Xiaomi 15T Pro 12GB/512GB Gray
Kód: MBL0167206
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi 15T Pro
\n
Z dálky přímo do příběhu
\n
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Xiaomi 15 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554447601 |
| Barva: | šedá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | 68026 |
| Modelový rad: | Xiaomi 15T Pro |
| Modelové číslo: | 2506BPN68G |
| Uhlopriečka displeja: | 6.83 " |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Kapacita batérie: | 5500 mAh |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Označenie procesora: | MediaTek Dimensity 9400+ |
| Počet jadier procesora: | 8 × |
| Frekvencia procesora: | 3,73 GHz (3 730 MHz) |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 90 W |
| Max. výkon bezdrôtového nabíjania: | 50 W |
| Rozlíšenie fotoaparátu s teleobjektívom: | 50 Mpx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 32 Mpx |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 7680 × 4320 (8K Ultra HD) |
| Dátové služby: | 5G, GSM/GPRS (2G), HSPA (3.5G), LTE (4G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Senzory: | Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Senzor priblíženia (proximity), Svetelný senzor |
| Hmotnosť: | 210 g |
| Farba: | Sivá |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
