Bosch Akumulátorový šroubovák IXO 7 Flexi
Kód: 06039E000A
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kabel Micro-USB, 10 šroubovacích hrotů, Flexibilní prodloužení 300 mm, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Všestranné akumulátorové nářadí pro šroubování
- Krouticí moment vyšší o 20 % v porovnání s předchozím modelem díky výkonnějšímu motoru
- Všestranné nářadí – vrtání, otevírání korkových zátek, stříhání a mnohem více díky upevňovacímu rozhraní
- Delší doba provozu až 190 šroubů díky vylepšenému akumulátoru Li-Ion 2,0 Ah
- Osvětlení tmavých pracovních oblastí novým osvětlovacím prstencem LED 360°
- Lithium-iontová technologie nemá paměťový efekt ani se samovolně nevybíjí akumulátor
- MicroUSB nabíječka pro snadné přenosné řešení nabíjení
Lehké a kompaktní všestranné nářadí Bosch IXO pro plynulejší šroubování
Bosch IXO je výkonný a praktický akumulátorový šroubovák a univerzální nářadí pro práce v domácnosti. Nová generace tohoto nářadí usnadňuje šroubování při montáži nábytku nebo při opravách: silnější motor poskytuje vyšší otáčky a výkon vyšší o 20 % v porovnání s předchozím modelem. Nový lithium-iontový akumulátor 2,0 Ah prodlužuje dobu provozu nářadí, takže není třeba přerušovat delší, náročnější práci kvůli nabíjení. Tento šroubovák má kompaktní, ergonomickou konstrukci, přirozený úchop a umožňuje intuitivní manipulaci; je vybaven praktickým osvětlovacím prstencem LED 360° pro lepší viditelnost a práci bez stínů. A nejlepší je, že IXO lze používat na mnohem více než jen šroubování. Upevňovací rozhraní je kompatibilní se všemi nástavci z kolekce Bosch IXO Collection, takže po práci může být praktickým pomocníkem na mletí koření a zapalování grilu.
Objednací číslo Bosch
06039E000A
0 603 9E0 00A
0.603.9E0.00A
EAN
4053423255720
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423255720 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Typ akumulátora: | vstavaný Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 2,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky: | 0 - 235 min-1 |
| Max. krútiaci moment tvrdý skrutkový spoj: | 5,5 Nm |
| Max. krútiaci moment mäkký skrutkový spoj: | 3,0 Nm |
| Čas nabíjania: | 3 h |
| Upínacie skľučovadlo: | Magnetický držiak skrutkovacích hrotov so šesťhrannou stopkou |
| Max. priemer skrutiek: | 5 mm |
| Hmotnosť: | 0,34 kg |
| Dĺžka: | 147 mm |
| Šírka: | 46 mm |
| Výška: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
