Bosch Akumulátorová svítilna GLI 18V-1900, solo
Kód: 0601446400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Práce v kteroukoliv denní hodinu: Vynikající osvětlení bezkabelovou, výkonnou LED se svítivostí až 1 900 lumenů
- Celý den v pohotovosti: doba chodu akumulátoru až 8 h
- Rychlé a flexibilní přizpůsobení každé pracovní situaci: 5 nastavitelných poloh a 5/8" závit na stativ
- Robustní design: odolný rám a snadná manipulace garantují potřebnou kvalitu na stavbě
- Vypínač: včetně stmívací funkce ve 2 stupních
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLI 18V-1900 Professional: Podrobnější informace
GLI 18V-1900 Professional je všestranný stavební reflektor Bosch v kategorii 18 V. Jeho výkonná LED poskytuje vynikající osvětlení až 1 900 lumenů. Nabízí také dvě úrovně jasu, pět flexibilních úhlů nastavení a 5/8" závit pro stativ pro rychlé přizpůsobení jakékoli pracovní situaci. Je také ideální pro osvětlení pracovních ploch během celého pracovního dne. Tento stavební reflektor je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch Professional 18V (profesionální 18V systém). Kompatibilní jsou také s AMPShare, aliancí pro baterie více značek.
Objednací číslo Bosch
0601446400
0 601 446 400
0.601.446.400
EAN
3165140645416
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140645416 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Svietivosť: | 1900 lumen |
| Počet úrovní jasu: | 2 |
| Doba svietenia, cca (pri 14,4 V): | 40 min/Ah |
| Doba svietenia, cca (pri 18 V): | 50 min/Ah |
| Doba svietenia, max (pri 18 V): | 100 min/Ah |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,6 kg |
| Závit statívu: | 5/8" |
| Dĺžka: | 72 mm |
| Šírka: | 187 mm |
| Výška: | 292 mm |
JEDEN SYSTÉM A NEOBMEDZENÝ POTENCIÁL S BOSCH PROFESSIONAL
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
