Bosch Akumulátorový šroubovák PushDrive
Kód: 06039C6020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kabel Micro-USB, 32dílná sada šroubovacích bitů, Balení úložný box
Uživatelské výhody nářadí
- Snadná manipulace díky jedinečné funkci Push&Go
- Zvýšená ochrana díky volbě krouticího momentu
- Možnost ručního dotažení šroubů s manuálním režimem
- S nabíječkou micro USB pro snadné nabíjení
- Žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení: vždy v pohotovosti díky lithium-iontové technologii
- Indikace stavu nabití pomocí LED
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Akumulátorový šroubovák Bosch PushDrive – stačí zatlačit a šroubovat.
Díky funkci Push&Go není třeba mačkat žádná tlačítka: stačí vyvinout malý tlak a šroubovák se automaticky spustí. Toto extrémně lehké a kompaktní nářadí se vejde do každé kapsy, takže bude vždy po ruce. Kolečko nastavení utahovacího momentu umožňuje komfortní ovládání tohoto akumulátorového nářadí. Tento akumulátorový šroubovák Bosch PushDrive je vybaven také přepínačem volby pravostranného/levostranného otáčení. Kromě zašroubovávání a odšroubovávání šroubů lze nářadí v zajištěné neutrální poloze použít také pro přesné ruční dotažení šroubů.
Objednací číslo Bosch
06039C6020
0 603 9C6 020
0.603.9C6.020
EAN
3165140959131
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140959131 |
| Balení: | úložný box |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Typ akumulátora: | vstavaný Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 1,5 Ah |
| Voľnobežné otáčky: | 360 min-1 |
| Max. krútiaci moment tvrdý skrutkový spoj: | 5 Nm |
| Max. krútiaci moment mäkký skrutkový spoj: | 2,5 Nm |
| Čas nabíjania: | 1,5 h |
| Upínacie skľučovadlo: | Magnetický držiak skrutkovacích hrotov so šesťhrannou stopkou |
| Max. priemer skrutiek: | 5 mm |
| Hmotnosť: | 0,28 kg |
| Dĺžka: | 182 mm |
| Šírka: | 38 mm |
| Výška: | 38 mm |
PushDrive: Aku šroubovák, stiskni a pusť se do práce!
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
