Bosch Aku příklepový vrtací šroubovák GSB 12V-30, solo
Kód: 06019G9102
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Kompaktní délka hlavy: Krátká hlava pro práci v malých prostorech
- Bezuhlíkový EC motor: Pro delší životnost a vyšší účinnost
- Dvourychlostní převodovka: Pro nastavení otáček a krouticího momentu
- Řízení krouticího momentu: Pohodlná kontrola krouticího momentu
- Indikátor stavu nabití: Pro nepřetržitou práci
- Flexible Power System: Flexibilní systém napájení spolupracuje s bateriemi a nabíječkami Bosch stejného napětí
- Electronic Cell Protection (ECP): Elektronická ochrana článků baterie (ECP) pro delší výdrž a životnost baterie
- Vrtání s mechanickým příklepem pro vrtání do zdiva (NE do betonu a NE do panelu)
- Více rychlostí
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Auto-Lock
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06019G9102
0 601 9G9 102
0.601.9G9.102
EAN
3165140959117
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové příklepové vrtací šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140959117 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Krútiaci moment, max. (tvrdý/mäkký spoj): | 30 / 18 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 420 / 1.600 min-1 |
| Max. frekvencia príklepu: | 24.000 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla, max: | 10 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,82 kg |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 20 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva: | 8 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
