Bosch Akumulátorové teleskopické nůžky na živý plot UniversalHedgePole 18, solo
Kód: 06008B3001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky
Uživatelské výhody nářadí
- Výškově nastavitelná teleskopická tyč s kloubovou hlavou pro snadný dosah až 2,6 m.
- Bosch antiblokovací systém pro výkonné a plynulé stříhání.
- Lehký (3,6 kg), ergonomický design s vyváženou hmotností pro zvýšený komfort.
- Perfektní výkon a dosah pro bez námahy zastřihování vysokých živých plotů.
- Nůž délky 43 cm s roztečí zubů 16 mm
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Vysoký výkon a dosah pro snadnou údržbu vysokých živých plotů.
Snadné zastřihování vysokých živých plotů.
Funkce a výhody UniversalHedgePole 18
Akumulátorový systém POWER FOR ALL od firmy Bosch
Pro vrtání, čištění nebo práce na zahradě. Rychlá a snadná výměna mezi různým nářadím díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje i do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Stříhání bez přerušování
Patentovaný Bosch antiblokovací systém předchází zdržování při stříhání silnějších větví. Potenciální zasekávání řeší tato speciální funkce, která zaručuje stříhání bez přerušování a rychlejší práci.
Konzistentně precizní, čisté řezy.
Laserem řezané a diamantem broušené nože jsou určeny pro rychlé, přesné a čisté řezání větví.
Bez námahy zastřihování vysokých živých plotů a bez žebříku.
Výškově nastavitelná teleskopická tyč je vybavena kloubovou hlavou a má dosah do 2,6 m, umožňuje práci bez námahy ze země na vysokých živých plotech.
Objednací číslo Bosch
06008B3001
0 600 8B3 001
0.600.8B3.001
EAN
3165140888059
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140888059 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. metre štvorcové na jedno nabitie akumulátora 2,5 Ah: | 200 m2 |
| Dĺžka nožov: | 43 cm |
| Medzera zubov: | 16 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 2.200 min-1 |
| Výškové nastavenie: | 210 – 260 cm |
| Otočná hlava: | 135 ° |
| Hmotnosť: | 3,6 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| „Antiblokovací systém“: | áno |
| 18 V: | áno |
| Lítium-iónová technológia: | áno |
| Dodávka bez akumulátora a nabíjačky: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
