Bosch Bourací kladivo GSH 14 C
Kód: 0611344020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Čisticí utěrka 1619P15281, 1× špičatý sekáč, 22 mm šestihranná stopka, 400 mm 2608690188, Tuba s vazelínou 1615430010, Přídavná rukojeť 1619P17704, Balení kufr na přenášení s kolečky 6035970999
Uživatelské výhody nářadí
- Šampion bouracího výkonu díky energii příklepu 28 J a rychlosti příklepu 1 900 rázů za minutu
- Bezuhlíkový motor zaručuje delší životnost díky provozu bez jisker
- Technologie Auto Gear Rotation prodlužuje životnost převodovky
- Rozhraní HMI a funkce konektivity usnadňují pochopení používání nářadí a plánování preventivní údržby, aby se předešlo nečekaným výpadkům
- Menší únava uživatele z vibrací díky funkci Vibration Control
- 22 mm držák nástrojů
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Auto Gear Rotation
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Ochrana proti opakovanému rozběhu Zabraňuje samovolnému spuštění nářadí po přerušení napájení.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSH 14 C Professional: Podrobnější informace
GSH 14 C Professional je šampionem bouracího výkonu díky vysoké energii a rychlosti příklepu. Toto bourací kladivo je ideální pro opravy nosníků a sloupů z armovaného betonu, sekání do betonových a cihlových stavebních prvků a bourání betonu a asfaltu. Patentované technologie bezuhlíkového motoru Bosch umožňují delší životnost díky provozu bez jisker a technologie Auto Gear Rotation prodlužuje životnost převodovky. Rozhraní HMI a funkce konektivity jsou praktické pro uživatele, aby porozuměli používání nářadí a plánovali preventivní údržbu a předešli nečekaným výpadkům.
GSH 14 C Professional je silné a odolné bourací kladivo s vysokou energií a rychlostí příklepu pro sekání do zdiva, asfaltu a betonu. Patentované technologie bezuhlíkového motoru Bosch a Auto Gear Rotation zaručují delší životnost. Rozhraní HMI a funkce konektivity jsou praktické pro uživatele, aby porozuměli používání nářadí a plánovali preventivní údržbu a předešli nečekaným výpadkům.
Objednávací číslo Bosch
0611344020
0 611 344 020
0.611.344.020
EAN
4059952545592
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Búracie kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952545592 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.750 W |
| Energia príklepu, max.: | 28 J |
| Napätie, elektrické: | 230 V |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 1.900 min-1 |
| Upínanie nástrojov: | Šesťhran 22 mm |
| Počet polôh sekáča: | 6 |
| Hmotnosť: | 14,6 kg |
| Dĺžka: | 750 mm |
| Šírka: | 280 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
Bouracie kladivo Bosch GSH 16-30 a GSH 16-28 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
