Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8GB/256GB Black
Kód: MBL0175774
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Redmi Note 15 Pro

Vydrží až 2 dny
Zapomněli jste si přibalit nabíječku na víkendový pobyt? Nevadí! Díky štědré kapacitě 6 500 mAh s příměsí křemíku a uhlíku vydrží chytrý telefon Redmi Note 15 Pro na jedno nabití až 2 dny. Od pátku do neděle s vámi tato baterie spolehlivě udrží krok.

Má energie na rozdávání
Dělá vám vrásky na čele aktuální stav baterie vašeho chytrého telefonu Redmi Note 15 Pro? S rychlým 45 W Turbo nabíjením si můžete konečně vydechnout. Díky 18 W reverznímu nabíjení můžete energii sdílet s přáteli kdykoli a kdekoli ji budou potřebovat.

Estetika inspirovaná životem
Zapomeňte na chladný minimalismus a seznamte se s estetikou, která dýchá skutečným životem. Precizní zpracování a ladné křivky vytvářejí jemnou harmonii, kterou ucítíte při každém pohledu na Redmi Note 15 Pro. Punc luxusu a vaši výjimečnost podtrhuje elegantní černé barevné provedení.

Připraven na nová dobrodružství
Kráčejte vstříc novým zážitkům s extra odolným chytrým telefonem Note 15 Pro, který ví, jak se postavit výzvám. Ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass Victus® 2, SGS certifikát odolnosti a krytí IP65 zaručují, že ho nerozhází pád na zem, bláto ani nečekaný slejvák.

Dokonalost v každém záběru
Chcete proměnit obyčejný okamžik ve výjimečné mistrovské dílo, které nenechá nikoho chladným? Prosím. Díky 200 Mpx fotoaparátu chytrého telefonu Redmi Note 15 Pro, pokročilé optické stabilizaci a velké cloně f/1.7 zachytíte dechberoucí detaily a živé barvy.

Kapesní profesionální fotovýbava
Využijte 5 ohniskových vzdáleností (od 23 mm do 92 mm), připravených změnit chytrý telefon Redmi Note 15 Pro na profesionální fotoaparát. Prémiové 7P čočky a velký 1/1.4” snímač se postarají o dechberoucí záběry blízkých i vzdálených objektů, které svými detaily ohromí každého.

Kreativita bez hranic
Vaší kreativitě se meze nekladou – to je slib, který s sebou nesou AI kreativní nástroje chytrého telefonu Redmi Note 15 Pro. Ať už chcete ze snímku odstranit rušivé odlesky, zvýšit ostrost záběrů nebo přirozeně zkrášlit snímané postavy, vaše fotky budou vždy přesně podle vašich představ.

Vzrušující zážitky ze sledování
Ponořte se do svého oblíbeného obsahu a vychutnejte si ho naplno s ohromujícím 6,77“ AMOLED displejem. Díky rozlišení FHD+, širokému barevnému gamutu DCI-P3, jasu až 3 200 nitů a obnovovací frekvenci 120 Hz zažijete nádherné barvy, bohaté detaily a plynulý obraz, a to i na přímém slunci.

Pohoda pro zrak s Redmi Note 15 Pro
Dopřejte si hodiny zábavy bez obav z unavených očí. Před jejich podrážděním a začervenáním vás ochrání filtr modrého světla, automatická úprava barev obrazovky, nastavení jasu s 16 000 úrovněmi a 3 840 Hz PWM stmívání displeje.

Kapesní kinozážitek
Co kdybyste si mohli vychutnat filmové a seriálové trháky na mobilu tak, jako v kině? To, co se zdá nemožné, vám bez problémů umožní duální reproduktory Dolby Atmos® s podporou Hi-Res Audio. Bohatý a pohlcující zvuk promění váš telefon Redmi Note 15 Pro na osobní kino, které si můžete vzít kamkoli.

Redmi Note 15 Pro potěší i náročné
Hledáte ideální způsob, jak si naplno vychutnat videa, surfování po internetu či hry? Redmi Note 15 Pro je vaší volbou č. 1! Výkonný 6 nm procesor Helio G200-Ultra spolu s 8 GB RAM zaručí plynulý chod i při náročných úlohách, zatímco 256 GB paměti poskytne dostatek místa pro vaši multimediální knihovnu.

Nápady ve vašich rukou
Čekáte na čerstvou inspiraci, ale studnice vaší kreativity vyschla? Povolejte do služby chytrého asistenta Gemini. Tato AI ukrytá ve vašem novém chytrém telefonu Note 15 Pro vám ochotně podá pomocnou ruku při učení, psaní, brainstormingu a dalších kreativních činnostech.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redmi Note 15 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554471521 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rad: | Xiaomi Redmi Note 15 Pro |
| Part Number: | 71571 |
| Modelový rok: | 2025 |
| Modelové číslo: | 25080RABDG |
| Funkcia AI: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 6.77 " |
| Rozlíšenie displeja px: | 2392 × 1080 |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Svietivosť displeja: | 3200 Nits |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Batéria: | Vstavaná batéria |
| Kapacita batérie: | 6500 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max): | 45 W |
| Označenie procesora: | Mediatek Helio G200 Ultra |
| Frekvencia procesora: | 2,2 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 x |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 200 Mpx |
| Počet objektívov (zadných): | 2 x |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie): | 32 Mpx |
| Stupeň krytia (IP): | IP65 |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Špeciálne vlastnosti: | IP krytie, Dolby Atmos, Rýchle nabíjanie, Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Senzory a hardware: | Vibrácie, Reproduktor |
| Funkcie: | Dolby Atmos, Čítačka odtlačkov prstov, Rýchle nabíjanie, Odomykanie tvárou |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Komunikácia: | 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Výška: | 16.31 cm |
| Šírka: | 7.62 cm |
| Hĺbka: | 0.78 cm |
| Hmotnosť: | 195 g |
| Obsah balenia: | Ochranná fólia, Kábel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
