Bosch Akumulátorová řetězová pila EasyChain 18V-15-7, solo
Kód: 06008B8901
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, pilový řetěz, pomůcka na napínání řetězu, olej do řetězových pil 50 ml
Uživatelské výhody nářadí
- Špičkový dlouhodobý výkon a bezuhlíkový motor
- Hmotnost jen 1,3 kg a ergonomická konstrukce pro pohodlné prořezávání
- Pohodlí akumulátorového napájení až na 160 řezů na jedno nabití akumulátoru 2,5 Ah (plus odchylka závislá na použití)
- Jednoduchý systém SDS pro napínání a výměnu řetězu
- Ideální pro přechod mezi prořezáváním větví a jinými pracemi v zahradě
- Technologie Syneon zaručuje optimální výkon a maximální dobu provozu
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor pro celý systém nářadí Home & Garden
- Napínání řetězu bez potřeby nářadí (SDS)
- Řada nářadí Easy: zaměřená na jednoduchost, na malé až středně velké úlohy
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008B8901
0 600 8B8 901
0.600.8B8.901
EAN
4059952640532
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952640532 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Automatické mazání: | ne |
| Balení: | karton |
| Délka lišty: | 15 cm |
| Kapacita řezání: | 130 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Počet strihov/rezov na jedno nabitie akumulátora: | 160 výrezov priemeru 50 mm do dreva |
| Rýchlosť reťaze vo voľnobehu: | 6,95 m/s |
| Hrúbka hnacích článkov: | 1,1 mm |
| Reťaz: | Oregon |
| Typ pílovej reťaze: | 325”– 80BX |
| Hmotnosť (s reťazou a lištou): | 1,3 kg |
| Hmotnosť (vrátane reťaze, lišty a akumulátora 1,5 Ah): | 1,7 kg |
| Hmotnosť (vrátane reťaze, lišty a akumulátora 6,0 Ah): | 2,0 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 385 x 102 x 259 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
