Xiaomi 15 12GB/512GB Green
Kód: MBL0154352
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Xiaomi 15 5G
Vzhled a pocit z telefonu Xiaomi 15 jsou jako mistrovsky vypracované umělecké dílo. Telefon si zachovává již známý designový jazyk z předchozí generace, který je sofistikovaně vylepšený a zaoblený ze všech stran. Ústředním prvkem je moderní plochý hliníkový rám s precizně zaoblenými hranami. Základní model série Xiaomi 15 si nadále zachovává kompaktní rozměry a tloušťku jen 8.08mm, díky čemuž se příjemně a pohodlně používá jednou rukou. Díky jemně zaobleným, souvislým plochám a preciznímu zpracování si jeho používání a držení skutečně zamilujete.

Bezrámečkový design
Xiaomi 15 využívá pokročilou LIPO technologii osazení displeje, která umožňuje zmenšit spodní rámeček obrazovky až o 20 %. Xiaomi 15 se tak poprvé může pochlubit 1,38mm ultratenkými rámečky po celé ploše displeje, které posunou váš vizuální zážitek na úplně novou úroveň.

Bezkonkurenční odolnost
Displej je chráněn naším ochranným sklíčkem Xiaomi Shield Glass, které si zachovává vynikající průhlednost, zatímco svou pevností výrazně překonává běžné tvrzené sklo. Kromě odolného skla má Xiaomi 15 i lepší odolnost rámu vůči pádu díky použití prvotřídní hliníkové slitiny 6M42 pro větší klid a komfort při každodenním používání.

Výjimečný trojitý fotoaparát s optikou Leica Summilux
Vystupte s námi na vrchol fotografie s trojitým fotoaparátem Leica, kterému dominuje hlavní 50MP (23mm, f/1.62) fotoaparát se snímačem Light Fusion 900, doplněný o 50MP (60mm, f/2.0) plovoucí telefoto objektiv a 50MP (14mm, f/2.2) ultraširoký fotoaparát. Celý modul fotoaparátu je vybaven 7p optikou Leica Summilux s vynikajícími optickými vlastnostmi. Zachycuje nejen dostatek světla v prostředí se slabým osvětlením, ale poskytuje i vynikající reprodukci barev, kontrast a rozlišení.

Plovoucí telefoto objektiv Leica
60mm plovoucí teleobjektiv Leica s 5x optickým zoomem překonává prostorové limity tím, že umožňuje pohyb čočky v objektivu fotoaparátu. To umožňuje zaostřování v rozsahu od 10 cm až po nekonečno, což se skvěle hodí pro záběry zblízka i na větší vzdálenosti. Telemakro uživatelům umožňuje focení úchvatných detailů i na velmi krátkou vzdálenost.

Staňte se mistrem videa
Natáčejte Dolby Vision® video ve všech ohniskových vzdálenostech. Xiaomi 15 nabízí plně integrovaný Dolby Vision® zážitek od nahrávání přes sledování až po editaci. Zachyťte živé barvy, ohromující kontrast a odhalte bohaté detaily tmavých i světlých scén. Hlavní fotoaparát Xiaomi 15 podporuje nahrávání 10-bitového log videa nebo 8K videa s 30 snímky za sekundu. Je vybaven čtveřicí mikrofonů a umožňuje nahrávání prostorového zvuku pro profesionální a komplexní zážitek z natáčení.

Xiaomi HyperAi – využití multimodálního ekosystému umělé inteligence
Rozvíjejte svou kreativitu naplno s AI asistentem. Integruje špičkovou technologii multimodálního zpracování Xiaomi a pokročilou AI od společnosti Google, která dokáže zpracovat text, hlas i obrázky. Získejte pomoc při psaní, brainstormingu a dalších činnostech s AI nástroji. Například AI Writing je nyní k dispozici v celém systému a může vám pomoci se sumarizací článků, organizací poznámek či kontrolou pravopisu při psaní e-mailů. K dispozici jsou i další AI funkce (AI rozpoznávání řeči, AI překladač, AI vyhledávání (Circle to search), AI dynamická pozadí, Překrytí Gemini, Gemini Live, Generování obrázků).

Špičkový displej
Xiaomi 15 nabízí menší 6,36“ 2670 x 1200 CrystalRes displej s množstvím skvělých funkcí, včetně nového always on displeje s celodenním zobrazením počasí. Xiaomi Always-active Display s podporou adaptivního jasu a obnovovací frekvencí jen 1Hz zobrazuje klíčové informace jako čas a oznámení aplikací vždy viditelně, i když je obrazovka vypnutá. Díky vlastnímu displeji Xiaomi M9 dosahuje špičkového jasu 3200 nitů pokrývajícího 25 % plochy obrazovky.

