Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 12GB/512GB Black
Kód: MBL0175777
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G Maximální odolnost Telefon Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G je navržen tak, aby obstál i v náročných podmínkách každodenního používání. Pevná konstrukce a kvalitní materiály chrání zařízení před nárazy, prachem i nečekanými nehodami. Díky tomu se na něj můžete spolehnout doma, v práci i na cestách. Masivní 6500 mAh baterie Díky 10% křemíko-uhlíkovému obsahu se kapacita baterie REDMI Note 15 Pro+ 5G výrazně zvýšila a poskytuje nebývale dlouhou výdrž. 100W HyperCharge Zažijte bleskovou energii, která vás připraví na vše. Telefon Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G se plně nabije za úctyhodných 40 minut. Kapesní powerbanka Díky podpoře zpětného nabíjení se z telefonu stává přenosná powerbanka, připravená nabít vaše zařízení kdykoli a kdekoli. Ultraodolný smartphone panel SGS certifikováno pro vysoce odolnou ochranu celého zařízení proti pádům, ohýbání a drtivému tlaku. Zesílený přední panel Díky sklu s ultravelkou pevností je displej odolný proti nárazu a poškrábání, zajišťuje dlouhodobou odolnost a spolehlivost. Ultrapevný sklolaminát Zadní panel z ultrapevného sklolaminátu je odolný, lehký a účinně pohlcuje nárazy, čímž výrazně zvyšuje celkovou odolnost vůči pádům. AI Wet Touch 2.0 Nově vylepšená technologie AI Water State Detection přináší výjimečnou přesnost, inteligentně rozpoznává vodu, olej, pěnu, pot a další. Precizní citlivost pro plynulý zážitek Odstranění nečistot z reproduktoru Vysokofrekvenční vibrace odvádějí zbytky vody z reproduktoru a portů, čímž obnovují původní kvalitu zvuku. Nový 200Mpx fotoaparát REDMI Note 15 Pro+ 5G disponuje zcela novým 4. generací 200 MP hlavního fotoaparátu, vybaveným novým velkým snímačem 1/1.4" pro bezprecedentní úroveň detailů. Ultračistý 200 Mpx zážitek Špičkový 200 MPx HPE senzor přináší dvojnásobný optický teleobjektiv, HDR a AI funkce, čímž posouvá ultračistý 200 MP zážitek na vyšší úroveň. Ohromující vizuální vjem Díky špičkovým luminiscenčním materiálům s nižší spotřebou energie a nejvyššímu jasu až 3200 nits zůstávají detaily živé a obraz je zřetelný i v jasném prostředí. V kombinaci s ultrarychlou 2560Hz okamžitou rychlostí vzorkování dotyku pro mimořádně pohotové ovládání přináší displej fantastický herní zážitek. Symetrické stereo reproduktory Vybaveno dvěma reproduktory, které zajišťují až 400 % nárůst hlasitosti pro ohromující zvukový zážitek a okamžité vcítění. Snapdragon® 7s Gen 4 Snapdragon® 7s Gen 4 využívá 4nm proces a osmijádrovou vysoce výkonnou architekturu, poskytuje celkové zvýšení výkonu o téměř 10 %. Zajišťuje plynulý chod při každodenním používání a snadno si poradí s hrami a médii. Ještě plynulejší výkon Díky optimalizovaným RAM pamětem zvládá Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G multitasking bez zpomalení. Přepínání mezi aplikacemi je rychlé a plynulé i při vyšší zátěži. Výsledkem je svižný výkon, který drží krok s vaším tempem po celý den. Xiaomi T1S Tuner Vlastní řízení zvyšování signálu s inteligentním nastavením antény. Upozornění: Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redmi Note 15 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554468040 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rad: | Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ |
| Part Number: | 71129 |
| Modelový rok: | 2025 |
| Modelové číslo: | 2510ERA8BG |
| Uhlopriečka displeja: | 6.83 " |
| Rozlíšenie displeja px: | 2772 x 1280 |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Svietivosť displeja: | 3200 Nits |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Rozlišenie predného fotoaparátu: | 32.0 MPx |
| Rozlišenie hlavného zadného fotoaparátu: | 200.0 MPx |
| Označenie procesora: | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Počet jadier procesora: | 8 x |
| Základná frekvencia procesora: | 2.70 GHz |
| Batéria: | Vstavaná batéria |
| Kapacita batérie: | 6500 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max): | 100 W |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Špeciálne vlastnosti: | IP krytie, Dolby Atmos, Rýchle nabíjanie, Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Senzory a hardware: | Vibrácie, Reproduktor |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Funkcie: | Dolby Atmos, Čítačka odtlačkov prstov, Rýchle nabíjanie, Odomykanie tvárou |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM + eSIM |
| Komunikácia: | 4G, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Výška: | 16.33 cm |
| Šírka: | 7.83 cm |
| Hĺbka: | 0.82 cm |
| Hmotnosť: | 207 g |
| Obsah balenia: | Ochranná fólia, Kábel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
