Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G SM-X526B 128GB Gray
Kód: MBL0156334
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Tab S10 FE

Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE
Stane se středem pozornosti. Získejte inspiraci a vyjádřete se s tenkým tabletem Galaxy Tab S10 FE a perem S Pen. Světlé akcenty napříč designovými detaily dodávají zařízení cool vzhled a ihned vzbudí pozornost. To vše navíc přichází v hned několika barevných provedeních, která citlivě doplní váš jedinečný styl.

Nový způsob vyhledávání zakroužkováním
Získejte na tabletu Samsung Galaxy více informací o všech obrázcích, videích nebo textech, které vidíte na obrazovce. Vše, co vás zaujme, budete moci označit zakroužkováním, zvýrazněním, načrtnutím nebo kliknutím – bez nutnosti pořizovat snímky obrazovky.

Obraz tak velký jako vaše představivost
Užijte si strhující pohled na bohatém prostoru 10,9" displeje tabletu Galaxy Tab S10 FE.

Zvládněte toho na tabletu Samsung Galaxy Tab S10 FE více
Tvořte, učte se, nebo se oddávejte gamingu s ultra plynulým výkonem procesoru Exynos 1580. Zažijte s tabletem Samsung Galaxy Tab S10 FE inovace poháněné algoritmy umělé inteligence a využijte množství šikovných funkcí podporujících vaši produktivitu. To vše je pak ještě doplněno velkou pamětí usnadňující multitasking a rozšířeným úložištěm s podporou až 2 TB karet typu microSD.

Snadné řešení úloh s funkcí Řešení matematických úloh
Potýkáte se s komplexními vzorci? Žádný problém – jednoduše je načrtněte pomocí pera S Pen a funkce Řešení matematických úloh ihned navrhne jejich řešení.

Přistupujte k funkcím AI jediným kliknutím
Jediné kliknutí na tlačítko Galaxy AI vám umožní okamžitě přejít do světa umělé inteligence. Přizpůsobte si ho pro vyvolání preferovaného AI asistenta, který vám na tabletu Samsung Galaxy Tab zjednoduší práci a stane se inteligentním spolupracovníkem, vždy připraveným po vašem boku.

Samsung tablet Galaxy Tab S10 FE vyniká vysokou odolností
Samsung tablet Galaxy disponuje krytím IP68, díky čemuž bude připraven následovat vás na další dobrodružství, ať už se bude odehrávat kdekoli.

Klíčové vlastnosti
- Elegantní design s vysokým rozlišením displeje a obnovovací frekvencí 90 Hz.
- Výkonný procesor Exynos 1580 a 128 GB interní úložiště, rozšířitelné pomocí microSD karty
- Dlouhá výdrž baterie s kapacitou 8000 mAh a rychlé 5G připojení
- Podpora režimu DeX a funkce Circle to Search with Google
- S Pen pro kreativní činnosti a přesné ovládání
Technické parametry
Operační systém
Android 15
Pero S Pen
Podpora pera: Ano
Pero v balení: Ano
Odolnost
Vodotěsnost: IP68
Displej
Typ: IPS
Úhlopříčka: 10,9"
Rozlišení: 2304 × 1440 pixelů
Obnovovací frekvence: 90 Hz
Procesor
Typ: Exynos 1580
Počet jader: 8
Frekvence: 2,9 GHz
Grafika
Typ: Xclipse 540
Paměť
Operační Paměť RAM: 8 GB
Uživatelská Paměť: 128 GB
Podpora microSD: Ano
Fotoaparát
Přední: 12 Mpx (f/2,4)
Zadní: 13 Mpx (f/2.0)
Audio
Typ reproduktorů: Stereo reproduktory
Konektivita
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz
Bluetooth v5.3
USB-C
Podporované sítě
5G
Senzory
Akcelerometr, Snímač otisků prstů, Gyroskop, Geomagnetický senzor, Hallův senzor, Světelný senzor
Lokalizační služby
GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
Baterie
Kapacita: 8 000 mAh
Výkon nabíjení: 45 W
Podpora rychlého nabíjení: Ano
Rozměry (V x Š x H): 165.8 x 254.3 x 6 mm
Hmotnost: 500 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tab S10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097201885 |
| Barva: | šedá |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Tablet |
| Part Number: | SM-X526BZAREUE |
| Modelový rad: | Galaxy Tab S10 FE |
| Modelové číslo: | SM-X526B |
| Uhlopriečka displeja: | 10.90 " |
| Rozlíšenie displeja px: | 2304 x 1440 |
| Svietivosť displeja: | 800 Nit |
| Model procesora: | Samsung Exynos 1580 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Technológia displeja: | LCD |
| Rozlíšenie hlavného (zadného) fotoaparátu: | 13 Mpx |
| Rozlíšenie predného (selfie) fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Kapacita batérie: | 8 000 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 45 W |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth, GPS, WiFi |
| Podporované mobilné siete: | 4G/LTE, 5G |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | eSIM |
| Konektory tabletu: | USB-C |
| Senzory: | Čítačka odtlačkov prstov, Digitálny kompas, Gyroskop, Pohybový senzor, Senzor priblíženia, Svetelný senzor |
| Funkcie: | Podpora aktívneho stylusu, Rýchle nabíjanie, Vodoodolný |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Stupeň krytia: | IP68 |
| Obsah balenia: | Bez adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Nabíjací kábel, Stylus |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
