Motorola EDGE 50 Neo 8GB/256GB Pantone Poiciana
Kód: MBL0148290
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Motorola EDGE 50 Neo
Představujeme Motorola Edge 50 Neo – zařízení, které přináší bezproblémovou kreativitu v kompaktní a pohodlné velikosti 6,4". Pomáhá vám vyprávět krásné příběhy prostřednictvím fotografií a videí nové úrovně, poháněných technologií Moto AI. Prohlížejte, upravujte a sdílejte je v kinematografické kvalitě na 6,4" Super HD pOLED displeji. A díky 68W TurboPower™ nabíjení se rychle dobijete. Toto je Motorola Edge 50 Neo. Více než telefon. Je to umělecké dílo.

Minimalistický design
Díky ultratenkému, sofistikovanému a lehkému designu s úzkými okraji se telefon Motorola Edge 50 Neo výborně hodí do ruky. Je elegantní a byl navržen tak, aby splňoval vojenské standardy odolnosti. Je chráněn před drsnými zimami, horkými letními dny a dokonce i vysokou vlhkostí.

Ostrost a živý vzhled
Vychutnejte si špičkovou zábavu na kompaktní 6,36" pOLED obrazovce s obnovovací frekvencí 120 Hz. Díky rozlišení Super HD (1 220p) budete mít vždy čistý, živý obraz s ostřejšími detaily a menším rozmazáním pixelů. Díky funkci Always On Display (AOD) na první pohled zjistíte, co je nejdůležitější. Funkci AOD si také můžete přizpůsobit tématu zamčené obrazovky, aby bylo vše synchronizované.

Stačí 11 minut nabíjení a můžete ho používat celý den
Pusťte si svůj oblíbený obsah, zavolejte si s přáteli přes videohovor či hrajte své oblíbené hry s obrovskou 4310 mAh baterií, která vám poskytne energii na více než 34 hodin. Nabijte si telefon na celý den pouze za 11 minut díky nabíječce TurboPower™ s výkonem 68 W. A pokud potřebujete nabíjet na cestách, přijde vám vhod bezdrátové nabíjení TurboPower™ s výkonem až 15 W.

Neustálé inovace
Nainstalujte si pět aktualizací operačního systému Android®, díky kterým budete mít přístup ke všem novinkám od Androidu, pravidelným aktualizacím funkcí a budoucím inovacím s umělou inteligencí. Se vestavěným úložištěm s kapacitou až 256 GB máte mnoho místa na televizní pořady, filmy, hudbu, aplikace a hry. Vždy, když potřebujete navýšit rychlost, rozšíření RAM dočasně změní úložiště na dodatečnou virtuální paměť RAM.

Neuvěřitelné detaily při každém světle
Snímejte bez námahy to, na čem vám záleží, pomocí hlavního fotoaparátu s 50 Mpx snímačem a technologií Ultra Pixel. Díky snímači Sony - LYTIA™ 700C bude pro vás rychlé snímání s nízkou úrovní šumu při nedostatku světla hračkou. Získejte realistické obrázky s většími detaily, bohatšími barvami a jemnými texturami s funkcemi moto ai.

Přiblížit nebo rozšířit své plátno
Zachytťte s teleobjektivem neuvěřitelné detaily na dálku. Podívejte se na věci zblízka pomocí 3-násobného optického přiblížení nebo 30-násobného hybridního přiblížení. Chcete zachytit fotografii na šířku? Použijte 13 Mpx fotoaparát s ultraširokým úhlem 120º.

Váš telefon, vaše zkušenost
Přizpůsobte si a zabezpečte svůj digitální svět pomocí nové uživatelské funkce Hello. S funkcí Magic Canvas zase proměníte svou představivost na ohromující tapety jen díky textovému příkazu. Moto AI vytvoří jednoduše a krásně umělecké dílo z vašich nápadů.

Spolu dokáží více
Rozšiřte možnosti svých zařízení. Propojte telefon s počítačem, abyste mezi nimi mohli sdílet soubory, nebo využívejte fotoaparát telefonu jako webkameru s vysokým rozlišením.

Nadstandardní odolnost
Navržen tak, aby odolal pádům z výšky až 1,5 metru, takže můžete objevovat své okolí bez obav. Funguje bezchybně v extrémních teplotách, od drsných zimních mrazů (-20 °C) až po spalující letní horka (60 °C). Vydrží až 1 hodinu provozu ve výškách až 4 500 metrů, což zajišťuje konektivitu i ve vysokohorských podmínkách.

Styl a ochrana v jednom
Pouzdra pro telefon motorola edge 50 neo jsou lehká, odolná a nabízejí spolehlivou ochranu proti pádům a poškrábání. Dokonale ladí s barvou vašeho telefonu a spojují tak styl a extra ochranu.

