Bosch Akumulátorový ruční vysavač UniversalVac 18, 1x aku
Kód: 06033B9103
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1x Li-Ion akumulátor 2,5 Ah, Nabíječka, Hubice s kartáčem 1619PA5261, Štěrbinová hubice 1619PA6813, Podlahová hubice 1619PA5202, 2 prodlužovací trubky 1619PA9898, Držák příslušenství 1619PA9901, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Mobilní a výkonný i pro odstranění i těžších materiálů
- Pohodlné vysávání podlah díky prodlužovacím trubkám a podlahové hubici
- Štěrbinová hubice je ideální pro úzké prostory
- Kartáčová hubice čistí různé druhy povrchů, jako je textil
- Bezdrátová volnost s 18 V akumulátorem nabízí vysoký sací výkon
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor pro celý systém nářadí Home & Garden
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Od čištění podlah po vysávání prachu ze zásuvek s Bosch UniversalVac 18 – silný sací výkon zvládne všechno
Zažijte výkon a mobilitu tohoto akumulátorového vysavače, který s lehkostí odebírá i těžší materiály. Ruční vysavač Bosch UniversalVac 18 se dodává s prodlužovacími trubkami a podlahovou hubicí, které umožňují perfektní a pohodlné čištění podlah. Díky štěrbinové hubici již nejsou úzká místa nedostupná a kartáčová hubice svižně zvládne různé druhy povrchů, jako například pohovky. Předřazený filtr vysavače minimalizuje ucpávání hlavního filtru, který lze snadno čistit díky jeho flexibilnímu rámu. Výkonný 18 V akumulátor dodává silný sací výkon a poskytuje bezdrátovou volnost pro čištění každého prostoru. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednávací číslo Bosch
06033B9103
0 603 3B9 103
0.603.3B9.103
EAN
4059952570174
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952570174 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Doba prevádzky cca pri 2,5 Ah: | 20 min |
| Objem nádoby vysávača (brutto): | 0,5 l |
| Max. podtlak - Turbína: | 8,8 kPa |
| Max. prietok: | 1,7 m3/min |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
| Dĺžka: | 384 mm |
| Šírka: | 211 mm |
| Výška: | 149 mm |
18V produkty pro kemping a outdoor
Bosch Akumulátorový ručný vysávač UniversalVac 18
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
