Samsung Galaxy A17 LTE SM-A175F 4GB/128GB Gray
Kód: MBL0167005
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy A17 LTE
Ohromující 6,7" Super AMOLED displej plný barev
Ponoř se do pohlcujícího 6,7″ Super AMOLED displeje s bohatými barvami a 90 Hz obnovovací frekvencí, který ti přináší superplynulé, přehledné zobrazení obsahu a špičkový vizuální zážitek.

Elegantní, tenký a nepřehlédnutelný
Nyní ještě tenčí a stylovější. Díky tloušťce pouhých 7,5 mm, sofistikovanému ergonomickému designu bočních tlačítek Key Island 2.0 a lineárnímu rozložení fotoaparátů je nový Galaxy A17 dokonalým spojením ležérní elegance a funkčnosti. Vybrat si můžeš z barevných provedení Black, Gray a Blue.

Fotoaparát s třemi objektivy zachytí úžasné detaily
Modul s profesionální optikou kombinuje 50 Mpx širokoúhlý, 5 Mpx ultraširokoúhlý a 2 Mpx makroobjektiv, s nimiž zachytíš každý okamžik v brilantní kvalitě a jemně vykreslených detailech. Plynule přepínej mezi panoramatickými záběry krajiny a snímáním z maximální blízkosti – a to vše ve fantastických živých barvách a s precizní ostrostí.

Lepší kvalita videí a ostřejší fotografie i v noci s OIS
Od večeří při svíčkách až po večerní procházky v parku, optická stabilizace stabilizuje tvé záběry a redukuje světelné rozmazání, čímž zajistí jasnější a čistší fotografie.

Každý den jede na plný výkon
Nemáš důvod zpomalovat. Nekompromisní 2,4 GHz osmijádrový procesor ti přinese plynulá videa ve špičkovém HD rozlišení, hladké herní scény i bezproblémové sdílení na sociálních sítích.

6 let bezpečnostních aktualizací a nejmodernější verze operačního systému
Udržuj svůj telefon vždy aktuální a svá data chráněná – se 6 generacemi aktualizací systému a 6 lety bezpečnostní podpory, které jsou součástí každého zakoupeného zařízení.

Připravený na skutečný život
O svůj telefon se už nemusíš bát. Odolnost IP54 ho chrání před kapkami vody i náhodným politím. A proti škrábancům je tu extra tvrdé sklo Corning® Gorilla® Glass Victus®+, díky kterému se můžeš soustředit jen na to, co je pro tebe důležité.

Technické parametry
| Napájecí adaptér v balení | Ne |
| USB-PD podporovaný výstupní výkon nabíječky (max) | 25 W |
| Vnitřní paměť | 128 GB |
| Operační paměť | 4 GB |
| Značka procesoru | Mediatek |
| Označení procesoru | Helio G99 |
| Frekvence procesoru | 2,2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení (max) | 25 W |
| Třída energetické účinnosti | A |
| USB-PD požadovaný výstupní výkon nabíječky (min) | 10 W |
Displej |
|
| Úhlopříčka displeje | 6,7 " |
| Rozlišení displeje | 2340x1080 |
| Konstrukce | |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost | 190 g |
| HW klávesnice | Ne |
| Stupeň krytí (IP) | IP54 |
| Výška | 164,4 mm |
| Šířka | 77,9 mm |
| Hloubka | 7,5 mm |
Fotoaparát |
|
| Zadní fotoaparát (přísvit) | Ano |
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 50 Mpx |
| Počet objektivů (zadních) | 3 x |
| Přední fotoaparát (rozlišení) | 13 Mpx |
| Funkce | |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Funkce rychlonabíjení | Ano |
Bezdrátové technologie |
|
| Bluetooth | Ano |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Wi-Fi | Ano |
| Software | |
| Operační systém | Android |
| Verze operačního systému | Android 15 |
Značka/model |
|
| Název modelu (modelové číslo) / kompatibilita | Samsung Galaxy A17 LTE (SM-A175B) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy A série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097651079 |
| Barva: | šedá |
| Operační paměť RAM: | 4 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | SM-A175FZABEUE |
| Modelový rad: | GALAXY A17 LTE |
| Slot na kartu: | Do 1 TB |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Maximálna svetelnosť: | 1.8 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 13.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.70 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 90 HZ |
| Svietivosť displeja: | 800 Nit |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja px: | 2340 × 1080 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Model procesora: | Helio G99 |
| Procesor: | 4× 2,2 GHz + 4× 1,6 GHz |
| Trieda krytia: | IP54 |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Operačný systém: | Android 15 |
| Funkcie: | Rýchle nabíjanie, Odomykanie tvárou, Čítačka odtlačkov prstov |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM |
| Komunikácia: | Glonass, 3G, A-GPS, 4G, LTE, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | A |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 25 W |
| Výška: | 16.44 CM |
| Šírka: | 7.79 CM |
| Hĺbka: | 0.75 CM |
| Hmotnosť: | 190 G |
| Farba: | sivá |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
