Bosch Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák GSB 18V-65, L-Boxx, 2x aku 5 Ah
Kód: 06019N3303
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 5,0 Ah, Rychlonabíječka, Balení L-BOXX 136 1600A012G0
Uživatelské výhody nářadí
- Usnadňuje náročné vrtání díky zvýšenému krouticímu momentu 65 Nm
- Kompaktní a praktické nářadí do stísněných prostor díky délce hlavy jen 175 mm
- Poskytuje ochranu a plné ovládání díky funkci KickBack Control
- Maximalizuje rozsah osvětlení díky dvom pracovným svetlům
- Silný výkon díky odolnému bezuhlíkovému motoru a robustnej prevodovke
- Díky kovovému sklíčidlu je nářadí odolnější, což zvyšuje jeho životnost a stabilitu
- Delší životnost motora – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Snižuje riziko náhlé reakce náradia vďaka jeho automatickému vypnutiu v prípade zaseknutia. Funkci lze vypnout
- Osvětlení pracovního prostoru i na tmavých místech dvěma integrovanými LED světly
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSB 18V-65 Professional: Podrobnější informace
Pokud hledáte všestranný akumulátorový vrtací šroubovák, který poskytuje výkon potřebný i pro náročné šroubování, vrtací šroubovák Bosch GSB 18V-65 Professional je správnou volbou. Usnadňuje vrtání do kovu, dřeva nebo plastu díky vylepšenému krouticímu momentu 31/65 Nm a otáčkám 0 – 550/0 – 2 100 min⁻¹ a poskytuje funkci příklepového vrtání do zdiva. Stísněné, těžko přístupné místa nejsou žádný problém díky kompaktní a praktické hlavě nářadí délky jen 175 mm. Zaručuje bezpečnost díky přepínatelné funkci KickBack Control, která chrání před náhodnými zpětnými rázy nářadí. Navíc poskytuje ještě lepší osvětlení pracovního prostoru díky dvěma pracovním světlům.
Vrtací šroubovák Bosch GSB 18V-65 Professional je první volbou pro náročné šroubování pro montéry nábytku, tesaře, elektrikáře nebo zámečníky. Zvládne vrtání do dřeva až do 35 mm, šroubování do dřeva až do 10 mm a vrtání do kovu a zdiva až do 13 mm.
Objednací číslo Bosch
06019N3303
0 601 9N3 303
0.601.9N3.303
EAN
4053423321142
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové příklepové vrtací šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423321142 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 - 500 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 - 2.100 min-1 |
| Frekvencia príklepu: | 0 - 27.000 min-1 |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 - 13 mm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20 |
| Krútiaci moment, max. - tvrdý skrutkový spoj: | 65 Nm |
| Krútiaci moment, max. - mäkký skrutkový spoj: | 31 Nm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,12 kg |
| Dĺžka hlavy: | 175 mm |
| Max. priemer vrtáka - Drevo: | 35 mm |
| Max. priemer vrtáka - Oceľ: | 13 mm |
| Max. priemer vrtáka - Murivo: | 13 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 10 mm |
| BITURBO: | Nie |
Renovuj s Bosch Professional
Renovuj s Bosch Professional: Akumulátorový kombinovaný skrutkovač GSB 185-LI
Renovuj s Bosch Professional: Elektrikárske riešenia
ŠKOLENIE Rázový uťahovák alebo skrutkovač?
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
