Xiaomi Redmi Note 14 6GB/128GB Ocean Blue
Kód: MBL0152223
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi Redmi Note 14

Výkonný procesor a paměť
Redmi Note 14 je vybaven procesorem MediaTek Helio G99-Ultra, který poskytuje vysoký výkon a efektivitu. S různými konfiguracemi paměti, včetně 6GB+128GB, 8GB+128GB a 8GB+256GB, nabízí dostatek místa pro vaše aplikace a soubory. Paměť je rozšiřitelná až na 1TB pomocí microSD karty.

Ohromující displej
Tento model se může pochlubit 6.67palcovým AMOLED displejem s rozlišením 2400 × 1080 pixelů. Displej podporuje obnovovací frekvenci až 120Hz a dotykovou vzorkovací frekvenci 240Hz, což zaručuje plynulé a rychlé reakce. Maximální jas dosahuje až 1800 nitů, což zajišťuje vynikající viditelnost i na přímém slunci.

Pokročilý fotoaparát
Redmi Note 14 je vybaven trojitým zadním fotoaparátem s hlavním 108MP snímačem, který zachycuje úžasné detaily. Doplňují ho 2MP hloubkový fotoaparát a 2MP makro fotoaparát. Přední 20MP fotoaparát je ideální pro selfie a videohovory, přičemž podporuje nahrávání videa v rozlišení 1080p.

Výdrž baterie a nabíjení
S baterií s kapacitou 5500mAh a podporou 33W turbo nabíjení, Redmi Note 14 zajišťuje dlouhou výdrž a rychlé nabíjení.

Odolnost a bezpečnost
Telefon je vybaven Corning® Gorilla® Glass 5 pro zvýšenou odolnost proti poškrábání a IP54 certifikací pro odolnost vůči vodě a prachu. Bezpečnost je zajištěna pomocí snímače otisků prstů v displeji a AI rozpoznávání tváře.

Klíčové vlastnosti:
- 108MP AI trojitý fotoaparát
- 6.67palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120Hz
- MediaTek Helio G99-Ultra procesor
- 5500mAh baterie s 33W turbo nabíjením
- Odolnost vůči vodě a prachu s IP54 certifikací
Technické parametry
Operační systém
Android 14 + HyperOS
Odolnost
IP54
Zabezpečení
Čtečka otisků na obrazovce
Odemknutí tváří
Display
Typ: AMOLED
Úhlopříčka: 6.67"
Rozlišení: 2400x1080 px
Obnovovací frekvence: 120Hz
Gorilla Glass 5
Procesor
Typ: MediaTek Helio G99 Ultra
Počet jader: 8
Frekvence: 2,2 GHz
GPU: Mali-G57 MC2
Paměť
Operační Paměť RAM: 6 GB
Uživatelská Paměť: 128 GB
- podpora microSDHC až do 1 TB
Fotoaparát
Zadní hlavní fotoaparát: 108 Mpx
Makro fotoaparát: 2 Mpx
Senzor hloubky: 2 Mpx
Přední: 20 Mpx
Podporované sítě
2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz
3G: WCDMA:1/5/8
4G: LTE FDD:1/3/5/7/8/20/28
4G: LTE TDD:38/40/41
SIM
Počet portů: SIM 1 + Hybrid
Typ SIM slotu: nanoSIM
Konektivita
Wi-Fi Protocol: 802.11a/b/g/n/ac
Supports 2.4GHz Wi-Fi | 5GHz Wi-Fi
Supports Wi-Fi Direct
Bluetooth 5.3
USB-C
NFC
3,5mm audio jack
Senzory
GPS: L1 | Doplňkové polohování A-GPS | GLONASS: G1 | BDS: B1I | Galileo E1 | Elektronický kompas | Bezdrátová síť | Datová síť | Polohování pomocí senzoru
Senzor přiblížení | Senzor okolního světla | Akcelerometr | Elektronický kompas | IR blaster | Gyroskop
Baterie
Kapacita: 5 500 mAh
- rychlé nabíjení 33 W
Rozměry a hmotnost
Výška: 163,25 mm
Šířka: 76,55 mm
Tloušťka: 8,16 mm
Hmotnost: 196,5 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redmi Note 14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554407926 |
| Barva: | modrá |
| Operační paměť RAM: | 6 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2024 |
| Part Number: | 61653 |
| Modelový rad: | Redmi Note 14 |
| Slot na kartu: | microSDHC |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Predný fotoaparát: | 20.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 108.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.67 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 1800 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass 5 |
| Rozlíšenie displeja px: | 2400 × 1080 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 2.20 GHZ |
| Model procesora: | Helio G99 Ultra |
| Procesor: | 8× 2,2 GHz |
| Trieda krytia: | IP54 |
| Kapacita batérie: | 5500 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 14 |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Hybridný slot |
| Komunikácia: | NFC, GPS |
| Energetická trieda: | B |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 33 W |
| Výška: | 16.24 CM |
| Šírka: | 7.57 CM |
| Hĺbka: | 0.80 CM |
| Hmotnosť: | 190 G |
| Farba: | modrá |
| Obsah balenia: | Telefón, Ochranná fólia, Puzdro, Kábel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
