Bosch Akumulátorová excentrická bruska AdvancedOrbit 18, solo
Kód: 06033D2100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Přídavná rukojeť, Zásobník na prach, Paper Assistant 2609004646, 1 brusný papír - zrnitost 80, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající manipulace, ovládání a provoz pro snadnou práci bez námahy ve všech směrech (horizontální, vertikální, nad hlavou)
- Může se používat k broušení a leštění široké škály materiálů, například k broušení dřeva včetně rámů dveří a nábytku, nebo k leštění plastových a lakovaných povrchů jako jsou například části automobilů
- Volnost bez kabelů pro všechny projekty
- Velcro systém pro rychlou a pohodlnou výměnu brusných listů
- Brusný papír lze snadno připevnit díky systému Paper Assistant
- Bosch Electronic: Plynulá předvolba otáček pro správnou práci s daným materiálem
- Lithium-iontová technologie
- Regulační elektronika Bosch
- Velcro upínání
- Extra rukojeť
- Mikrofiltrační systém
- Předvolba otáček
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Vychutnejte si vysoce kvalitní výsledky a bezkabelovou volnost s Bosch AdvancedOrbit 18 pro práce všeho druhu.
Univerzální, čisté broušení nevyžaduje námahu při použití excentrické brusky Bosch AdvancedOrbit 18. Vychutnejte si komfortní práci při každé orientaci díky ergonomickému designu a druhé rukojeti pro dodatečné vedení. Pracovní otáčky lze snadno nastavit prostřednictvím elektronické předvolby otáček tak, aby vyhovovaly potřebám každé práce a materiálu. 18 V akumulátor poskytuje bezkabelovou volnost, zatímco inteligentní řízení spotřeby energie poskytuje maximální výdrž. Je navržena pro broušení a leštění dřevěných, malovaných, lakovaných a leštěných rovných nebo zakřivených povrchů, jako jsou omítky a sádry. Mikrofiltrační schránka na prach snižuje prašnost. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednací číslo Bosch
06033D2100
0 603 3D2 100
0.603.3D2.100
EAN
3165140874618
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140874618 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Priemer brúsneho taniera: | 125 mm |
| Počet kmitov: | 6.000 – 24.000 min-1 |
| Excentricita (priemer kmitov): | 3,20 mm |
| Brúsna plocha: | 104 cm2 |
| Upevnenie brúsnych listov: | Mikrovelkronové upínanie |
| Hmotnosť (bez akumulátora): | 1,4 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
