Samsung Galaxy Watch8 Classic (LTE, 46 mm) SM-L505F Black
Kód: MBL0163595
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Watch8 Classic (LTE, 46 mm)
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch8 Classic 46 mm LTE
Představujeme Galaxy Watch8 Classic – skutečné mistrovské dílo, vyladěné k moderní dokonalosti. Ikonická otočná luneta a akční tlačítko přinášejí nadčasovou sofistikovanost a vylepšený systém dynamických úchytů zaručuje, že ti dokonale sednou. Galaxy Watch8 Classic jsou výjimečné jak uvnitř, tak navenek. Zaujmou atraktivním designem tlumícím nárazy, který otevírá nové možnosti. Zjisti, co všechno můžeš na Galaxy Watch8 Classic dokázat díky AI. Objev novou definici produktivity a jednoduchými příkazy ovládej různé aplikace. Pečuj o své zdraví díky zdravotním funkcím podpořeným umělou inteligencí, které ti poskytnou personalizované informace o spánku, tréninku a srdeční činnosti i mnoho dalších údajů. Galaxy Watch8 Classic jsou tvým osobním wellness trenérem, který tě nikdy neopustí.

Inovace se v hodinkách Galaxy Watch8 Classic snoubí s nadčasovým designem
Ikonická otočná luneta je zpět! Jde o charakteristický prvek hodinek Galaxy Watch8 Classic, který jim dodává eleganci a sofistikovanost. Luneta přináší i zajímavou možnost ovládání – jejím otáčením můžete plynule posouvat a intuitivně procházet celé uživatelské rozhraní. Moderní vzhled hodinek podtrhuje odolný design, který se drží klasického kulatého vzhledu a využívá nejnovější technologie, které chytré hodinky mohou nabídnout.

Propracovaný design, který sedí mnohem lépe
Vychutnejte si dosud nejpohodlnější zařízení Galaxy Watch Classic. Dynamický systém přezek zajišťuje, že Galaxy Watch8 Classic na zápěstí sedí mnohem lépe³, přičemž úhly jsou přizpůsobeny tak, aby hodinky zůstaly vždy bezpečně na svém místě. Systém dynamického přichycení je zároveň vylepšen tak, aby se dal řemínek vyměnit doslova v okamžiku.

Exkluzivní pohodlí s Akčním tlačítkem
Využívejte rozšířené možnosti hodinek Galaxy Watch8 Classic s Akčním tlačítkem, které ztělesňuje tradiční prvek těchto chytrých hodinek. Jeho použitím získáte snadný přístup k vybraným funkcím nebo rychlé spuštění oblíbené aplikace.

Zeptejte se a hned máte hotovo
Maximalizujte svou produktivitu, ať už se nacházíte kdekoli. Chytré hodinky Galaxy Watch8 Classic s integrovaným asistentem Google Gemini budou vždy po vašem boku – i na cestách. Ať už potřebujete vést přirozenou konverzaci, nebo praktickou pomoc se shrnutím dlouhého e-mailu, je to jen na vás. Zadejte úkol a Google Gemini jej snadno zvládne. Dokonce si za vás může zapamatovat, kde jste zaparkovali, nebo do které skříňky jste si uložili věci.

Odstartujte svůj den s dostatkem energie
Zdravý spánek si formujete už během dne. Díky nové funkci Je čas jít spát se včas dozvíte, kdy zpomalit, ztlumit světla, odložit telefon a připravit se na odpočinek. Hodinky Galaxy Watch8 Classic po třech dnech sbírání dat o vašem spánku navrhnou optimální čas, kdy se chystat do postele, abyste se ráno probouzeli svěží a připraveni na všechny výzvy.

Rozběhněte se za svými cíli s osobním trenérem v hodinkách Galaxy Watch8 Classic
Začněte svůj den ranním během, který rozproudí krev a dodá vám energii. S funkcí Běžecký trenér zjistíte svou aktuální úroveň a získáte osobní tréninkový program na 3 až 5 týdnů. Ten vám pomůže předcházet zraněním a zároveň se stabilně zlepšovat – ať už si během čistíte hlavu, trénujete na maraton, nebo si rádi občas zašprintujete.

Zkontrolujte své srdce během spánku
Zjistěte, jak je na tom vaše srdce a prozkoumávejte svět bez obav. Funkce Cévní zátěž měří během spánku klíčové ukazatele a na jejich základě vyhodnotí, jak je na tom váš kardiovaskulární systém. Výsledek a porovnání s průměrnými hodnotami najdete v aplikaci Samsung Health. Pečovat o své zdraví je tak mnohem jednodušší.

Nutriční poradce na vašem zápěstí
První hodinky na světě, které dokáží změřit hladinu antioxidantů. S Galaxy Watch8 Classic je cesta k plnohodnotnému životu i ve stáří jednodušší. Stačí přiložit palec na zadní stranu chytrých hodinek a ty změří hodnotu karotenoidů v pokožce a prozradí, jak zdravý je váš aktuální životní styl a strava.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch8 Classic nabízejí pestré možnosti přizpůsobení
Užijte si parádní novinky rozhraní One UI 8, které vám umožní vyladit hodinky k dokonalosti. Po ruce máte nyní celou galaxii přizpůsobení, od praktických prvků jako je vylepšený panel oznámení a dlaždicové rozložení, přes Akční tlačítko, které spustí nejoblíbenější aplikaci, až po lištu Now Bar, která poskládá oznámení podle důležitosti a umožní vám rychle zkontrolovat zmeškané hovory, čas běhu, časovače a mnohem více.

