Samsung Galaxy S25+ SM-S936B 12GB/512GB Coralred (exclusive)
Kód: MBL0158065
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy S25+ 5G

Připraví tě na celý tvůj den
Získej personalizované shrnutí během dne s zcela novou funkcí Now Brief. Po ranním probuzení můžeš zkontrolovat, jaké úkoly a schůzky tě čekají, zatímco večer si můžeš zpříjemnit připomenutím všech uplynulých událostí s uceleným přehledem denní aktivity.

Najdi, co vidíš nebo slyšíš s Circle to Search
Funkce Circle to Search with Google ti umožní rychle získat informace o tom, co právě vidíš na displeji telefonu. Jednoduše objekt prstem zakroužkuj – ať už jde o obrázky, videa nebo text a ihned se objeví výsledky vyhledávání. Dokonce budeš moci najít i název v pozadí hrající písničky – bez nutnosti otevírat další aplikace.

Profesionální zvuk na dosah ruky
Vadí ti nežádoucí hluk na pozadí tvých videí? Vyzkoušej funkci Audio guma, která zvuk dokonale vyladí úpravou úrovně hlasitosti různých složek jako jsou hlas, hudební podkres, vítr a podobně.

Ochrana dat pod kontrolou
Řešení Personal Data Engine citlivě kombinuje a zpracovává tvá data a dokonce přináší personalizované návrhy, díky kterým budeš vždy vědět, kde jsou uložena. Navíc získáš účinné šifrování přímo v zařízení pomocí platformy Knox Vault, takže se k tvým citlivým údajům žádná nepovolená osoba nedostane.

Famózní snímky se silou ProVisual Engine
Vytvářej dokonale vypadající záběry plné detailů se setem nástrojů ProVisual Engine, podpořených vysokovýkonným procesorem. Tento systém pro zachycení, zobrazení a následnou úpravu obsahu zajistí vždy profesionálně vypadající výsledky.

Noční záběry s minimem šumu s Nightography
Vytvářej famózní záběry i po západu slunce s vylepšenou 10bitovou barevnou hloubkou v rámci standardu HDR. Pokročilý aplikační procesor se postará o precizní odstranění šumu, čehož výsledkem budou skvělá noční videa, která tvé sledující ohromí.

Zachyt i ty nejmenší detaily svého já
Se svým osobním fotografem v kapse získáš maximálně přirozené selfie. K těm přispěje Object-aware Engine, který se dokáže přizpůsobit různým úrovním okolního osvětlení. Ty tak budeš moci zachytit barvy kůže a okolní textury v odstínech přirozených pro lidské oko.

Filtry ve tvé režii
Přiveď své snímky k životu tebou upravenými filtry. Galaxy AI analyzuje tvou oblíbenou fotografii a vytvoří filtr zachycující podstatu scény. Filtry můžeš následně začít používat, nebo je naopak podle nálady i upravovat nastavením jasu, sytosti barev a podobně.

Videa, která přinesou záplavu lajků
Vytvářej akční sestřihy videí – stačí jejich jednotlivé části poskládat za sebe a stisknout tlačítko Automatický střih. Funkce AI následně rozpozná klíčové aktivity v záběrech a sestříhá je do poutavých klipů, které můžeš jednoduše upravit na požadovanou délku.

Nejvýkonnější procesor. Stvořený pro Galaxy
Užij si parádní zážitky během gamingu i práce s náročnými aplikacemi zajištěné nejvýkonnějším čipsetem vytvořeným pro telefon přímo na míru. Ve srovnání s předchozím modelem Galaxy S24+ přináší o 45 % rychlejší procesor a o 68 % vyšší výkon NPU pohánějící výkon umělé inteligence, vylepšenou technologii Ray Tracing v reálném čase a optimalizaci pro API Vulkan. Díky tomu se akce na obrazovce bude odehrávat v mimořádné rychlosti a plynulosti.

Ohromující čistota zobrazení s funkcí ProScaler
Potěš svůj zrak pohledem na telefon přinášející vylepšenou obrazovou kvalitu funkce ProScaler. Zpracování pomocí algoritmů umělé inteligence se postará o zážitek ve vysokém rozlišení bez toho, aby bylo nutné manuálně upravovat nastavení displeje.

