Bosch Akumulátorový ruční vysavač EasyVac 12, 1x aku
Kód: 06033D0001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor, Nabíječka, Držák příslušenství 1619PA9901, Hubice s kartáčkem 1619PA5261, Štěrbinová hubice 1619PA9897, Filtrační jednotka 2607432046, Podlahová hubice 1619PA9899, 2 prodlužovací trubky 1619PA9898, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Pomocí prodlužovacích hadic a podlahové hubice se přemění na podlahový vysavač
- Spolehlivá výdrž a konstantní sací výkon na jedno nabití akumulátoru
- Skládaný filtr a předřazený filtr chrání vnitřní komponenty před prachem
- Štěrbinová hubice pro čištění těžko dostupných míst
- Nástavec s kartáčovou hubicí důkladně čistí koberce a drsné povrchy
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor pro celý systém nářadí Home & Garden
- Závěsný držák 1619PA9902 NENÍ součástí dodávky a je dostupný jako volitelné příslušenství
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Univerzální a lehké řešení s Bosch EasyVac 12 pro snadné vysávání bez kabelů na těžko dostupných místech
Tento univerzální vysavač Bosch EasyVac 12 s lehkou konstrukcí a akumulátorovou mobilitou je vynikající volbou pro čištění suchých nečistot kdekoli. Připojitelné prodlužovací trubky a podlahové hubice promění tento ruční čistič na podlahový vysavač. Štěrbinová hubice se dostává hluboko na těžko dostupná místa a zajistí jejich dokonalé čištění, zatímco její kartáčový nástavec důkladně čistí drsné a nerovné povrchy. Jeho skládaný filtr a předřazený filtr chrání vnitřní komponenty před prachem. Vychutnejte si spolehlivou výdrž a konstantní sací výkon, kterých lze dosáhnout s jedním nabitím akumulátoru. Toto nářadí patří do systému POWER FOR ALL 12 V. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 12V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
06033D0001
0 603 3D0 001
0.603.3D0.001
EAN
3165140850575
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140850575 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Doba prevádzky cca pri 2,0 Ah: | 18 min |
| Doba prevádzky cca pri 2,5 Ah: | 22 min |
| Objem nádoby vysávača (brutto): | 0,38 l |
| Max. podtlak - Turbína: | 5,3 kPa |
| Max. prietok: | 1,2 m3/min |
| Hmotnosť: | 1,0 kg |
| Dĺžka: | 417 mm |
| Šírka: | 236 mm |
| Výška: | 154 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
