Samsung Galaxy Watch8 (LTE, 44 mm) SM-L335F Silver
Kód: MBL0162993
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Watch8 44 mm LTE
Design, který vám přirozeně sedne
Nejnovější přírůstek do rodiny Galaxy Watch na ruce téměř nepoznáte. Vylepšený design tlumí nárazy a přirozeně přiléhá k zápěstí, takže je nošení chytrých hodinek Galaxy Watch8 maximálně pohodlné. Tenké tělo s kulatým ciferníkem představuje elegantní klasiku, kterou u smart zařízení běžně nenajdete. Vybrat si můžete z průměru 40 mm a 44 mm a z grafitově černého nebo stříbrného variantu.

Nejtenčí hodinky Galaxy Watch
O 11 % tenčí profil než v předchozích generacích – Galaxy Watch8 jsou perfektní parťák, ať už hledáte motivaci při sportu, pomoc při zkvalitňování spánku nebo přehled o srdečním tepu³. Komfortní nošení zajišťuje nízká váha a snadná výměna řemínků, které osvěží váš vzhled a usnadní nošení hodinek, ať už trávíte den v kanceláři nebo ve vodě.

Chytré hodinky Galaxy Watch vám padnou lépe než kdykoli předtím
Komfortní nošení během spánku i cvičení. O připevnění hodinek se nyní stará dynamický systém přezek, který důmyslně přichytává řemínky a minimalizuje mezeru mezi zařízením a zápěstím. Chytré hodinky Galaxy Watch8 díky tomu přinášejí doposud nejpohodlnější zážitek, protože chytré hodinky působí přirozeně a dokonce ani při sportu je na ruce téměř nevnímáte.

Odstartujte svůj den s dostatkem energie
Zdravý spánek si formujete už během dne. Díky nové funkci Je čas jít spát se včas dozvíte, kdy zpomalit, ztlumit světla, odložit telefon a připravit se na odpočinek. Chytré hodinky Galaxy Watch8 po třech dnech sbírání dat o vašem spánku⁶ navrhnou ideální čas, kdy se chystat do postele, abyste se ráno probouzeli svěží a připravení na všechny výzvy.

Rozběhněte se za svými cíli s osobním trenérem v hodinkách Galaxy Watch8
Začněte svůj den ranním během, který rozproudí krev a dodá vám energii. S funkcí Běžecký trenér zjistíte svou aktuální úroveň a získáte osobní tréninkový program na 3 až 5 týdnů. Ten vám pomůže předcházet zraněním a zároveň se stabilně zlepšovat – ať už si během čistíte hlavu, trénujete na maraton, nebo si rádi občas zašprintujete.

Zkontrolujte své srdce během spánku
Zjistěte s pomocí hodinek Galaxy Watch8, jak je na tom vaše srdce a prozkoumejte svět bez obav. Funkce Cévní zátěž měří během spánku klíčové ukazatele a na jejich základě vyhodnotí, jak je na tom váš kardiovaskulární systém. Výsledek a porovnání s průměrnými hodnotami najdete v aplikaci Samsung Health. Pečovat o své zdraví je tak mnohem jednodušší.

Výživový poradce na vašem zápěstí
První hodinky na světě, které dokáží změřit hladinu antioxidantů¹⁰. S Galaxy Watch8 je cesta k plnohodnotnému životu i ve stáří jednodušší. Stačí přiložit palec na zadní stranu chytrých hodinek a ty změří hodnotu karotenoidů v pokožce a prozradí, jak zdravý je váš aktuální životní styl a strava.

S hodinkami Galaxy Watch8 si odpočinete při meditaci
Přetížení a málo času na sebe? S hodinkami Galaxy Watch8 už vám každodenní starosti nemusí přerůstat přes hlavu. V chytrých hodinkách najdete rychlé a praktické nástroje pro Mindfulness, které vám pomohou s uklidněním ve stresových situacích i uvolněním před spánkem. Objevujte ověřené techniky a zůstávejte motivovaní díky denním záznamům, které podpoří vaši duševní hygienu a budou vás provázet na cestě k dlouhodobé pohodě.

Maximální produktivita, i když zrovna nemáte po ruce počítač
S lepší produktivitou máte více volného času! Galaxy hodinky Watch8 vám budou dokonalým parťákem, ať už se vydáte kamkoli. Pomohou hravě zvládnout každodenní úkoly, zkontrolují gramatické chyby, informují vás o nejnovějších událostech nebo vám Google Gemini stručně shrne dlouhý e-mail či přidá schůzku do kalendáře. Usnadnit vám dokáží i vyhledávání, takže stačí jen zvednout zápěstí, vyslovit své přání a užívat si bleskurychlou efektivitu.
Jedinečné rozhraní One UI 8 Watch
Užijte si parádní novinky rozhraní One UI 8, které vám umožní vyladit Galaxy smart hodinky Watch8 k dokonalosti. Po ruce máte nyní celou galaxii přizpůsobení, od praktických prvků jako je vylepšený panel oznámení a dlaždicové rozložení, přes Akční tlačítko, které spustí nejoblíbenější aplikaci, až po lištu Now Bar, která poskládá oznámení podle důležitosti a umožní vám rychle zkontrolovat zmeškané hovory, čas běhu, časovače a mnohem více.