Snapdragon® 8 Elite – Bezkonkurenční výpočetní výkon
Xiaomi 15 je vybaven špičkovým mobilním procesorem Snapdragon® 8 Elite s 3nm výrobním procesem a procesorem Oryon, který poskytuje vynikající výkon a zároveň vyváženou spotřebu energie a každodenní výdrž baterie. Nabízí 45% zvýšení vícejádrového výkonu CPU, 44% zvýšení grafického výkonu GPU a výrazné 52% snížení spotřeby energie. Velkou předností Snapdragonu 8 Elite je 105% nárůst výpočetního výkonu v oblasti AI a souvisejících procesech. Inovativní design odvodu tepla zvětšuje kontaktní plochu mezi teplo-vodivou komorou a rámem, čímž výrazně zvyšuje účinnost odvodu tepla.

5240mAh baterie Xiaomi Surge
Xiaomi 15 si zachovává kompaktní a tenký design a zároveň přináší o 630mAh větší baterii s kapacitou 5240mAh (typ). O zdraví baterie se stará náš inteligentní systém správy baterie Xiaomi Surge. Ten díky inteligentnímu čipu rychlého nabíjení Xiaomi Surge P3 a čipu pro správu baterie Xiaomi Surge G1 zvyšuje výdrž baterie, přičemž inteligentně prodlužuje životnost baterie prostřednictvím analýzy velkých dat. Baterie si tak i po 1600 cyklech zachovává přibližně 80% své kapacity.

Klíčové vlastnosti produktu
- Optika Leica udávající nové trendy
- Snapdragon® 8 Elite Mobile Platform
- Dynamický 1–120Hz AMOLED displej CrystalRes
- 5 240mAh Xiaomi Surge baterie
- Univerzální design s tekutým vzhledem
Technické parametry
Operační systém
Android: Xiaomi HyperOS
Odolnost
Voděodolnost: IP68
Displej
Typ: AMOLED
Úhlopříčka: 6,36"
Rozlišení: 2670 × 1200
Obnovovací frekvence displeje: 120 Hz
Procesor
Typ: Snapdragon® 8 Elite Mobile Platform
Počet jader: 8
Frekvence: až 3,53GHz
Grafika
Typ: Adreno™ GPU
Paměť
Operační paměť RAM: 12 GB
Uživatelská paměť: 512 GB
Podpora microSD: Ne
Fotoaparát
Přední: 32 MP, f/2.0, 22mm (wide), 0.7µm
Zadní trojitý LEICA:
Hlavní fotoaparát 50 MP, Light Fusion 8000/1/1,55´´/f/1,6/OIS
Teleobjektiv Leica: 50 MPX / f/2.0 / 60mm
Ultraširokoúhlý fotoaparát Leica: 50 MPX / f/2.2 / 14mm / 115° FOV
Audio
Typ reproduktorů: Stereo
Konektivita
Wi-Fi: Wi-Fi 7
Bluetooth: 6.0
USB: USB Type-C
Jack 3,5mm: Ne
NFC: Ano
SIM
Počet SIM: 2
Druh SIM: Dual SIM (nano SIM + nano SIM nebo nano SIM + eSIM nebo eSIM + eSIM)
Podporované sítě
5G: Ano
Senzory
Snímač přiblížení, Senzor okolního světla, Akcelerometr, Gyroskop, Elektronický kompas, Infračervený vysílač, Snímač laserového zaostřování, Barometr, Snímač blikání, Lineární vibrační motor osy X
Lokalizační služby
GPS: L1 + L5, Galileo: E1+E5a, GLONASS: G1, Beidou, QZSS: L1 + L5, NavIC: L5
Zabezpečení
Čtečka otisků prstů: Ultrazvukový snímač otisků prstů v obrazovce
Baterie
Kapacita: 5 240mAh
Podpora rychlého nabíjení: Ano
Výkon nabíjení W: 90W
Výkon bezdrátového nabíjení: 50W
Rozměry
152,3 × 71,2 × 8,08 mm
Hmotnost
191 g
Obsah balení
Mobilní telefon / Kabel USB typu-C / Nástroj na SIM / Ochranné pouzdro / Bezpečnostní informace / Průvodce rychlým startem / Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Xiaomi 15 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6932554406035 |
| Barva: | zelená |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | 61273 |
| Modelový rad: | Xiaomi 15 |
| Slot na kartu: | nie |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Optický zoom: | 3 × |
| Maximálna svetelnosť: | 1.6 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 32.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja, palce: | 6.36 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 3200 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Rozlíšenie displeja px: | 2670 × 1220 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 4.32 GHZ |
| Model procesora: | Snapdragon 8 Elite |
| Procesor: | 8x 4,32 GHz |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 5240 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Rýchle bezdrôtové nabíjanie, HDR, Podpora MMS, OTG, Rýchle nabíjanie, Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 15 |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM + eSIM |
| Komunikácia: | LTE, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | A |
| Konštrukcia: | Klasická |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 90 W |
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania: | 50 W |
| Výška: | 15.23 CM |
| Šírka: | 7.12 CM |
| Hĺbka: | 0.81 CM |
| Hmotnosť: | 191 G |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Xiaomi Xiaomi Technology Netherlands B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prinses Beatrixlaan 582, WTC The Hague, Toren C, C08.01, 2595 BM 's-Gravenhage, Holandsko, https://www.mi.com/global/ |
| E-mail : | contact@support.mi.com |
