Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B 12GB/1TB Titanium Pinkgold (exclusive)
Kód: MBL0152252
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G
Objevte budoucnost mobilní technologie Samsung Galaxy S25 Ultra 5G přináší revoluci v mobilní technologii. Se svým elegantním designem a špičkovými funkcemi se stává neodmyslitelným společníkem pro každého, kdo hledá dokonalost. Tento smartphone je navržen tak, aby překonal všechna vaše očekávání a přinesl vám zážitek, který si zamilujete.

Denní přehled vždy po ruce
Měj svůj den plně pod kontrolou – s novou funkcí Now Brief ti už nic neunikne. Ráno si vždy jednoduše zkontroluješ, co tě čeká, a naopak večer si prohlédneš shrnutí těch nejdůležitějších momentů.

Ultrarychlé vyhledávání jednoduchým pohybem
Narazil/a jsi při scrollování na fotografii krásné dovolenkové destinace? Nebo tě ve videu zaujal dokonalý módní kousek, který by se ti hodil do šatníku? Zakroužkuj a vyhledej! S funkcí Circle to Search with Google je objevování úplná hračka. Dokonce ti umožní vyhledávat i písničky – a to přímo během poslechu bez nutnosti přepínat mezi aplikacemi.

Staň se mistrem zvuku
Vytvoř ze svých videí hotová umělecká díla. Pomocí funkce Audio guma z nich vyfiltruješ nežádoucí šum a ruch, který by tě mohl rušit během sledování. Výsledek do úplné dokonalosti vyladí Galaxy AI, která upraví hlasy, hudbu, zvuky větru a mnohé další.

Tvoje data v bezpečí
O svá soukromá data už nemusíš mít strach. Personal Data Engine nejenže zpracovává tvoje citlivé údaje a poskytuje návrhy na míru, ale zároveň je i šifruje a ukládá do zařízení pomocí služby Knox Vault tak, aby k nim neměl přístup nikdo jiný.

Zachytí vždy to nejdůležitější
Usnadni si kreativní proces s vylepšenými funkcemi přední a zadní kamery. Náš nejpokročilejší ProVisual Engine je nyní poháněný výkonným procesorem, což ti zjednoduší nejen samotné fotografování, ale i následnou úpravu. Díky třem druhům objektivu – 12 Mpx selfie kameře, 50 Mpx ultraširokoúhlému a 200 Mpx širokoúhlému, bude vytváření úžasných záběrů úplná hračka. Potřebuješ něco přiblížit? Žádný problém! Využij k tomu 3× a 5× optický zoom nebo 2× a 10× zoom v optické kvalitě.

Vytvářej profesionální portréty
Měnící se okolní světlo ti už nikdy nezkazí tvůj plán vytvořit dokonalý záběr. Kamera s vylepšeným sledováním objektů se dokáže hravě přizpůsobit rozmanitým podmínkám okolního osvětlení, díky čemuž vždy zachytíš texturu a odstíny pleti tak, jak je vidíš volným okem.

Videa vyšperkovaná do nejmenších detailů
Natáčej videa ve špičkové kvalitě i během noci ve vylepšené 10-bitové hloubce HDR rozlišení. Díky inovativnímu aplikačnímu procesoru (AP) z nich jednoduše odstraníš nežádoucí šum pro bezchybně ostré záběry.

Zaostřeno na precizní snímání
Posuň své fotografování na novou úroveň. S technologií ProVisual Engine, který je podpořený umělou inteligencí, budeš vytvářet snímky jako profesionál. Ty zůstanou živé a jasné v každém úhlu i při použití různých typů objektivů.

Prémiový výkon pro fantastické zážitky
Překonávej všechny překážky se speciálně navrženým procesorem pro Galaxy, díky kterému půjde hraní her či sledování videí plynule a bez problémů. Kromě až o 30 % vylepšeného grafického výkonu přináší i rychlejší podporu umělé inteligence.

Brilantní barevnost s ProScaler
Nech se okouzlit živými odstíny a krásně jasným zobrazením funkce ProScaler. Ta díky zpracování pokročilého algoritmu umělé inteligence přináší zážitky ve špičkovém rozlišení bez toho, aby sis musel vlastnoručně upravovat jednotlivé parametry displeje.

Sleduj videa až 31 hodin
Odteď se můžeš naplno ponořit do sledování multimediálního obsahu s 5 000 mAh baterií, která díky softwarové optimalizaci, průlomové technologii mDNIe a přizpůsobenému AP prodlužuje výdrž zařízení na neuvěřitelných 31 hodin nepřetržitého provozu.

