Samsung Galaxy Tab S10 Ultra Wi-Fi SM-X920 16GB/1TB Platinum Silver
Kód: MBL0144922
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra

Ikonický design
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Ultra WiFi přináší inovace ve všem. V designu i technologiích. Změny postřehnete například v nových akcentech pera S Pen, nabíjecí ploše i dekoru fotoaparátu. Každý z prvků tabletu Samsung je úžasný na dotek.

Tablet Samsung Galaxy Tab S10 ve dvou provedeních
Vyberte si ze dvou barevných provedení to, které se vám líbí nejvíce. Obě jsou dostupná s odpovídajícím perem S Pen.

Osobní asistent pro psaní poznámek
Zapište si cokoliv vás napadne. Pořiďte si záznamy ze schůzky, a to bez toho, abyste museli tříštit svou pozornost. S tabletem Samsung Galaxy Tab S10 Ultra si můžete schůzku nahrát a zvukovou stopu si pak nechat přepsat do textu*. Aplikace Galaxy AI navíc dokáže později tyto poznámky formátovat a shrnout.

Režim oddělené obrazovky
Usnadněte si práci a posuňte úroveň multitaskingu ještě výše. Například formátování poznámek bude s tabletem Samsung Galaxy Tab S10 Ultra ještě jednodušší v režimu rozdělené obrazovky. V jeden moment tak můžete měnit formátování a přitom sledovat původní text.

Samsung tablet Galaxy Tab přeloží celé PDF soubory
Dostal se k vám PDF soubor s informacemi, které byste si rádi přečetli, ale nerozumíte jazyku? Samsung tablet Galaxy Tab S10 Ultra za vás celý soubor přeloží a poskytne vám ho v přehledném a dobře čitelném formátu.

Rychlý přístup k AI funkcím
Stisknutím jediného klávesu spustíte na tabletu Samsung Galaxy Tab S10 Ultra funkci Galaxy AI, která vám vyhledá požadované informace.

Velký prostor pro vše, co potřebujete
Barevné podání vás na tabletu Samsung Galaxy Tab S10 Ultra skutečně dostane. Zařízení má displej Dynamic AMOLED 2X, s nímž si budete moci užít dokonalý filmový zážitek ve skvělém rozlišení. Samozřejmostí je plynulá interakce na dotek.

Tablet Samsung s skvěle čitelným displejem
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Ultra má kvalitní displej s antireflexní úpravou proti odleskům v jakémkoli prostředí. Při sledování libovolného obsahu oceníte výkonnou funkci Vision Booster posilující výsledný obraz.

Samsung Galaxy Tab S10 Ultra je skvělý na hraní her
Tablet disponuje vysokým výkonem a kvalitním chlazením, proto se s ním můžete pustit do hraní i náročných her. Samsung Galaxy Tab S10 Ultra je vybaven moderním, rychlým a výkonným procesorem, kterému v bezproblémovém fungování pomáhá chladicí systém Vapor Chamber. Ten chladí tablet účinněji podle toho, jak dlouho tablet používáte.

Klíčové vlastnosti:
- 14,6palcový Dynamic AMOLED 2X displej
- Procesor Mediatek Dimensity 9300+
- Odolnost vůči vodě a prachu (IP68)
- Baterie s kapacitou 11200 mAh a 45W rychlé nabíjení
Technické parametry
Operační systém
Android: Android 14
Pero S Pen
Podpora pera: Ano
Pero v balení: Ano
Odolnost
Vodeodolnost: IP68
Displej
Typ: Dynamic AMOLED 2X
Úhlopříčka: 14,6"
Rozlišení: 2960 × 1848 pixelů
Procesor
Typ: Mediatek Dimensity 9300+
Počet jader: 8
Frekvence: 3,25 GHz
Grafika
Typ: integrovaná
Paměť
Operační Paměť RAM: 16 GB
Uživatelská Paměť: 1 TB
Podpora microSD: Ano, až do 1 TB
Fotoaparát
Přední: 12 Mpx (f/2,2)
Zadní: 13 Mpx (f/2,0) + 8 Mpx (f/2,2)
Audio
Typ reproduktorů: Stereo reproduktory
Konektivita
Wi-Fi: Ano
Bluetooth: Ano
USB: USB-C
Samsung DeX: Ano
Senzory
Akcelerometr, Snímač otisků prstů, Gyroskop, Geomagnetický senzor, Hallův senzor, Světelný senzor
Lokalizační službyGPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
Zabezpečení
Čtečka otisků prstů: Ano, integrovaná v displeji
Baterie
Kapacita: 11200 mAh
Podpora rychlého nabíjení: Ano
Výkon nabíjení W: 45W
Rozměry: 326,4 x 208,6 x 5,5 mm
Hmotnost: 718 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tab S10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806095596846 |
| Barva: | stříbrná |
| Operační paměť RAM: | 16 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 1 TB |
| Typ prístroja: | Tablet |
| Part Number: | SM-X920NZSTEUE |
| Názov modelu: | Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 5G (SM-X926B) |
| Modelové číslo: | SM-X920 |
| Uhlopriečka displeja: | 14,6" (37,08 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | QHD 2960 × 1848 |
| Technológia displeja: | AMOLED |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Jemnosť displeja: | 239 PPI |
| Typ pamäťovej karty: | MicroSD |
| Max. veľkosť pamäťovej karty: | 1 536 GB (1 572 864 MB) |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth, WiFi |
| Podporované mobilné siete: | Bez podpory (iba WiFi) |
| Konektory tabletu: | USB-C |
| Senzory: | Čítačka odtlačkov prstov, Pohybový senzor, Svetelný senzor |
| Rozlíšenie hlavného (zadného) fotoaparátu: | 13 Mpx |
| Rozlíšenie predného (selfie) fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Kapacita batérie: | 11 200 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 45 W |
| Stupeň krytia: | IP68 |
| Model procesora: | Mediatek Dimensity 9300 MT6989 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Frekvencia procesora: | 3,4 GHz |
| Funkcie: | Podpora aktívneho stylusu, Rýchle nabíjanie, Vodoodolný |
| Verzia operačného systému: | Android 14 |
| Obsah balenia: | Nabíjací kábel, Stylus |
| Hmotnosť: | 718 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
