Xiaomi Redmi Note 15 8GB/256GB Black
Kód: MBL0175764
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Redmi Note 15

Dlouhá výdrž, rychlé nabíjení
Opět vás v té nejméně vhodné chvíli zaskočila vybitá baterie? Vsaďte na jistotu s velkou baterií telefonu Redmi Note 15. Její štědrá 6 000 mAh kapacita vám dopřeje až 2 dny oblíbené zábavy. V případě potřeby vás do hry během několika minut vrátí 33 W turbo nabíjení.

Estetika inspirovaná životem
Zapomeňte na chladný minimalismus a seznamte se s estetikou, která dýchá skutečným životem. Precizní zpracování a ladné křivky vytvářejí jemnou harmonii, kterou ucítíte při každém pohledu na Redmi Note 15. Punc luxusu a vaši výjimečnost podtrhuje elegantní černé barevné provedení.

Navržen, aby vydržel
S hvězdnou odolností smartphonu Redmi Note 15 jste připraveni na každou nečekanou výzvu. SGS certifikát odolnosti, zesílený středový rám a krytí IP64 tvoří ochranu, která vás definitivně zbaví strachu z rozbitého telefonu či náhodného ošplouchnutí vodou.

Zachytte dokonalost života
Proměňte obyčejné okamžiky ve výjimečná mistrovská díla, která nenechají nikoho chladným. Díky 108 Mpx Super-Clear snímači smartphonu Redmi Note 15, pokročilé optické stabilizaci a velké cloně f/1.7 si vychutnáte dechberoucí detaily a živé barvy.

Kapesní profesionální fotovýbava
Využijte 4 ohniskové vzdálenosti (od 28 mm do 72 mm), připravené změnit smartphone Redmi Note 15 na profesionální fotoaparát. Prémiové 6P čočky a 108 Mpx snímač se postarají o dechberoucí záběry blízkých i vzdálených objektů, které svými detaily ohromí každého.

Vdechněte fotografiím výjimečnost
Posuňte hranice své kreativity pomocí kreativních AI nástrojů, které promění každý snímek v jedinečné umělecké dílo. Jedním dotykem vymažete nechtěné odlesky či předměty z fotografií nebo přirozeně zkrášlíte snímané postavy. Vaší fantazii se meze nekladou.

Detaily, které vás pohltí
Připravte se na mimořádně vzrušující zážitek ze sledování filmů či hraní her, který si pro vás připravil 6,77“ FHD+ AMOLED displej. Díky širokému barevnému gamutu DCI-P3, jasu až 3 200 nitů a obnovovací frekvenci 120 Hz zažijete živé barvy a plynulý obraz, který ocení každý filmový či herní nadšenec.

Pohoda pro zrak s Redmi Note 15
Dopřejte si hodiny zábavy bez obav z unavených očí. Před jejich podrážděním a začervenáním vás ochrání filtr modrého světla, automatická úprava barev obrazovky, nastavení jasu s 16 000 úrovněmi a 3 840 Hz PWM stmívání displeje.

Kinozážitek jako na dlani
Vychutnejte si napínavé filmové scény z pohodlí domova tak, jako nikdy předtím! Stačí se usadit, otevřít si misku popcornu a vzít do rukou telefon Redmi Note 15. Díky duálním reproduktorům Dolby Atmos® a certifikaci Hi-Res Audio vás přímo ve vašich dlaních čeká pohlcující kinozážitek.

Stvořený pro rychlost a zábavu
Chcete si naplno vychutnat svá oblíbená videa, hudbu či herní pecky? V tom případě by Redmi Note 15 neměl ujít vaší pozornosti. Výkonný 6 nm procesor MediaTek Helio G100-Ultra spolu s 8 GB RAM zaručí plynulý chod systému a 256 GB paměť poskytne dostatek místa pro vaši multimediální knihovnu.

Nápady ve vašich rukou
Čekáte na čerstvou inspiraci, ale studnice vaší kreativity vyschla? Povolejte do služby chytrého asistenta Gemini. Tato AI ukrytá ve vašem novém smartphonu Note 15 vám ochotně podá pomocnou ruku při učení, psaní, brainstormingu a dalších kreativních činnostech.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redmi Note 15 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554476236 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rad: | Xiaomi Redmi Note 15 |
| Part Number: | 72153 |
| Modelový rok: | 2025 |
| Modelové číslo: | 2510DRA23E |
| Funkcia AI: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 6.77 " |
| Rozlíšenie displeja px: | 2392 × 1080 |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Svietivosť displeja: | 3200 Nits |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 2 |
| Rozlišenie predného fotoaparátu: | 20.0 MPx |
| Rozlišenie hlavného zadného fotoaparátu: | 108.0 MPx |
| Označenie procesora: | Mediatek Helio G100 Ultra |
| Frekvencia procesora: | 2,2 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 x |
| Batéria: | Vstavaná batéria |
| Kapacita batérie: | 6000 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max): | 33 W |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Trieda krytia: | IP64 |
| Špeciálne vlastnosti: | IP krytie, Dolby Atmos, Rýchle nabíjanie, Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Senzory a hardware: | Vibrácie, Reproduktor |
| Slot na kartu: | microSD |
| Funkcie: | Dolby Atmos, Čítačka odtlačkov prstov, Rýchle nabíjanie, Odomykanie tvárou |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Komunikácia: | 4G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Výška: | 16.40 cm |
| Šírka: | 7.54 cm |
| Hĺbka: | 0.79 cm |
| Hmotnosť: | 184 g |
| Obsah balenia: | Ochranná fólia, Kábel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
