Samsung Galaxy S25+ SM-S936B 12GB/256GB Mint
Kód: MBL0150667
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy S25+ 5G
\n
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy S25 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806095858494 |
| Barva: | zelená |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Funkcia AI: | Áno |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | SM-S936BLGDEUE |
| Modelový rad: | Galaxy S25+ |
| Slot na kartu: | nie |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Optický zoom: | 3 × |
| Maximálna svetelnosť: | 1.8 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 12.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.70 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 2600 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Rozlíšenie displeja px: | 3120 × 1440 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 4.32 GHZ |
| Model procesora: | Snapdragon 8 Elite |
| Procesor: | 8x 4,32 GHz |
| Smart: | Áno |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 4900 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 15 |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM + eSIM |
| Komunikácia: | A-GPS, LTE, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | B |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 45 W |
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania: | 15 W |
| Výška: | 15.84 CM |
| Šírka: | 7.58 CM |
| Hĺbka: | 0.73 CM |
| Hmotnosť: | 190 G |
| Farba: | zelená |
| Obsah balenia: | Mobilné zariadenie, kábel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
