Bosch Akumulátorové vrtací kladivo SDS-plus GBH 187-LI s jedním sklíčidlem One-Chuck, karton, solo
Kód: 0611923120
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Hloubkový doraz, Přídavná rukojeť, Balení kartón
Uživatelské výhody nářadí
- Jedno sklíčidlo – jediné sklíčidlo, do kterého pasují vrtáky SDS plus, jakož i vrtáky s válcovou/šestihrannou stopkou pro širokou škálu aplikací
- Efektivní šampion pro rychlé vrtání jen na jedno nabití akumulátoru
- Lepší ochrana díky funkcím KickBack Control a Vibration Control
- Optimalizovaný bezkartáčový motor a mechanismus pro rychlejší práci
- Kompatibilní s odsávacím nástavcem GDE 18V-16
- Rychlý přehled o stavu akumulátoru na uživatelském rozhraní a inteligentní aplikace pro přizpůsobení nastavení
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Upínání nástrojů SDS plus: Optimální přenos síly pro vrtací kladiva ve třídě 2 – 4 kg
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 187-LI Professional: Podrobnější informace
GBH 187-LI Professional je efektivní šampion, pokud jde o rychlost vrtání a počet děr na jedno nabití akumulátoru, a to díky bezkartáčovému motoru a optimalizovanému mechanismu. Funkce Constant Speed nepřetržitě udržuje stabilní otáčky. Akumulátorové vrtací kladivo se drží komfortněji díky konstrukci tvaru L. Nabízí funkce jako Vibration Control a KickBack Control pro práci s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Snadno čitelné rozhraní zobrazuje nabití akumulátoru a umožňuje uživateli vybrat si mezi automatickým režimem a oblíbeným režimem předdefinovaným v aplikaci BeConnected. GBH 187-LI Professional je mimořádně výkonné nářadí pro příklepové vrtání a lehké sekání do betonu nebo vrtání do dřeva a kovu.
Objednací číslo Bosch
0611923120
0 611 923 120
0.611.923.120
EAN
4059952607313
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952607313 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran, SDS-plus, válcová stopka, (One-Chuck) |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité otáčky: | 0 – 980 min-1 |
| Energia príklepu, max.: | 2,4 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 4.350 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla pri valcovitých stopkách: | 6 - 10 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,0 kg |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 24 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 6 – 14 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
| Dĺžka: | 354 mm |
| Šírka: | 102 mm |
| Výška: | 226 mm |
JEDEN SYSTÉM A NEOBMEDZENÝ POTENCIÁL S BOSCH PROFESSIONAL
Predstavujeme: akumulátorové vŕtacie kladivo GBH 187-LI One Chuck
Renovuj s Bosch Professional
Školenie s Bosch Professional: Komplexný sprievodca pre bezprašné pracovné riešenia
Školenie s Bosch Professional: NOVÉ 18V kladivo - GBH 187-LI One Chuck
Základné náradie pre elektrikárov a HVAC Bosch
ZAŽI SLOBODU BEZ KÁBLA
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
