Motorola Edge 60 Pro 8GB/256GB PANTONE Shadow
Kód: MBL0171794
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Motorola Edge 60 Pro
Motorola Edge 60 Pro je špičkový smartphone navržený tak, aby poskytoval výjimečný výkon a styl. S jeho elegantním designem a výkonnými funkcemi je toto zařízení ideální pro technologické nadšence a profesionály.

Definice dokonalosti
Objevte sílu, styl a inovace v jednom. Motorola Edge 60 Pro posouvá hranice toho, co od chytrého mobilního telefonu očekáváte. Vlajkový model roku 2025 v nepřehlédnutelném odstínu šedé barvy přináší nekompromisní výkon, ohromující displej, profesionální fotoaparáty a výdrž, která vás nezklame ani při maximálním nasazení. Bezrámečkový 6,67" pOLED panel s rozlišením Super HD 2 712 × 1 220 px je dechberoucí. Vše ožívá díky extrémnímu jasu 4 500 nitů, obnovovací frekvenci 120 Hz a barevné kalibraci Pantone. Sledujte filmy, upravujte fotky nebo hrajte na nejvyšší detaily s dokonalou plynulostí a věrností. Displej zároveň chrání vaše oči pomocí pokročilého PWM stmívání a filtrů modrého světla.

Úroveň profesionální zrcadlovky
Mobilní telefon Motorola Edge 60 Pro je připraven zachytit svět kolem vás v celé jeho kráse a s precizností, jakou byste očekávali od profesionální zrcadlovky. Hlavní slovo má 50Mpx senzor Sony LYTIA, vybavený optickou stabilizací obrazu (OIS). Noční záběry nebo snímky za chůze budou ostré, jasné a bez rozmazání. Velký snímač propouští více světla, takže vyniknou detaily i v náročných světelných podmínkách. Druhý 50Mpx objektiv plní hned 2 úkoly: ultraširoký úhel záběru pro dechberoucí panorámy nebo skupinové snímky a makro režim, který vás pustí blíže v nevídané ostrosti a hloubce detailu. Třetí je 10Mpx teleobjektiv s 3× optickým zoomem, který přiblíží scénu bez ztráty kvality. Při použití 50× Super Zoomu zachytíte i ty nejvzdálenější detaily, aniž byste se k nim museli přiblížit.

Výkon, který vás posune dál
8jádrový procesor MediaTek Dimensity 8350 Extreme a 8 GB operační paměť zaručují bleskovou odezvu. Nezáleží na tom, co děláte – hraní her, multitasking, úprava videí nebo streamování ve 4K – Motorola Edge 60 Pro vás udrží v tempu. S úložištěm 256 GB máte k dispozici obrovský prostor a extrémní rychlost čtení a zápisu. Tento telefon je odolný proti vodě podle normy IP69 a splňuje náročný vojenský standard MIL-STD-810H, což zajišťuje odolnost proti pádům a otřesům.

Pohled do budoucnosti
Srdcem chytrého telefonu Motorola Edge 60 Pro je Moto AI. Je to inteligentní soubor funkcí, který se přizpůsobuje vašemu stylu používání. Monitoruje a rozpoznává vaše zvyky, aby automaticky upravila výkon, správu baterie nebo dokonce upozornění a poskytla vám vše potřebné pohodlí bez nutnosti složitého nastavování. Pokud důvěřujete své intuici, Moto AI vám porozumí. Ví, kdy ztlumit zvuky, kdy zvýšit výkon a kdy je čas šetřit energii. Navíc s nástroji, jako je Kouzelná guma nebo Kouzelný editor v aplikaci Fotky Google, zvládnete pokročilé úpravy jako profesionál. Můžete tak odstranit rušivé objekty, upravit velikost nebo polohu postav nebo upravit oblohu či pozadí. Vše pohodlně přímo v telefonu a bez nutnosti externích aplikací.

Energie a tempo, které s vámi udrží krok
Motorola Edge 60 Pro bez problémů zvládne náročný den díky 6 000mAh baterii s křemíkovo-uhlíkovou technologií. Ať už pracujete, fotografujete, streamujete nebo hrajete hry, energie vám nedojde. Když budete potřebovat dobít, 90W TurboPower nabíjení vás nenechá čekat. Za několik minut máte dostatek energie na hodiny používání. K dispozici je i 15W bezdrátové nabíjení, které ocení každý, kdo chce žít bez zbytečných kabelů. A díky reverznímu bezdrátovému napájení můžete nabíjet i sluchátka, chytré hodinky nebo druhý telefon. Čtečka otisků prstů přímo v displeji umožňuje rychlý a bezpečný přístup. Digitální klíč od auta odemkne vaše vozidlo, aniž byste museli sahat do kapes. A nejnovější bezpečnostní balíčky s pravidelnými aktualizacemi se postarají o vaše data.

