Samsung Galaxy A16 A165 4GB/128GB Enterprise Edition Black
Kód: MBL0157985
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy A16
Dechberoucí zobrazení na 6,7" displeji
Sleduj svůj oblíbený obsah díky živým barvám a realistickým detailům displeje FHD+ Super AMOLED. Rozsáhlá 6,7-palcová obrazovka dokonale oživí každý moment a poskytne ti mnohem více prostoru pro zábavu.
Tenčí a zároveň stylovější
Buď vždy stylový díky tenkému a živému designu smart telefonu Samsung Galaxy A16. K dispozici ve barevných provedeních Black, Light Green a Gray.

Více fotoaparátů. Více možností
Proměň každou chvíli na fotografii. Užívej si neuvěřitelně detailní snímky s vylepšeným Galaxy A16. Hlavní fotoaparát zachytí tvoje vzpomínky ve skvělém 50 MPx rozlišení a přední 13 Mpx fotoaparát ti pomůže s vytvořením dokonalých selfies, na kterých vynikne to nejdůležitější.

Bezproblémový provoz se silným výkonem
Dosáhni těch největších úspěchů s 8-jadrovým procesorem, který dokáže vždy zajistit plynulý chod – ať už hraješ hry nebo pracuješ.

Spolehlivá odolnost na každý den
Díky ochraně IP54 můžeš pokračovat v každodenní práci s chladnou hlavou. Tato zvýšená odolnost zvládne všechny nečekané situace během dne, takže ty se můžeš soustředit na to, co je důležité.

Dlouhá životnost s až 6násobnou aktualizací
Díky nabídce až 6 generací updatů operačního systému a 6 let bezpečnostních aktualizací zůstane tvůj mobilní telefon Samsung Galaxy A16 LTE 128GB Black mnohem déle na vrcholu.

Rychlé zapnutí, dlouhá výdrž baterie
Užívej si to, co máš rád, a to bez obav o výdrž baterie – 5 000 mAh kapacita udrží telefon Samsung Galaxy A16 LTE na jedno nabití v provozu po neuvěřitelně dlouhou dobu. A díky superrychlému nabíjení zařízení dostaneš mrknutím oka zpět do akce.

Tvoje hesla budou v bezpečí
Samsung Knox je jako trezor v trezoru, který fyzicky izoluje PIN kódy, hesla a další soukromé informace, aby k nim hackeři neměli přístup.

Klíčové vlastnosti
- 6,7-palcový FHD+ Super AMOLED displej
- 50MP trojitý zadní kamerový systém
- Baterie s kapacitou 5000mAh a 25W super rychlé nabíjení
- Osemjadrový procesor
- Odolnost proti prachu a stříkající vodě (IP54)
Technické parametry
Operační systém
Android: 14
Odolnost
Voděodolnost: IP54
Displej
Typ: Super AMOLED
Úhlopříčka: 6.7 palce
Rozlišení: 1080 x 2340 pixelů
Procesor
Typ: Mediatek G99
Počet jader: 8
Frekvence: (2xA76 2.2GHz, 6xA55 2.0GHz)
Grafika
Typ: Mali-G57 MC2
Paměť
Operační
Paměť RAM: 4 GB
Uživatelská Paměť: 128 GB
Podpora microSD: ano
Fotoaparát
Přední: 13 Mpx
Zadní: 50 + 5 + 2 Mpx
Konektivita
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth: 5.3
USB: USB Type-C
Jack 3,5mm: Ne
NFC: Ano
SIM
SIM
Typ SIM slotu: SIM 1 + Hybrid (SIM nebo MicroSD)
Podporované sítě
4G
Senzory
Akcelerometr, Kompas
Lokalizační služby
GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS
Zabezpečení
Čtečka otisků prstů: Ano, boční strana
Baterie
Kapacita: 5000 mAh
Podpora rychlého nabíjení: Ano
Výkon nabíjení W: 25W
Rozměry
164,5 x 77.9 x 7,9
Hmotnost
200 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy A série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097091561 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 4 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2024 |
| Modelový rad: | Galaxy A16 LTE |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Stabilizácia obrazu: | Elektronická |
| Predný fotoaparát: | 13.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.70 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 90 HZ |
| Svietivosť displeja: | 800 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja px: | 2340 × 1080 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Model procesora: | Helio G99 |
| Trieda krytia: | IP54 |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 14 |
| Funkcie: | Rýchle nabíjanie |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM |
| Komunikácia: | A-GPS, LTE, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | B |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 25 W |
| Výška: | 16.40 CM |
| Šírka: | 7.79 CM |
| Hĺbka: | 0.79 CM |
| Hmotnosť: | 200 G |
| Obsah balenia: | Kábel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
