Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G SM-X406B 6GB/128GB Silver
Kód: MBL0167011
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Tab S10 Lite

Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite WiFi 6 GB/128 GB
Galaxy Tab S10 Lite je extrémně tenký a lehký tablet, takže ho snadno vezmete s sebou na dovolenou, do školy i na pracovní cesty. Nízký 6,6milimetrový profil doplňuje velký displej, na kterém si zapíšete poznámky, podíváte se na oblíbený film nebo prozkoumáte herní světy se všemi detaily. Jednoduše pro něj najdete místo v tašce, nebo ho přenesete v ruce.

Samsung tablet s neomezeným prostorem pro kreativitu
Samsung tablet Galaxy Tab S10 Lite nabízí ohromující 10,9palcový displej s 90Hz obnovovací frekvencí. Díky tomu je prohlížení sociálních sítí, čtení knih nebo malování plynulé a responzivní. Při dlouhém sledování obrazovky se tvé oči nebudou namáhat, protože displej vyzařuje pouze nízké množství modrého světla, což potvrzuje certifikát SGS. Své projekty tak uvidíš jasně a v živých barvách.

Tablet Samsung vám dopřeje mít vaše nápady stále po ruce
S pamětí až 6 GB máte u tabletu Samsung Galaxy Tab S10 Lite jistotu rychlého výkonu při streamování i multitaskingu. Vnitřní úložiště nabízí až 128 GB a vložením karty microSD jej můžete rozšířit až o další 2 TB. Díky podpoře používání dotykového pera hladce zvládnete kreativní úkoly nebo zvýšíte svou pracovní produktivitu. Na všechny své výtvory máte přitom vždy dostatek místa.
Android tablet pro rychlé řešení matematických úloh
Setkáváte se s náročným výpočtem? Zapište ho perem S Pen a funkce Řešení matematických úloh ho za vás automaticky vypočítá. Android tablet Samsung vám usnadní studium tím, že vám rychle prozradí správný výsledek, aniž byste museli přepínat aplikace nebo ztrácet koncentraci. Při plnění domácích úkolů nebo řešení praktických problémů tak máte po ruce partnera, který vám pomůže s učením a posune vás dál.

Zapište si to na Samsung tabletu po svém s perem S Pen
Funkce Pomocník pro psaný text rychle upraví nevzhledný rukopis a postará se o to, aby vaše poznámky šly snadno přečíst. Můžete porovnat linky, nastavit pravidelné mezery, zarovnat písmena a zpřesnit jejich tvar. Zaznamenejte své nápady, zapište si důležité body z vyučování nebo si udělejte náčrt – s perem S Pen budou vaše poznámky vždy úhledné.

Stačí stisknout. Tlačítko pro AI asistenta s tabletem Samsung
Stiskněte tlačítko Galaxy AI a ihned získejte přístup k chytrým funkcím, které právě potřebujete. Jedním pohybem můžete spustit svého oblíbeného AI asistenta, aby vám rychle vyhledal odpověď, poradil nebo vám pomohl zůstat produktivní. S tabletem Samsung Galaxy Tab S10 Lite a umělou inteligencí po ruce je plnění úkolů rychlejší a jednodušší.

Android tablet s bleskovými úpravami s Mazáním objektů
S funkcí Mazání objektů odstraníte rušivé prvky, které kazí dojem z vašich fotografií. Jednoduše perem S Pen obtáhněte oblast, kterou chcete změnit nebo vymazat. Bez složitých úprav či speciálních aplikací vytvoříte čisté a profesionální záběry. Od škůdců až po přeplněné pozadí – funkce Mazání objektů se postará o to, že dojem z vašich fotografií nebude nic rušit.

Tablet Samsung s rychlým nabíjením, které vás brzy vrátí do hry
Zůstaňte déle bez zásuvky s 8000mAh baterií, díky které tablet Samsung zvládne práci, studium i zábavu bez přerušení. Ve chvíli, kdy je potřeba znovu nabít, superrychlé nabíjení se postará o to, že během chvíle budete mít plnou baterii. Tento tablet Samsung je perfektní při rušných ránách, přeplněném diáři nebo dlouhých streamech, protože s ním budete mít pokaždé dostatek energie.