Klíčové vlastnosti
- Super kompaktní smartphone s výbornou extra ochranou
- IP68 ochrana + Military standards MIL-STD 810H
- 6.36” pOLED displej 1.5k, LTPO 120Hz, ochrana Gorilla Glass
- Hlavní fotoaparát 50Mpx Sony LYTIA 700c sensor f1/8 OIS
- Selfie přední fotoaparát 32Mpx
- Baterie s kapacitou 4310mAH
- podpora 68W nabíjení a 15W bezdrátového nabíjení
- 5 aktualizací OS + 5 let Aktualizace zabezpečení
Technické parametry
Operační systém
Android 14 + 5 aktualizací OS + 5 let Aktualizace zabezpečení
+ Motorola AI
Odolnost
- MIL-STD 810H
- Odolnost vůči vodě (IP68)
Displej
Typ: pOLED, HDR10+
Úhlopříčka: 6,4”
Rozlišení: 2670x1220 px, 460ppi
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Maximální jas: 3000nits
Procesor
Typ: MediaTek Dimensity 7300
Počet jader: 8
Frekvence: 2,5 GHz
GPU: Arm Mali-G615 MC2
Operační Paměť RAM: 8 GB
Uživatelská Paměť: 256 GB
Fotoaparát
Zadní hlavní: 50 Mpx, Sony - LYTIA™ 700C sensorf/1.8, 1.0µmUltra Pixel Technologyfor 2.0µmQuad PDAFOIS
Širokoúhlý: 13 Mpx, Ultrawide angle(120° FOV)Macro Visionf/2.2, 1.12µmPDAF
Teleobjektiv: 10 Mpx, Telephoto3x Optical Zoomf/2.0, 1.0µmPDAFOIS
Přední selfie: 32 Mpx, f/2.4, 0.7µmQuad Pixel Technologyfor 1.4µm
Zvuk
Duální stereoreproduktory
Dolby Atmos
2x mikrofon
SIM
Dual SIM
Nano SIM + eSIM
Podporované sítě
2G: GSM band 2/3/5/8;2G: CDMA BC0;
3G: WCDMA band 1/2/4/5/8;4G:
LTE band1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28/32/34/38/39/40/41/42/43/48/66;
5G: NR 1/2/3/5/7/8/20/26/28/38/40/ 41/66/75/77/78
Konektivita
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax2.4 GHz | 5 GHz | 6GHzWi-Fi 6E | Wi-Fi hotspot
USB Type-C port (USB 2.0)
Bluetooth 5.3
Služby určování polohy: GPS, AGPS, LTEPP, SUPL, Glonass, Galileo
Senzory
Senzor přiblížení
Senzor okolního světla
Akcelerometr
Gyroskop
SAR senzor
Senzorový hub
Magnetometr (e-kompas)
Baterie
Kapacita: 4310 mAh
- podpora rychlého nabíjení TurboPower s výkonem 68 W
- podpora bezdrátového nabíjení s výkonem 15 W
Rozměry a hmotnost
Rozměry (V x Š x H): 154.1 x 71.2 x 8.1mm
Hmotnost: 171 g
Obsah balení
Telefon, datový kabel (USB-C -> USB-C), nástroj na vyjímání SIM karty, ochranný obal na zadní stranu telefonu v barvě telefonu, stručná uživatelská příručka, a bezpečnostní informace (neobsahuje nabíječku)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Edge |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840023278433 |
| Barva: | červená |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2024 |
| Part Number: | PB310045RO |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Optický zoom: | 3 × |
| Maximálna svetelnosť: | 1.8 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 32.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.40 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 3000 Nit |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 2.50 GHZ |
| Procesor: | 8× 2,5 GHz |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 4310 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | IP krytie, OTG, Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 14 |
| Senzory a hardware: | Bezdrôtové nabíjanie |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Slot na kartu: | Nie |
| Funkcie: | Dolby Atmos, Čítačka odtlačkov prstov, Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Podpora MMS, Odomykanie tvárou, Rýchle nabíjanie, Bezdrôtové nabíjanie |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Komunikácia: | Galileo, e-SIM, A-GPS, LTE, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 68 W |
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania: | 15 W |
| Výška: | 15.41 CM |
| Šírka: | 71.20 CM |
| Hĺbka: | 8.10 CM |
| Hmotnosť: | 171 G |
| Obsah balenia: | Telefón, Puzdro, Kábel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Motorola Mobility |
|---|---|
| Adresa : | Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1ª Planta, 28050 Madrid, Španielsko, https://www.motorola.com |
