Bosch Akumulátorová řetězová pila PKE 18V-30-28, solo
Kód: 06008B8B01
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, pilový řetěz, pomůcka na napínání řetězu, olej do řetězových pil 60 ml
Uživatelské výhody nářadí
- Nepřetržité řezání i při náročných úlohách s technologií OptiCut
- Bezuhlíkový motor s vysokým krouticím momentem na rychlé řezání
- Koncentrický systém SDS na beznástrojové, jednoduché napnutí řetězu a jeho výměnu
- Ideální na řezání tvrdého a měkkého dřeva středně velkých až velkých průměrů
- Technologie Syneon zaručuje optimální výkon a maximální dobu provozu
- POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akumulátor, 10+ značek, 150+ produktů
Všestranná akumulátorová řetězová pila na rychlé a jednoduché řezání velkých větví a kmenů
Bosch PKE18V-30-28 je váš nástroj na řezání středně velkých až velkých druhů tvrdého a měkkého dřeva v zahradě. Výkonný bezuhlíkový motor zajistí rychlé řezání a technologie OptiCut monitoruje řezné podmínky na omezení nepříjemného zablokování a v případě potřeby poskytne vyšší krouticí moment. S maximálním průměrem řezu 27 cm a rychlostí pohybu řetězu 9 m/s usnadní tato řetězová pila i ty nejnáročnější práce. Systém SDS umožňuje beznástrojové napínání a výměnu řetězu, díky čemuž je údržba velmi jednoduchá.
Řetězová pila Bosch je napájena akumulátorem s kapacitou 4,0 Ah, který na jedno nabití zvládne až 70 řezů, díky čemuž můžete dokončit práci bez přerušení. Automatický mazací systém a nárazník s kovovými hroty zvyšují pohodlí a stabilitu, díky čemuž je tato řetězová pila spolehlivým partnerem na všechny zahradní a kutilské domácí projekty. Toto nářadí patří do aliance 18V POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor kompatibilní s více než 10 značkami a více než 100 druhy nářadí. Poskytuje nejrozsáhlejší možnosti různých způsobů použití v domácnosti či na zahradě.
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro domácí kutily
Objednávací číslo Bosch
06008B8B01
0 600 8B8 B01
0.600.8B8.B01
EAN
4053423332339
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423332339 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Automatické mazání: | ano |
| Balení: | karton |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Kapacita řezání: | 275 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Rýchlosť reťaze vo voľnobehu: | 9 m/s |
| Rozstup pílovej reťaze: | 3/8" nízky profil |
| Hrúbka hnacích článkov: | 1,1 mm |
| Počet článkov: | 45 |
| Objem olejovej nádrže: | 160 ml |
| Hmotnosť: | 3,3 kg |
| Hmotnosť (vrátane reťaze, lišty a akumulátora): | 4,5 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 464 x 273 x 227 mm |
| Min. kapacita akumulátora:: | >= 1,5 Ah |
| Odporúčaná kapacita akumulátora:: | >= 4,0 Ah |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
