Bosch Akumulátorová strunová sekačka EasyGrassCut 18V-230, solo
Kód: 06008C1A04
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, cívka s lankem
Uživatelské výhody nářadí
- Vyvážené a lehké nářadí umožňuje pohodlnou manipulaci
- Funkce EdgeSimple na jednoduché začisťování okrajů se aktivuje klepnutím a otočením rukojeti
- Spoľahlivá poloautomatická cívka eliminuje potřebu manuálního nastavování
- Dostatečně výkonná na posečení okrajů až šesti tenisových kurtů na jedno nabití
- Ideální na vyžínání trávy a plevele, sekání trávníku a začisťování
Ideální volba na rychlé a lehké sekání a vyžínání s bezkabelovou volností
Vhodný na každé použití.
Funkce a výhody EasyGrassCut 18V-230
POWER FOR ALL akumulátorové systému firmy Bosch
Na vrtání, čištění nebo práce v zahradě. Rychlá a jednoduchá změna mezi různým nářadím díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje i do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Vyvážená a lehká na jednoduché ovládání
Vyvážená a lehká konstrukce strunové sekačky usnadňuje její ovládání a snižuje únavu při delším používání.
Přepnutí na jednoduché začisťování okrajů stiskem a pootočením
Funkce na jednoduché začisťování okrajů umožňuje rychlý přechod od sekání k začisťování bez nutnosti ohýbání se. Jednoduše stiskněte tlačítko na horní rukojeti a otočením přepněte nářadí na začisťování okrajů.
Nepřerušené sekání
Poloautomatická cívka snižuje potřebu manuálního nastavování nebo nárazů při posouvání žacího lanka po každém uvolnění spouště.
Nastavitelné sekundární držadlo
Vyšší komfort při vyžínání a méně bolesti zad.
Nevyžínejte stromy nebo tulipány
Dištanční oblouk při sekání jemně chrání stromy a rostliny před řezným systémem.
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro domácí kutily
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
06008C1A04
0 600 8C1 A04
0.600.8C1.A04
EAN
4059952674469
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952674469 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr záběru (lanko): | 23 cm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Systém kosenia lankom: | Poloautomatické |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Hrúbka lanka: | 1,6 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 4 m |
| Lítium-iónová technológia: | áno |
| Funkcia úpravy hrán 180°: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