Za zlomek sekundy změň svůj styl
Ráno si jdeš zaběhat a večer tě čeká důležité setkání? Chytré hodinky Galaxy Watch8 snadno přizpůsobíš každé příležitosti. Stačí nasadit Sportovní řemínek, když se chystáš potit, nebo sáhnout po Látkovém řemínku, když si chceš dopřát super pohodlí během spánku. V aplikaci Galaxy Wearable si můžeš také přizpůsobit displej a ciferník hodinek a přidat na něj šikovné prvky nebo ho sladit s barvou oblečení.

Rozšířené funkce díky Galaxy Wearable
Začni používat Galaxy Watch na svém smartphonu s operačním systémem Android. Stačí si stáhnout aplikace Galaxy Wearable a Samsung Health z Google Play a propojit svůj telefon s Androidem s hodinkami Galaxy Watch. Nyní můžeš vyzkoušet nejnovější zařízení Galaxy Wearable – hodinky Galaxy Watch8. Vychutnej si pokročilé funkce od sledování zdraví po spánkový koučink, které jsou součástí elegantního designu tlumícího nárazy.

Technické parametry:
Displej
- Typ displeje: Super AMOLED
- Úhlopříčka: 1,47″
- Rozlišení: 480 × 480 px
- Jas: až ~3000 nitů
- Always On Display: Ano
- Ochranné sklo: Sapphire Crystal
Konstrukce a rozměry
- Model: SM-L335F
- Velikost pouzdra: 44 mm
- Barva pouzdra: Silver (stříbrná)
- Materiál pouzdra: Hliníková slitina (Armor Aluminium)
- Rozměry (V × Š × H): ~46 × 43,7 × 8,6 mm
- Hmotnost (bez řemínku): ~34 g
- Šířka řemínku: 20 mm (vyměnitelný)
Odolnost
- Voděodolnost: 5 ATM
- Odolnost proti prachu a vodě: IP68
- Certifikace odolnosti: MIL-STD-810H
Procesor a systém
- Chipset: Samsung Exynos W1000 (3 nm)
- Operační systém: Wear OS 6 s One UI 8 Watch
Paměť a úložiště
- RAM: 2 GB
- Interní úložiště: 32 GB
Konektivita
- Bluetooth: Bluetooth 5.3
- Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2,4 + 5 GHz)
- NFC: Ano
- GPS: A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
- Mobilní připojení: LTE / eSIM
Senzory
- BioActive senzor: Ano
- Senzor srdečního tepu (PPG): Ano
- EKG: Ano
- Krevní tlak: Ano
- Měření SpO₂: Ano
- Snímač teploty: Ano
- Akcelerometr: Ano
- Gyroskop: Ano
- Barometr: Ano
- Geomagnetický senzor: Ano
- Senzor okolního světla: Ano
Zdraví a fitness funkce
- Monitorování srdečního tepu: 24/7
- EKG měření: Ano
- Krevní tlak: Ano
- Sledování SpO₂: Ano
- Monitorování spánku: Ano
- Stress tracking: Ano
Navigace
- GNSS: multi-systém (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo)
Baterie a nabíjení
- Kapacita baterie: ~435 mAh
- Výdrž baterie: až ~30-40 hodin (závisí na používání) :contentReference[oaicite:1]{index=1}
- Nabíjení: bezdrátové magnetické
Funkce uživatelského rozhraní
- Upozornění z telefonu: Ano
- Ovládání hudby: Ano
- Přednastavené ciferníky: Ano
- Hlasové ovládání: Ano
- Alarm, stopky, časovač: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy Watch8 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097480730 |
| Barva: | stříbrné |
| Kompatibilní OS: | Android |
| Operační systém: | Wear OS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Modelový rad: | Galaxy Watch 8 |
| Určenie: | Unisex |
| Modelové číslo: | SM-L335FZSAEUE |
| Veľkosť displeja: | 1,47 " |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja px: | 480 × 480 |
| Veľkosť puzdra: | 44 mm |
| Materiál puzdra: | Hliník |
| Farba: | Strieborná |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Hmotnosť: | 30 g |
| Kapacita úložiska: | 32 GB |
| Kapacita batérie: | 435 mAh |
| Max. výdrž batérie: | 40 h (1,67 d) |
| Bežná výdrž batérie: | 30 h (1,25 d) |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Bezdrôtová technológia: | Bluetooth, GPS, NFC, WiFi |
| Typ NFC platby: | Google Pay |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Senzory a hardvér: | Barometer, Mikrofón, Oxymeter, Reproduktor, Teplomer okolitej teploty |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga, Turistika |
| Funkcia merania športu: | Krokomer, Tepová frekvencia |
| Zdravotné funkcie: | EKG, Meranie saturácie kyslíka v krvi, Meranie úrovne stresu, Monitoring spánku |
| Smart funkcie: | Always On Display, Detekcia pádu, Hľadanie mobilu, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Vlastné ciferníky |
| Sledovanie polohy a trasy: | Pomocou GPS v hodinkách |
| Súčasť balenia: | Dobíjací kábel (USB-C) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
