Samsung Galaxy Watch8 (Bluetooth, 40 mm) SM-L320 Silver
Kód: MBL0162988
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Watch 8 40mm BT
Design, který vám přirozeně sedne
Nejnovější přírůstek do rodiny Galaxy Watch na ruce téměř nepoznáte. Vylepšený design tlumí nárazy a přirozeně přiléhá k zápěstí, takže je nošení chytrých hodinek Galaxy Watch8 maximálně pohodlné. Tenké tělo s kulatým ciferníkem představuje elegantní klasiku, kterou na chytrých zařízeních běžně nenajdete. Vybrat si můžete z průměru 40 mm a 44 mm a z grafitově černého nebo stříbrného variantu.

Nejtenčí hodinky Galaxy Watch
O 11 % tenčí profil než v předchozích generacích – Galaxy Watch8 jsou perfektní parťák, ať už hledáte motivaci při sportu, pomoc při zkvalitňování spánku nebo přehled o srdečním tepu³. Komfortní nošení zajišťuje nízká váha a snadná výměna řemínků, které osvěží váš vzhled a usnadní nošení hodinek, ať už trávíte den v kanceláři nebo ve vodě.

Chytré hodinky Galaxy Watch vám padnou lépe než kdykoli předtím
Komfortní nošení během spánku i cvičení. O připevnění hodinek se nyní stará dynamický systém přezek, který důmyslně přichytává řemínky a minimalizuje mezeru mezi zařízením a zápěstím. Chytré hodinky Galaxy Watch8 díky tomu přinášejí dosud nejpohodlnější zážitek, protože chytré hodinky působí přirozeně a dokonce ani při sportu je na ruce téměř nevnímáte.

Odstartujte svůj den s dostatkem energie
Zdravý spánek si formujete už během dne. Díky nové funkci Je čas jít spát se včas dozvíte, kdy zpomalit, ztlumit světla, odložit telefon a připravit se na odpočinek. Chytré hodinky Galaxy Watch8 po třech dnech sbírání dat o vašem spánku⁶ navrhnou ideální čas, kdy se chystat do postele, abyste se ráno probouzeli svěží a připravení na všechny výzvy.

Rozběhněte se za svými cíli s osobním trenérem v hodinkách Galaxy Watch8
Začněte svůj den ranním během, který rozproudí krev a dodá vám energii. S funkcí Běžecký trenér zjistíte svou aktuální úroveň a získáte osobní tréninkový program na 3 až 5 týdnů. Ten vám pomůže předcházet zraněním a zároveň se stabilně zlepšovat – ať už si během čistíte hlavu, trénujete na maraton, nebo si rádi občas zašprintujete.

Zkontrolujte své srdce během spánku
Zjistěte s pomocí hodinek Galaxy Watch8, jak je na tom vaše srdce a prozkoumejte svět bez obav. Funkce Cévní zátěž měří během spánku klíčové ukazatele a na jejich základě vyhodnotí, jak je na tom váš kardiovaskulární systém. Výsledek a porovnání s průměrnými hodnotami najdete v aplikaci Samsung Health. Starat se o své zdraví je tak mnohem jednodušší.

Výživový poradce na vašem zápěstí
První hodinky na světě, které dokáží změřit hladinu antioxidantů¹⁰. S Galaxy Watch8 je cesta k plnohodnotnému životu i ve stáří jednodušší. Stačí přiložit palec na zadní stranu chytrých hodinek a ty změří hodnotu karotenoidů v pokožce a prozradí, jak zdravý je váš aktuální životní styl a strava.

S hodinkami Galaxy Watch8 si odpočinete při meditaci
Přetížení a málo času na sebe? S hodinkami Galaxy Watch8 už vám každodenní starosti nemusí přerůstat přes hlavu. V chytrých hodinkách najdete rychlé a praktické nástroje pro Mindfulness, které vám pomohou s uklidněním ve stresových situacích i uvolněním před spánkem. Objevujte ověřené techniky a zůstávejte motivovaní díky denním záznamům, které podpoří vaši duševní hygienu a budou vás provázet na cestě k dlouhodobé pohodě.