Klíčové vlastnosti
- 6,67palcový bezrámečkový pOLED displej s podporou HDR10+
- Procesor MediaTek Dimensity 8350 Extreme s 12 GB RAM
- Profesionální kamerový systém s více senzory
- 6000mAh baterie s 90W TurboPower nabíjením
- Hodnocení IP69 pro odolnost vůči vodě a prachu
Technické parametry
Operační systém
Android: 15
Odolnost
Vodeodolnost: IP69
Displej
Typ: pOLED
Obnovovací frekvence: 120Hz
Úhlopříčka: 6,67
Rozlišení: 2712 x 1220
Procesor
Typ: MediaTek Dimensity 8350 Extreme
Počet jader: 8
Frekvence: až 3,35GHz
Paměť
Operační Paměť RAM: 8GB
Uživatelská Paměť: 256GB
Podpora microSD: Ne
Fotoaparát
Přední: 50MP
50MP SONY LYTIA 700C | 2.0µm Omni-dir. PDAF | OIS
50MP ultrawide + macro
10MP 3x periscope telephoto
Super Zoom (50x)
Audio
Typ reproduktorů: Dolby Atmos
Konektivita
Wi-Fi: WiFi 6E
Bluetooth: 5.4
USB: USB-C
Jack 3,5mm: Ne
NFC: Ano
SIM
Počet SIM: Dual SIM
Druh SIM: Nano SIM + eSIM
Podporované sítě
5G: n1/n2/n3/n5/n7/n8/n20/n26/n28/n38/n40/n41/n66/n71/n75/n77/n78
4G:B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28/32/34/38/39/40/41/42/43/66/71
3G: 850/900/1900/1700/2100
2G: 850/900/1800/1900
Senzory
Senzor přiblížení, Světelný senzor, Akcelerometr, Gyroskop, eKompas (Magnetometr), SAR senzor, Snímač otisků prstů v displeji
Lokalizační služby
GPS, AGPS, LTEPP, SUPL, Glonass, GALILEO, Beidou, QZSS
Zabezpečení
Čtečka otisků prstů: Ano
Baterie
Kapacita: 6000mAh
Podpora rychlého nabíjení: Ano
Výkon nabíjení W: 90W
Podpora bezdrátového nabíjení: ano 15W
Rozměry s hmotnost
Rozměry: 160,69 x 73,06 x 8,24 mm
Hmotnost: 186g
Obsah balení
Telefon, datový kabel (USB-C -> USB-C), nástroj na vybírání SIM karty, ochranný obal na zadní stranu telefonu pevný v barvě telefonu, stručná uživatelská příručka, bezpečnostní informace
(neobsahuje AC adaptér v balení)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Edge |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840493609355 |
| Barva: | pantone shadow |
| Operační paměť RAM: | 6 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | XT2507-1 |
| Modelový rad: | Motorola Edge 60 Pro |
| Slot na kartu: | Nie |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Optický zoom: | 3 × |
| Maximálna svetelnosť: | 1.8 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.67 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 4500 Nit |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Rozlíšenie displeja px: | 2712 × 1220 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 3.35 GHZ |
| Procesor: | 8× 3,35 GHz |
| Trieda krytia: | IP69 |
| Kapacita batérie: | 6000 mAh |
| Operačný systém: | Android 15 |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Funkcie: | Reverzné bezdrôtové nabíjanie, Podpora MMS, Odomykanie tvárou, Rýchle nabíjanie, Bezdrôtové nabíjanie |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Single SIM + eSIM |
| Komunikácia: | Glonass, Galileo, 3G, A-GPS, 4G, LTE, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | A |
| Konštrukcia: | Klasická |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 90 W |
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania: | 15 W |
| Výška: | 16.07 CM |
| Šírka: | 7.31 CM |
| Hĺbka: | 0.82 CM |
| Hmotnosť: | 186 G |
| Farba: | Zelená |
| Obsah balenia: | Mobilné zariadenie, Kábel, Puzdro |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Motorola Mobility |
|---|---|
| Adresa : | Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1ª Planta, 28050 Madrid, Španielsko, https://www.motorola.com |
