Samsung Galaxy A16 5G A166 4GB/128GB Blue Black
Kód: MBL0140353
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy A16 5G

Dechberoucí zobrazení díky obrovskému 6,7" displeji
Ponoř se do sledování svého oblíbeného obsahu díky perfektní čistotě a živým barvám displeje Galaxy A16 5G s rozlišením FHD+ Super AMOLED. Rozsáhlý 6,7palcový displej s minimalistickým rámečkem dokonale oživí každý moment.

Tenčí a zároveň stylovější
Chytrý telefon Samsung Galaxy A16 5G je ještě štíhlejší – jeho tloušťka je jen 7,9 mm. Dokonale se ti vejde do ruky nebo elegantně sklouzne do kapsy. K dispozici je v barevných provedeních Blue Black, Light Gray, Gold a Light Green, přičemž kombinuje elegantní styl a zvýšenou přesnost.

Více fotoaparátů. Více možností
Zachycuj každý moment jako úplný profesionál. Zachycuj každý detail ve vysoké kvalitě s pokročilými funkcemi fotoaparátu. Vytvoř si vzpomínky pomocí 50Mpx hlavního fotoaparátu nebo vyfoť dokonale ostré selfies pomocí 13Mpx předního fotoaparátu tak, aby každý okamžik zazářil.

Největší herní úspěchy s výkonným procesorem
S vylepšeným 2,4GHz procesorem rychle zdoláš své nepřátele, a dokonce můžeš streamovat svůj oblíbený program, aniž bys ztratil rytmus.

Spolehlivá odolnost pro každý den
Díky ochraně IP54 můžeš pokračovat v každodenní práci s chladnou hlavou. Tato zvýšená odolnost zvládne všechny nečekané situace během dne, takže ty se můžeš soustředit na to, co je důležité.

Dlouhá životnost s až 6násobnou aktualizací
Díky nabídce až 6 generací aktualizací operačního systému a 6 let bezpečnostní aktualizace zůstane tvůj mobilní telefon Samsung Galaxy A16 5G 128GB Black mnohem déle na vrcholu.

Rychlé zapnutí, dlouhá výdrž baterie
Užívej si to, co máš rád, a to bez obav o výdrž baterie – 5000mAh kapacita udrží telefon Samsung Galaxy A16 5G na jedno nabití v provozu neuvěřitelně dlouhou dobu. A díky superrychlému nabíjení zařízení dostaneš mrknutím oka zpět do akce.

Tvoje hesla budou v bezpečí
Samsung Knox je jako trezor v trezoru, který fyzicky izoluje PIN kódy, hesla a další soukromé informace, aby k nim hackeři neměli přístup.

Základní specifikace
Mobilní telefon Samsung Galaxy A16 5G 128GB Black
Modelový rok 2024
Operační systém Android 14
Procesor
Frekvence procesoru GHz 2,4
Počet jader procesoru 8
Paměť
Operační paměť GB 4
Interní paměť GB 128
Displej
Typ displeje AMOLED
Úhlopříčka displeje 6,7"
Rozlišení displeje Px 2340 × 1080
Obnovovací frekvence HZ 90
Svítivost displeje Nits 800
Fotoaparát
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu Px 50 + 5Mpx + 2Mpx(f/1,8)
Rozlišení předního fotoaparátu Px 13
Počet zadních fotoaparátů 3
Počet předních fotoaparátů 1
Stabilizace obrazu Elektronická
Maximální světelnost f 1,8
Konfigurace SIM karet Dual SIM
Hlavní SIM karta Nano SIM
Konektivita
Komunikace NFC, LTE (4G), 5G, WI-FI, GPS, A-GPS, Bluetooth
Spec. Vlastnosti/Funkce Rychlé nabíjení, Čtečka otisků prstů
Slot na kartu do 1000 GB
Třída krytí IP54
Konektory USB-C
Kapacita baterie mAh 5000
Max. výkon drátového nabíjení W 25
Rozměry a hmotnost
Výška CM 16,4
Šířka CM 7,79
Hloubka CM 0,79
Hmotnost G 200
Barva Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy A série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806095781730 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 4 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Názov modelu: | Samsung Galaxy A16 5G (SM-A166B) |
| Modelové číslo: | SM-A166B/DS |
| Uhlopriečka displeja: | 6,7 " |
| Rozlíšenie displeja: | 2340x1080 |
| Technologia displeja: | Super AMOLED |
| Dotykový displej: | Áno |
| Značka procesora: | Samsung |
| Označenie procesora: | Exynos 1330 | Mali-G68 MP2 |
| Frekvencia procesora: | 2,4 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 x |
| Batéria vyberateľná: | Vstavaná batéria |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max): | 25 W |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Operačný systém: | Android |
| Verzia operačného systému: | Android 14 |
| Viac zadných fotoaparátov: | Áno |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Áno |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Počet objektívov (zadných): | 3 x |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie): | 13 Mpx |
| 5G: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Nie |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Bluetooth: | Áno |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Dual SIM: | Áno |
| Funkcia Triple SIM: | Nie |
| Typ SIM: | Nano |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| MHL: | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Funkcia rýchlonabíjania: | Áno |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť: | 200 g |
| HW klávesnica: | Nie |
| Stupeň krytia (IP): | IP54 |
| Outdoorový: | Nie |
| Výška: | 164,4 mm |
| Šírka: | 77,9 mm |
| Hĺbka: | 7,9 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
