Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B 12GB/256GB Titanium Gray
Kód: MBL0150670
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G
Objevte budoucnost mobilní technologie Samsung Galaxy S25 Ultra 5G přináší revoluci v mobilní technologii. S jeho elegantním designem a špičkovými funkcemi se stává nepostradatelným společníkem pro každého, kdo hledá dokonalost. Tento smartphone je navržen tak, aby překonal všechna vaše očekávání a přinesl vám zážitek, který si zamilujete.

Denní přehled vždy po ruce
Mějte svůj den plně pod kontrolou – s novou funkcí Now Brief vám už nic neunikne. Ráno si vždy jednoduše zkontrolujete, co vás čeká, a naopak večer si prohlédnete shrnutí těch nejdůležitějších momentů.

Ultrarychlé vyhledávání jednoduchým pohybem
Narazili jste při scrollování na fotografii krásné dovolenkové destinace? Nebo vás ve videu zaujal dokonalý módní kousek, který by se vám hodil do šatníku? Zakroužkujte a vyhledejte! S funkcí Circle to Search with Google je objevování úplná hračka. Dokonce vám umožní vyhledávat i písničky – a to přímo během poslechu bez nutnosti přepínat mezi aplikacemi.

Staňte se mistrem zvuku
Vytvořte ze svých videí hotová umělecká díla. Pomocí funkce Audio guma z nich vyfiltrujete nežádoucí šum a ruch, který by vás mohl rušit během sledování. Výsledek do úplné dokonalosti vyladí Galaxy AI, která upraví hlasy, hudbu, zvuky větru a mnohé další.

Vaše data v bezpečí
O svá soukromá data už se nemusíte bát. Personal Data Engine nejenže zpracovává vaše citlivé údaje a poskytuje návrhy na míru, ale zároveň je šifruje a ukládá do zařízení pomocí služby Knox Vault tak, aby k nim neměl přístup nikdo jiný.

Zachytí vždy to nejdůležitější
Usnadněte si kreativní proces s vylepšenými funkcemi předního a zadního fotoaparátu. Náš nej pokročilejší ProVisual Engine je nyní poháněn výkonným procesorem, což vám zjednoduší nejen samotné fotografování, ale i následnou úpravu. Díky třem druhům objektivu – 12Mpx selfie kameře, 50Mpx ultraširokoúhlému a 200Mpx širokoúhlému – bude vytváření úžasných záběrů úplná hračka. Potřebujete něco přiblížit? Žádný problém! Využijte k tomu 3× a 5× optický zoom nebo 2× a 10× zoom v optické kvalitě.

Vytvářejte profesionální portréty
Měnící se okolní světlo vám už nikdy nepřekazí váš plán vytvořit dokonalý záběr. Fotoaparát s vylepšeným sledováním objektů se dokáže hravě přizpůsobit rozmanitým podmínkám okolního osvětlení, díky čemuž vždy zachytíte texturu a odstíny pleti tak, jak je vidíte pouhým okem.

Videa vyšperkovaná do nejmenších detailů
Natáčejte videa ve špičkové kvalitě i během noci v vylepšené 10bitové hloubce HDR rozlišení. Díky inovativnímu aplikačnímu procesoru (AP) z nich jednoduše odstraníte nežádoucí šum pro bezchybně ostré záběry.

Zaostřeno na precizní snímání
Posuňte své fotografování na novou úroveň. S technologií ProVisual Engine, který je podpořen umělou inteligencí, budete vytvářet snímky jako profesionál. Ty zůstanou živé a jasné v každém úhlu i při použití různých typů objektivů.

Prémiový výkon pro fantastické zážitky
Překonávejte všechny překážky se speciálně navrženým procesorem pro Galaxy, díky kterému půjde hraní her či sledování videí plynule a bez problémů. Kromě až o 30 % vylepšeného grafického výkonu přináší i rychlejší podporu umělé inteligence.

Brilantní barevnost s ProScaler
Nechte se okouzlit živými odstíny a krásně jasným zobrazením funkce ProScaler. Ta díky zpracování pokročilého algoritmu umělé inteligence přináší zážitky ve špičkovém rozlišení bez toho, abyste museli vlastnoručně upravovat jednotlivé parametry displeje.

Sledujte videa až 31 hodin
Odteď se můžete naplno ponořit do sledování multimediálního obsahu s 5000mAh baterií, která díky softwarové optimalizaci, průlomové technologii mDNIe a přizpůsobenému AP prodlužuje výdrž zařízení na neuvěřitelných 31 hodin nepřetržitého provozu.

