Xiaomi 15T 12GB/256GB Rose Gold
Kód: MBL0167182
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi 15T

Kapesní profesionální fotovýbava
Seznamte se se systémem 3 fotoaparátů Leica, připraveným změnit smartphone Xiaomi 15T na profesionální fotoaparát. 4 ohniskové vzdálenosti od 15 mm do 92 mm se postarají o dechberoucí záběry blízkých i vzdálených objektů, které svými detaily ohromí každého fotografického nadšence.

Západ slunce vás nezastaví
Zapadlo slunce právě ve chvíli, kdy se chystáte zvěčnit výjimečný okamžik? Pro objektiv Leica Summilux není šero žádnou překážkou. Díky špičkovým čočkám a velké cloně f/1.7 vám nabídne excelentní optický výkon i v náročných světelných podmínkách.

Výrazně vylepšená fotografie
Zažijte potěšení z fotografování na profesionální úrovni a objevte všechny možnosti snímače Xiaomi Light Fusion 800. Jeho velikost 1/1,55“ spolu s technologií spojování pixelů 4 v 1 vám přinesou působivý vysoký dynamický rozsah 13,2 EV. Díky tomu zachytíte nevídané detaily ve světle i ve stínu.

Filmy jako ze stříbrného plátna
Vytvářejte filmová díla s kvalitou hodnou Hollywoodu! Xiaomi 15T nahrává v rozlišení 4K při 60 FPS v 10-bit Log režimu, díky čemuž zachytí živé barvy, ohromující kontrast a odhalí bohaté detaily v tmavých i světlých scénách.

Umění je v jednoduchosti
Seznamte se s telefonem Xiaomi 15T, u kterého je umění jednoduchosti dotaženo k dokonalosti. Jeho zaoblené tělo zaručuje pohodlný úchop, zatímco zadní strana plynule přechází do kovového rámu a vytváří jeden harmonický celek. Rafinovanou tečku dodává elegantní černé provedení.

Displej telefonu 15T si zamilujete
Nechte se pohltit ohromující kvalitou obrazu, za kterou stojí 6,83” AMOLED ultra-large displej. Díky rozlišení 1,5K, podpoře HDR10+, maximálnímu jasu až 3 200 Nitů a obnovovací frekvenci 120 Hz zažijete živé barvy a plynulý obraz, který ocení každý filmový či herní nadšenec.

Oči jako v bavlnce
Seznamte se s displejem, který se postará o celodenní komfort pro vaše oči. Displej telefonu Xiaomi 15T se 16 000 úrovněmi jasu, technologií 3 840 Hz PWM Dimming a 3 certifikáty TÜV Rheinland - to je ideální řešení pro nekonečnou mobilní zábavu bez unavených očí.

Xiaomi Hyper AI: Váš inteligentní partner
Uvolněte svou kreativitu díky jedinečnému spojení špičkové technologie od Xiaomi a AI asistenta od Google ve smartphonu Xiaomi 15T. Tento inteligentní ekosystém si hravě poradí s textem, hlasem i obrázky napříč celým systémem. Získejte nástroje budoucnosti, které vám usnadní práci i tvorbu.

Kreativní pomoc vždy, když ji potřebujete
Přemýšlíte nad novým nápadem, ale studnice vaší kreativity vyschla? Obraťte se na svého asistenta Google Gemini. Tato AI ukrytá ve vašem novém smartphonu Xiaomi 15T vám ochotně podá pomocnou ruku při psaní, brainstormingu, učení nebo jiných kreativních činnostech.

Xiaomi 15T potěší i náročné
Hledáte ideální způsob, jak si naplno vychutnat videa, surfování po internetu či hry? Tento telefon je vaší volbou č. 1! Výkonný 4 nm procesor MediaTek Dimensity 8400-Ultra spolu s 12 GB RAM zaručí plynulý chod a 256 GB paměť zajistí dostatek místa pro vaši multimediální knihovnu.

Udrží si chladnou hlavu
Dopřejte si dlouhé hodiny herní zábavy, natáčení videí v 4K či práci s náročnými aplikacemi bez obav ze ztráty výkonu či přehřátí telefonu 15T. Tajemství se ukrývá v pokročilém chladicím systému Xiaomi 3D IceLoop, který zajistí optimální teplotu, a to i během dlouhého používání.

Dlouhá výdrž, rychlé nabíjení
Opět se baterie vašeho smartphonu vybila v té nejméně vhodné chvíli? Se smartphonem Xiaomi 15T se ničeho podobného nemusíte obávat. Ať už sledujete videa, nebo hrajete hry, 5500 mAh baterie s vámi udrží krok po celý den. V případě potřeby je připraveno rychlé 67 W nabíjení HyperCharge.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Xiaomi 15 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554448813 |
| Barva: | růžová |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rad: | Xiaomi 15T |
| Part Number: | 68146 |
| Modelový rok: | 2025 |
| Modelové číslo: | 25069PTEBG |
| Uhlopriečka displeja: | 6.83 " |
| Rozlíšenie displeja px: | 2772x1280 |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Vlastnosti displeja: | Adaptívna frekvencia |
| Svietivosť displeja: | 3200 Nits |
| Značka procesora: | MediaTek Dimensity 8400 Ultra |
| Procesor: | 8× 3,25 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Rozlišenie predného fotoaparátu: | 32.0 MPx |
| Rozlišenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50.0 MPx |
| Optický zoom: | 2 × |
| Maximálna svetelnosť: | 1.7 |
| Batéria: | Vstavaná batéria |
| Kapacita batérie: | 5500 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max): | 67 W |
| Stupeň krytia (IP): | IP68 |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Špeciálne vlastnosti: | Dual SIM, Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Senzory a hardware: | Vibrácie, Reproduktor |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Funkcie: | Odomykanie tvárou |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM + eSIM |
| Komunikácia: | e-SIM, 4G, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Výška: | 16.32 cm |
| Šírka: | 7.80 cm |
| Hĺbka: | 0.75 cm |
| Hmotnosť: | 194 g |
| Obsah balenia: | Kábel, Puzdro, Ochranná fólia |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