Přidejte své oblíbené příslušenství
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite hladce spolupracuje s celou řadou příslušenství, jako je ochranný kryt s klávesnicí a touchpadem, ochranné pouzdro či antireflexní fólie. Tyto doplňky vám umožní pohodlnější psaní a hands-free sledování vašeho oblíbeného obsahu na obrazovce bez jediného škrábance. Přizpůsobte si svůj zážitek podle sebe.

Aplikace Galaxy Spolight pro profesionální tvůrce
Otevřete si nové možnosti tvorby na tabletu Galaxy Tab S10 Lite s profesionálními aplikacemi. Inspirujte se s Clip Studio Paint, Goodnotes, LumaFusion, Notion, Noteshelf 3, ArcSite, Sketchbook a Picsart – a některé z nich si můžete vyzkoušet zdarma.

Klíčové vlastnosti
- 10,9" TFT LCD displej s rozlišením 2112 x 1320 px
- Osmijádrový procesor (2,4 GHz + 2,0 GHz)
- 6 GB RAM a 128 GB úložiště (rozšiřitelné až do 2 TB)
- 8 Mpx zadní fotoaparát a 5 Mpx přední fotoaparát
- 8000 mAh baterie s výdrží až 16 hodin videa
- 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, USB-C
- Podpora S Pen
- Elegantní design v Silver barvě
- Podpora SmartThings a kompatibilita s Galaxy Buds
Technické parametry
Procesor: Osmijádrový, 2,4 GHz + 2,0 GHz
Displej: 10,9" TFT LCD
Rozlišení: 2112 x 1320 (WUXGA+)
Barevná hloubka: 16 milionů barev
Podpora S Pen: Ano
Zadní fotoaparát: 8 Mpx, automatické ostření
Přední fotoaparát: 5 Mpx
Nahrávání videa: FHD (1920 x 1080) @30fps
RAM: 6 GB
Úložiště: 128 GB (dostupné 104 GB)
Externí úložiště: MicroSD až do 2 TB
USB: USB 2.0, USB Type-C
Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Wi-Fi Direct
Bluetooth: v5.3, profily A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, OPP, PAN, PBAP
NFC: Ne
Lokalizace: GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
Synchronizace s PC: Smart Switch
Operační systém: Android
Senzory: Akcelerometr, Gyroskop, Geomagnetický senzor, Hallův senzor, Světelný senzor
Baterie: 8000 mAh, výdrž až 16 hodin videa, nevyměnitelná
Minimální výdrž baterie: 2000 cyklů
Video formáty: MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM
Audio formáty: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Rozlišení přehrávání videa: UHD 4K (3840 x 2160) @30fps
EKO design: 8.42 % recyklovaných materiálů, recyklovatelnost 7.1 %
Podpora Gear: Galaxy Buds Core, Buds3 Pro, Buds2 Pro, Buds Pro, Buds Live, Buds+, Buds3, Buds2, Buds, Buds FE
Mobile TV: Ne
Podpora SmartThings: Ano
Softwarová podpora: Aktualizace zabezpečení do 31. srpna 2032
Rozměry: 165.8 x 254.3 x 6.6 mm
Hmotnost: 524 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tab S10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097638650 |
| Barva: | stříbrná |
| Operační paměť RAM: | 6 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Tablet |
| Part Number: | SM-X406BZAREUE |
| Názov modelu: | Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G |
| Modelové číslo: | SM-X406B |
| Uhlopriečka displeja: | 10,9" (27,69 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 2112 x 1320 |
| Technológia displeja: | LCD |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 90 Hz |
| Jemnosť displeja: | 224 PPI |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SDXC |
| Max. veľkosť pamäťovej karty: | 2 048 GB (2 097 152 MB) |
| Bezdrôtové technológie: | WiFi |
| Podporované mobilné siete: | 5G |
| Konektory tabletu: | USB-C, Výstup na slúchadlá (3,5mm jack) |
| Senzory: | Gyroskop, Svetelný senzor |
| Rozlíšenie hlavného (zadného) fotoaparátu: | 8 Mpx |
| Rozlíšenie predného (selfie) fotoaparátu: | 5 Mpx |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Kapacita batérie: | Kapacita batérie 8 000 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 25 W |
| Procesor: | Exynos 1380 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Maximálna frekvencia procesora (GHz): | 2.4 |
| Grafický čip: | ARM Mali G68 MP5 |
| Funkcie: | Podpora aktívneho stylusu, Rýchle nabíjanie, Vodoodolný |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Stupeň krytia: | IP68 |
| Hmotnosť: | 497 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
