Bosch Akumulátorová zahradní pila Keo, solo
Kód: 0600861A01
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, pilový list
Uživatelské výhody nářadí
- 18V POWER FOR ALL: jeden akumulátor pro celý systém nářadí Home & Garden
- Řezání větví tloušťky až 80 mm přesným švýcarským listem bez námahy
- Odnímatelný držák A Grip přidržuje větev a usnadňuje používání jednou rukou
- Vyměnitelné listy umožňují používání jednoho nářadí pro široké spektrum prací v domácnosti a zahradě
- Výkonný akumulátor třídy 18 V umožňuje až 115 řezů na jedno nabití
- Pomalý začátek řezání poskytuje vyšší kontrolu a vyšší komfort
- Technologie Syneon reguluje spotřebu energie a zaručuje optimální účinnost a delší dobu provozu
- V rámci testování s Testuj.to byla akumulátorová pila Keo oceněna pečetí Testuj.to doporučuje. Na výsledky testování se můžete podívat zde
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Výkonná jednoruční prořezávací pila s pilovými listy i na jiné svépomocné práce (DIY)
Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Snadné a výkonné řezání větví a keřů
Objednací číslo Bosch
0600861A01
0 600 861 A01
0.600.861.A01
EAN
3165140925914
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní ocasní pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140925914 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 80 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita rezania (s pridržiavacím oblúkom „A-Grip“) do dreva: | max. Ø |
| Kapacita rezania (bez pridržiavacieho oblúka „A-Grip“) do dreva: | max. Ø |
| Kapacita rezania (bez pridržiavacieho oblúka „A-Grip“) do mäkkého kovu: | max. Ø |
| Strihy na jedno nabitie akumulátora, cca: | 115 |
| Upínanie nástroja: | SDS |
| Dĺžka pílového listu: | 150 mm |
| Zdvih: | 20 mm |
| Hmotnosť (s pridržiavacím oblúkom „A-Grip“): | 1,4 kg |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 - 2.300 min-1 |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 285 x 63 x 138 mm |
Keo
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
