Bosch Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák GSB 18V-25 Professional, solo
Kód: 06019K9300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Akumulátorové napájení zaručuje maximální svobodu, komfort a bezpečnost
- Vhodné pro řadu prací, díky funkci příklepového vrtání, dokonce i pro vrtání do zdiva
- Elektronické funkce chrání motor a prodlužují životnost akumulátoru
- Nářadí kompatibilní se všemi akumulátory třídy 18 V a nabíječkami Bosch
- Ideální pro šroubování šroubů do dřeva a vrtání do zdiva, kovu a dřeva
Práce s nářadím
Bosch GSB 18V-25 Professional: Podrobnější informace
Díky motoru třídy 18 V poskytuje Bosch GSB 18V-25 Professional výkon potřebný pro jakoukoli práci. Toto mimořádně všestranné akumulátorové nářadí Bosch umožňuje nejen šroubování do dřeva, ale dokáže vrtat i do zdiva a kovu. Poskytuje několik vynikajících technologií zaměřených na prevenci přehřívání nebo přebíjení a zaručuje delší životnost akumulátoru a méně výpadků pro opravy. Bosch GSB 18V-25 Professional je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V a poskytuje extra flexibilitu a nákladovou efektivitu.
Výkonný a všestranný akumulátorový vrtací šroubovák s příklepem Bosch GSB 18V-25 Professional umožňuje šroubování šroubů průměru až 10 mm do dřeva a vrtání s průměrem až 35 mm do dřeva a až 10 mm do zdiva nebo kovu. Snadno ovladatelné nářadí je ideální pro profesionální řemeslníky.
Objednací číslo Bosch
06019K9300
0 601 9K9 300
0.601.9K9.300
EAN
4053423341102
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové příklepové vrtací šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423341102 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 - 440 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 - 1.650 min-1 |
| Frekvencia príklepu: | 0 - 24.000 min-1 |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 - 13 mm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+2 |
| Krútiaci moment, max. - tvrdý skrutkový spoj: | 56 Nm |
| Krútiaci moment, max. - mäkký skrutkový spoj: | 21 Nm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,2 kg |
| Dĺžka hlavy: | 207 mm |
| Max. priemer vrtáka - Drevo: | 35 mm |
| Max. priemer vrtáka - Oceľ: | 10 mm |
| Max. priemer vrtáka - Murivo: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 10 mm |
Bosch GSB 18V-25 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