Přizpůsobte své hodinky jakékoli příležitosti
Měňte ciferník i řemínek hodinek tak, aby ladily k jakékoli příležitosti. Stačí jednoduchá výměna a své Galaxy Watch8 Classic přizpůsobíte na obchodní schůzku, formální událost, neformální párty i další události. Vyberte si z pěti prémiových řemínků, které můžete snadno vyměňovat, a vylepšete svůj styl. Ciferník hodinek si upravte tak, jak vám to vyhovuje – včetně zobrazovaných funkcí. Vytvořte si svůj vlastní klasický a nadčasový vzhled.

Rozšířené funkce díky Galaxy Wearable
Začněte používat Galaxy Watch na svém smartphonu s OS Android. Stačí, když si z Google Play stáhnete aplikaci Galaxy Wearable a Samsung Health a propojíte svůj telefon s Androidem s hodinkami Galaxy Watch. Nyní můžete vyzkoušet nejnovější zařízení Galaxy Wearable – hodinky Galaxy Watch8 Classic. Vychutnejte si pokročilé funkce od sledování zpráv po spánkový koučing, které jsou součástí elegantního designu tlumícího nárazy.

Klíčové vlastnosti
- Ikonická otočná luneta pro intuitivní ovládání
- Elegantní design s hybridním řemínkem
- AI funkce s podporou Google Gemini
- Pokročilé sledování zdraví a spánku
- Běžecký trenér a personalizovaný koučing
- Výkonný čip pro rychlou odezvu
- Bluetooth konektivita pro bezdrátové spojení
- Odolná konstrukce s tlumením nárazů
Technické parametry
Rozlišení: 46mm: 1.34" (438x438), 327 ppi
Jas: 3,000 nitů
Procesor
Typ: Exynos W1000 (5 jader, 3nm)
Paměť
2.0 GB RAM + 64 GB vnitřní paměť
Baterie
Kapacita: 445 mAh
Zdravotní funkce
tepová frekvence, EKG, krevní tlak, IHRN, BioActive senzor, okysličení krve, spánek, stres, energy score, cévní zátěž, antioxidační index
Senzory
akcelerometr, gyroskop, barometr, GPS, NFC, světelný senzor, infračervený snímač teploty
Ostatní
bezdrátové nabíjení, rychlonabíjení, mikrofon, reproduktor, akční tlačítko, otočná luneta, detekce pádu, SOS volání
Odolnost
IP68 + 5 ATM, MIL-STD-810H
Konektivita
Bluetooth: Bluetooth 5.3
Wi-Fi: Wi-Fi 2.4 GHz & 5 GHz
Rozměry a hmotnost
Rozměry: 46mm: 46.4 x 46.0 x 10.6 mm
Váha: 46mm: 63.5 g
Materiál
Materiál rámu: nerezová ocel
Materiál displeje: safírové sklo
Obsah balení
hybridní řemínek, bezdrátová nabíječka, průvodce rychlým spuštěním
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy Watch8 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097480167 |
| Barva: | černé |
| Kompatibilní OS: | Android |
| Operační systém: | Wear OS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Part Number: | SM-L505FZKAEUE |
| Modelový rad: | Galaxy Watch 8 Classic |
| Určenie: | Unisex |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Veľkosť displeja: | 1.3 " |
| Veľkosť puzdra: | 46 mm |
| Operačná pamäť: | 2 GB |
| Interná pamäť: | 64 GB |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 445 mAh |
| Typ článku: | Li-Ion |
| Farba remienka: | biela |
| Materiál remienka: | Hybridný |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Senzory a hardware: | Výškomer, Intenzita svetla, Oxymeter, Glonass, Barometer, Kompas, Gyroskop, Galileo, Vibrácie, Akcelerometer |
| Telefonovanie: | S eSIM kartou (číslo rovnaké s telefónom) |
| Notifikácie: | E-mail, Sociálne siete, SMS, Hovor |
| Športové funkcie: | Vystúpané poschodie, Prevýšenie, Detekcia zahájenia aktivity, Rýchlosť, Intervalový tréning, Podpora aplikácie Strava, Záznam trasy, Tempo, Vzdialenosť, Výpočet kalórií, Tepová frekvencia, Krokomer |
| Zdravotné funkcie: | Pripomenutie pohybu, Upozornenie na srdcové problémy, Meranie saturácie kyslíku v krvi, Sledovanie menštruačného cyklu, Monitoring spánku |
| Smart funkcie: | Režim spánku/nerušiť, Predpoveď počasia, Vlastný ciferník, Always On Display, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Hľadanie telefónu |
| Komunikácia: | LTE, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Materiál puzdra: | Nerezová oceľ |
| Materiál sklíčka: | Zafírové |
| Farba: | čierne |
| Výška: | 4.64 CM |
| Šírka: | 4.60 CM |
| Hĺbka: | 1.06 CM |
| Hmotnosť: | 64 G |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