Maximální produktivita, i když zrovna nemáte po ruce počítač
S lepší produktivitou máte více volného času! Galaxy hodinky Watch8 vám budou dokonalým parťákem, ať už se vydáte kamkoli. Pomohou hravě zvládnout každodenní úkoly, zkontrolují gramatické chyby, informují vás o nejnovějších událostech nebo vám Google Gemini¹² stručně shrne dlouhý e-mail nebo přidají schůzku do kalendáře. Usnadnit vám dokáží i vyhledávání, takže stačí jen zvednout zápěstí, vyslovit své přání a užívat si bleskurychlou efektivitu.
Jedinečné rozhraní One UI 8 Watch
Užijte si parádní novinky rozhraní One UI 8, které vám umožní vyladit Galaxy chytré hodinky Watch8 k dokonalosti. Po ruce máte nyní celou galaxii přizpůsobení¹³, od praktických prvků jako je vylepšený panel oznámení a dlaždicové rozložení, přes Akční tlačítko, které spustí nejoblíbenější aplikaci, až po lištu Now Bar, která poskládá oznámení podle důležitosti a umožní vám rychle zkontrolovat zmeškané hovory, čas běhu, časovače a mnohem více.

Ve zlomek sekundy změň svůj styl
Ráno si jdeš zaběhat a večer tě čeká důležité setkání? Inteligentní hodinky Galaxy Watch8 snadno přizpůsobíš každé příležitosti. Stačí nasadit Sportovní řemínek, když se chystáš potit, nebo sáhnout po Látkovém řemínku, když si chceš dopřát super pohodlí během spánku. V aplikaci Galaxy Wearable si můžeš také přizpůsobit displej a ciferník hodinek a přidat na něj šikovné prvky nebo ho sladit s barvou oblečení.

Rozšířené funkce díky Galaxy Wearable
Začni používat Galaxy Watch na svém smartphonu s operačním systémem Android. Stačí si stáhnout aplikace Galaxy Wearable a Samsung Health z Google Play a propojit svůj telefon s Androidem s hodinkami Galaxy Watch. Nyní můžeš vyzkoušet nejnovější zařízení Galaxy Wearable – hodinky Galaxy Watch8. Vychutnej si pokročilé funkce od sledování zdraví po spánkový koučink, které jsou součástí elegantního designu tlumícího nárazy.

Technické parametry
Rozlišení: 1.34" (438x438), 327 ppi
Svítivost: 3,000 nitů
Procesor
Typ: Exynos W1000 (5 jader, 3nm)
Paměť:
2.0 GB RAM + 32 GB vnitřní paměť
Baterie
Kapacita: 325 mAh
Zdravotní funkce
tepová frekvence, EKG, krevní tlak, IHRN, BioActive senzor, okysličení krve, spánek, stres, energy skóre, cévní zátěž, antioxidant index
Senzory
akcelerometr, gyroskop, barometr, GPS, NFC, světelný senzor, infračervený snímač teploty
Ostatní: bezdrátové nabíjení, rychlonabíjení, mikrofon, reproduktor, detekce pádu, SOS volání
Odolnost
IP68 + 5 ATM, MIL-STD-810H
Konektivita
Bluetooth: Bluetooth 5.3
Wi-Fi: Wi-Fi 2.4 GHz & 5 GHz
Rozměry a hmotnost
Rozměry: 40.4 x 42.7 x 8.6 mm
Váha: 30 g
Materiál
Materiál rámu: hliník
Materiál displeje: safírové sklo
Obsah balení športový remienok, bezdrôtová nabíjačka, sprievodca rýchlym spustením
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy Watch8 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097415756 |
| Barva: | stříbrné |
| Kompatibilní OS: | Android |
| Operační systém: | Wear OS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Part Number: | SM-L320NDAAEUE |
| Modelový rad: | Galaxy Watch 8 |
| Určenie: | Unisex |
| Operačná pamäť: | 2 GB |
| Interná pamäť: | 32 GB |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 325 mAh |
| Farba remienka: | biela |
| Kompatibilné s OS: | Android s GMS |
| Operačný systém: | Wear |
| Senzory a hardware: | Výškomer, Intenzita svetla, Oxymeter, Barometer, Glonass, Gyroskop, Kompas, Galileo, Akcelerometer, Vibrácie |
| Telefonovanie: | Z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth) |
| Notifikácie: | E-mail, Sociálne siete, SMS, Hovor |
| Športové funkcie: | Vystúpané poschodie, Prevýšenie, Rýchlosť, Detekcia zahájenia aktivity, Podpora aplikácie Strava, Intervalový tréning, Záznam trasy, Tempo, Výpočet kalórií, Vzdialenosť, Tepová frekvencia, Krokomer |
| Zdravotné funkcie: | Pripomenutie pohybu, Upozornenie na srdcové problémy, Meranie saturácie kyslíku v krvi, Sledovanie menštruačného cyklu, Monitoring spánku |
| Smart funkcie: | Režim spánku/nerušiť, Predpoveď počasia, Always On Display, Vlastný ciferník, Hľadanie telefónu, Ovládanie prehrávača hudby v mobile |
| Farba: | strieborné |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