Odolný po všech stránkách
Galaxy S25 Ultra se pyšní ultrasilným titanovým rámem, který jej spolehlivě chrání před náhodnými nárazy a poškozením. Ve spojení s tvrzeným sklem Corning® Gorilla® Armor 2 vytváří trvanlivý a odolný pancíř, který se postará o bezpečnost smartphonu i při extrémním vytížení. Ani déšť či prach nebudou problém – díky standardu IP68 oceníte používání i v náročnějších podmínkách během sportovních výkonů nebo výletů.

Buďte vždy v obraze s rozhraním One UI 7
Přehlednější domovská obrazovka vám díky novému uživatelskému rozhraní One UI 7 a panelu Now Bar nabídne bleskový přístup k aplikacím i každodenní komplexní přehled toho nejdůležitějšího. Funkce Now Brief a její živá upozornění vám umožní sledovat všechny probíhající aktivity v zařízení, aktivní záznamník a mnoho dalšího. Navíc, práce s miniaplikacemi, které prošly vylepšením a sofistikovanějším rozvržením, bude odteď mnohem příjemnější, takže si je můžete přizpůsobit přesně podle svých aktuálních potřeb.

Klíčové vlastnosti
- 200MP hlavní fotoaparát s nočním režimem a 100x Space Zoom
- Procesor Snapdragon 8 Elite for Galaxy
- 6,9palcový Dynamic AMOLED 2X displej s rozlišením 3120 x 1440 pixelů
- Baterie s kapacitou 5000 mAh a rychlým nabíjením
- Pokročilé bezpečnostní funkce: ultrazvukový snímač otisků prstů a rozpoznávání tváře
Technické parametry
Operační systém
Android
Odolnost
- odolnost vůči vodě IP68 (1,5 m & 30 min)
- Corning Gorilla Armor 2
S Pen
Integrovaný S Pen
Zabezpečení
Ultrazvukový snímač otisků prstů v displeji
Displej
Typ: Dynamic AMOLED 2X
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Úhlopříčka: 6,9"
Rozlišení: 3120 x 1440, Quad HD+
Jas: 2600 nitů
Procesor
Typ: Snapdragon 8 Elite for Galaxy
Počet jader: Octa-core, 3 nm
Operační Paměť RAM: 12 GB
Uživatelská Paměť: 256 GB
Podpora paměťové karty: ne
Fotoaparát
Zadní hlavní širokoúhlý:
200 MP F1.7, OIS, PDAF
1/1,3”, 0,6 µm
Ultra širokoúhlý:
50 MP, F1.9, OIS
Úhel záběru 120°
0,7 µm
Teleobjektiv 1:
10 MP (2PD), F2.4, OIS
3x optické přiblížení
1/3,52”, 1,12 µm
Teleobjektiv 2:
50 MP (2PD), F3.4, OIS
5x optické přiblížení
1/2,52”, 0,7 µm
Přední:
12 MP, F2,2
Dual Pixel AF, 1/3,2" 1,12 µm
SIM
Dual SIM
Podporované sítě
5G
LTE: 800, 900, 1800, 2100, 2600 MHz
3G: 850, 900, 1900, 2100 MHz
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
Konektivita
Wi-Fi 7
USB-C
USB OTG
NFC
Bluetooth v5.4
Samsung DeX
Senzory
GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
Akcelerometr
Barometr
Gyroskop
Geomagnetický senzor
Hallův senzor
Světelný senzor
Senzor přiblížení
Ultrazvuková čtečka otisků prstů v displeji
Baterie
Kapacita: 5 000 mAh
- rychlé nabíjení 45W
- rychlé bezdrátové nabíjení
- bezdrátové sdílení energie
Rozměry a hmotnost
Rozměry (V x Š x H): 162.8 x 77.6 x 8.2 mm
Hmotnost: 218 g
Nabíječka není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy S25 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806095860107 |
| Barva: | šedá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Funkcia AI: | Áno |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | SM-S938BZTDEU |
| Modelový rad: | Galaxy S25 Ultra |
| Slot na kartu: | nie |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 4 |
| Optický zoom: | 5 × |
| Maximálna svetelnosť: | 1.7 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 12.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 200.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.90 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 2600 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Rozlíšenie displeja px: | 3120 × 1440 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 4.32 GHZ |
| Model procesora: | Snapdragon 8 Elite |
| Procesor: | 8x 4,32 GHz |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 15 |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM + eSIM |
| Komunikácia: | A-GPS, LTE, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | B |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 45 W |
| Výška: | 16.28 CM |
| Šírka: | 7.76 CM |
| Hĺbka: | 0.82 CM |
| Hmotnosť: | 218 G |
| Farba: | sivá |
| Obsah balenia: | Mobilné zariadenie, kábel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