Odolný po všech stránkách
Galaxy S25 Ultra se pyšní ultrasilným titanovým rámem, který ho spolehlivě chrání před náhodnými nárazy a poškozením. Ve spojení s tvrzeným sklem Corning® Gorilla® Armor 2 vytváří trvanlivý a odolný pancíř, který se postará o bezpečnost smartphonu i při extrémním vytížení. Ani déšť či prach nebudou problém – díky standardu IP68 oceníš používání i v náročnějších podmínkách během sportovních výkonů nebo výletů.

Buď vždy v obraze s rozhraním One UI 7
Přehlednější domovská obrazovka ti díky novému uživatelskému rozhraní One UI 7 a panelu Now Bar nabídne bleskový přístup k aplikacím i každodenní komplexní přehled toho nejdůležitějšího. Funkce Now Brief a její živá upozornění ti umožní sledovat všechny probíhající aktivity v zařízení, aktivní záznamník a mnoho dalšího. Navíc práce s miniaplikacemi, které prošly vylepšením a sofistikovanějším rozvržením, bude odteď mnohem příjemnější, takže si je můžeš přizpůsobit přesně podle svých aktuálních potřeb.

Klíčové vlastnosti
- 200 MP hlavní fotoaparát s nočním režimem a 100x Space Zoom
- Procesor Snapdragon 8 Elite for Galaxy
- 6,9-palcový Dynamic AMOLED 2X displej s rozlišením 3120 x 1440 pixelů
- Baterie s kapacitou 5000 mAh a rychlým nabíjením
- Pokročilé bezpečnostní funkce: ultrazvukový snímač otisků prstů a rozpoznávání obličeje
Technické parametry
Operační systém
Android
Odolnost
- odolnost vůči vodě IP68 (1,5 m & 30 min)
- Corning Gorilla Armor 2
S Pen
Integrovaný S Pen
Zabezpečení
Ultrazvukový snímač otisků prstů v displeji
Displej
Typ: Dynamic AMOLED 2X
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Úhlopříčka: 6,9"
Rozlišení: 3120 x 1440, Quad HD+
Jas: 2600 nitů
Procesor
Typ: Snapdragon 8 Elite for Galaxy
Počet jader: Octa-core, 3 nm
Operační Paměť RAM: 12 GB
Uživatelská Paměť: 1T GB
Podpora paměťové karty: ne
Fotoaparát
Zadní hlavní širokoúhlý:
200 MP F1.7, OIS, PDAF
1/1,3”, 0,6 µm
Ultra širokoúhlý:
50 MP, F1.9, OIS
Úhel záběru 120°
0,7 µm
Teleobjektiv 1:
10 MP (2PD), F2.4, OIS
3x optické přiblížení
1/3,52”, 1,12 µm
Teleobjektiv 2:
50 MP (2PD), F3.4, OIS
5x optické přiblížení
1/2,52”, 0,7 µm
Přední:
12 MP, F2,2
Dual Pixel AF, 1/3,2" 1,12 µm
SIM
Dual SIM
Podporované sítě
5G
LTE: 800, 900, 1800, 2100, 2600 MHz
3G: 850, 900, 1900, 2100 MHz
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
Konektivita
Wi-Fi 7
USB-C
USB OTG
NFC
Bluetooth v5.4
Samsung DeX
Senzory
GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
Akcelerometr
Barometr
Gyroskop
Geomagnetický senzor
Hallův senzor
Světelný senzor
Senzor přiblížení
Ultrazvuková čtečka otisků prstů v displeji
Baterie
Kapacita: 5 000 mAh
- rychlé nabíjení 45W
- rychlé bezdrátové nabíjení
- bezdrátové sdílení energie
Rozměry a hmotnost
Rozměry (V x Š x H): 162.8 x 77.6 x 8.2 mm
Hmotnost: 218 g
Nabíječka není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy S25 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097075905 |
| Barva: | zlatá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 1 TB |
| Funkcia AI: | Áno |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Modelový rad: | Galaxy S25 Ultra |
| Slot na kartu: | nie |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 4 |
| Optický zoom: | 5 × |
| Maximálna svetelnosť: | 1.7 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 12.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 200.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.90 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 2600 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Rozlíšenie displeja px: | 3120 × 1440 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 4.32 GHZ |
| Model procesora: | Snapdragon 8 Elite |
| Procesor: | 8x 4,32 GHz |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 15 |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM + eSIM |
| Komunikácia: | A-GPS, LTE, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | B |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 45 W |
| Výška: | 16.28 CM |
| Šírka: | 7.76 CM |
| Hĺbka: | 0.82 CM |
| Hmotnosť: | 218 G |
| Obsah balenia: | Mobilné zariadenie, kábel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