Zábava na dlouhé hodiny zaručena
Užij si dlouhou výdrž na jedno nabití. Baterie telefonu Galaxy S25+ pracuje s revoluční technologií mDNIe a důmyslnou softwarovou optimalizací, takže tě výlet k nabíječce nebude čekat ani po dlouhých filmových a seriálových maratonech.

Připraven zazářit. Kdekoli
Měj svůj telefon neustále při sobě a spolehni se na jeho výjimečnou odolnost. Tenký a zároveň pevný hliníkový rám Armor Aluminum, zesílené krycí sklo displeje Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 a odolnost vůči vlhkosti a prachu standardu IP68 poskytnou ideální platformu pro práci a zábavu v jakýchkoli podmínkách.

Větší přehled, intuitivnější způsob ovládání
Rychlý a přehledný přístup ke všem notifikacím ti přinese panel Now Bar, aniž by sis musel telefon odemykat. Vše si navíc budeš moci přizpůsobit tak, aby ti rozložení a i nové miniaplikace dokonale vyhovovaly. S jejich pomocí budeš jednoduše přehrávat hudbu, sledovat aktivní aplikace a mnohem více.

Klíčové vlastnosti:
- 6,7palcový Dynamic AMOLED 2X displej
- Qualcomm Snapdragon 8 Elite procesor
- Trojitý zadní fotoaparát (50 MP + 10 MP + 12 MP)
- 4900 mAh baterie s rychlým a bezdrátovým nabíjením
- Odolnost vůči prachu a vodě (IP68)
Technické parametry
Operační systém
Android
Odolnost
- odolnost vůči vodě IP68 (1,5 m & 30 min)
- Corning Gorilla Glass Victus 2
Zabezpečení
Ultrazvukový snímač otisků prstů v displeji
Displej
Typ: Dynamic AMOLED 2X
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Úhlopříčka: 6,7"
Rozlišení: 3120 x 1440, Quad HD+
Jas: 2600 nitů
Procesor
Typ: Snapdragon 8 Elite for Galaxy
Počet jader: Octa-core, 3 nm
Operační Paměť RAM: 12 GB
Uživatelská Paměť: 512 GB
Podpora paměťové karty: ne
Fotoaparát
Zadní hlavní širokoúhlý:
50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, dual pixel PDAF, OIS
Ultra širokoúhlý:
12 MP, F2.2, AF
Úhel záběru 120°
1/2,55” 1,4 µm
Teleobjektiv:
10 MP, f/2.4, 67mm
3x optické přiblížení
1/3.94", 1.0µm, PDAF, OIS
Přední:
12 MP, F2,2
Dual Pixel AF, 1/3,2" 1,12 µm
SIM
Dual SIM
Podporované sítě
5G
LTE: 800, 900, 1800, 2100, 2600 MHz
3G: 850, 900, 1900, 2100 MHz
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
Konektivita
Wi-Fi 7
USB-C
USB OTG
NFC
Bluetooth v5.4
Samsung DeX
Senzory
GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
Akcelerometr
Barometr
Gyroskop
Geomagnetický senzor
Hallův senzor
Světelný senzor
Senzor přiblížení
Ultrazvuková čtečka otisků prstů v displeji
Baterie
Kapacita: 4 900 mAh
- rychlé nabíjení 45W
- rychlé bezdrátové nabíjení
- bezdrátové sdílení energie
Rozměry a hmotnost
Rozměry (V x Š x H): 158.4 x 75.8 x 7.3 mm
Hmotnost: 190 g
Nabíječka není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy S25 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097044369 |
| Barva: | červená |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Funkcia AI: | Áno |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | SM-S936BZRGEUB |
| Modelový rad: | Galaxy S25+ |
| Slot na kartu: | nie |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Optický zoom: | 3 × |
| Maximálna svetelnosť: | 1.8 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 12.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.70 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 2600 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Rozlíšenie displeja px: | 3120 × 1440 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 4.32 GHZ |
| Model procesora: | Snapdragon 8 Elite |
| Procesor: | 8x 4,32 GHz |
| Smart: | Áno |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 4900 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 15 |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM + eSIM |
| Komunikácia: | A-GPS, LTE, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | B |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 45 W |
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania: | 15 W |
| Výška: | 15.84 CM |
| Šírka: | 7.58 CM |
| Hĺbka: | 0.73 CM |
| Hmotnosť: | 190 G |
| Farba: | červená |
| Obsah balenia: | Mobilné zariadenie, kábel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
