Motorola Edge 70 12GB/512GB PANTONE Bronze Green
Kód: MBL0177562
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Motorola Edge 70

Mobilní telefon Motorola EDGE 70 Pantone Bronze Green, inovace, se kterými máte náskok
Motorola EDGE 70 je tenký a výkonný smartphone s dlouhou výdrží a skvělým fotoaparátem. Trojitý 50 MPx systém exceluje při pořizování fotek i natáčení videí. Na 6,67palcovém pOLED displeji uvidíte čistě a jasně všechny detaily, s prvotřídním barevným podáním a bezkonkurenčním kontrastem. Pokročilé funkce moto ai vám usnadní používání mobilního telefonu a všech funkcí. Mobilní telefon Motorola EDGE 70 je skutečně tenký a ukrývá v sobě výkonný čip Snapdragon 7 Gen 4 a kvalitní baterii s kapacitou 4 800 mAh s podporou 68 W nabíjení. Díky stupni krytí IP68 a IP69 odolá mobilní telefon prachu i vodě.
Mobilní telefon Motorola EDGE 70, 12 GB/512 GB, Pantone Bronze Green a jeho klíčové vlastnosti
- Tenký mobilní telefon s tloušťkou 5,99 milimetru
- Trojitý 50 MPx systém fotoaparátů
- Pokročilé funkce moto ai
- Výkonný procesor Snapdragon 7 Gen 4
- Baterie s kapacitou 4 800 mAh a podporou 68 W nabíjení TurboPower
- Super HD pOLED displej s 6,67palcovou úhlopříčkou a podporou HDR10+
- Stupeň krytí IP68 a IP69
- Systém Android se čtyřmi lety upgradů
- Funkce Zakroužkuj a hledej od Google

Tenký a odolný smartphone s prvotřídním displejem
Motorola EDGE 70 má ultra-slim design, jeho tloušťka tak dosahuje pouhých 5,99 milimetru. Jde tak o tenký smartphone, jehož tělo je vyrobeno ze slitiny hliníku letecké kvality a displej chrání sklo Gorilla Glass 7i. Na Super HD pOLED displeji s 6,67palcovou úhlopříčkou uvidíte všechny detaily v prvotřídních barvách. Bezkonkurenční kontrast zajišťuje HDR10+. Smartphone Motorola EDGE 70 je vybaven stupněm krytí IP68 a IP69, proto mu neublíží prach, nečistoty ani voda. Smartphone vydrží i ponoření do hloubky až 1,5 metru po dobu 30 minut.

Výkonný mobil Motorola s úžasnou výdrží
Mobil Motorola EDGE 70 využívá technologii TurboPower™ s výkonem 68 W, která vám zajistí dlouhé hodiny energie jen za 15 minut nabíjení. Na plnou baterii vydrží telefon fungovat až 50 hodin. Výkonná a překvapivě lehká křemíko-uhlíková baterie má kapacitu 4 800 mAh. Uvnitř mobilu pracuje výkonný procesor Snapdragon 7 Gen 4 a až 12 GB paměti RAM.

Telefon Motorola EDGE 70 disponuje třemi fotoaparáty
Zachyťte každý úhel s novým trojitým 50 MPx systémem fotoaparátů. Ten se skládá z hlavního, ultraširokoúhlého + makro a vysoce rozlišovacího selfie objektivu. Ultraširokoúhlý objektiv telefonu Motorola má 120° zorné pole. Snadno zachytíte přírodní krajiny i ty nejjemnější textury. V režimu Makro vize pořídíte detailní záběry již ze vzdálenosti 3,5 centimetru.

Mobil podporuje 3× HDR video
S mobilem Motorola EDGE 70 můžete bez problémů natáčet realistická videa s trojnásobným HDR ve 4K rozlišení. Všechny snímky budou mít sytější barvy a větší dynamický rozsah. Režim Portrét nabízí šest nastavitelných úrovní rozmazání, dynamické bokeh. Snadno tak vytvoříte profesionální portréty bez zbytečné námahy. Díky technologii Quad Pixel a její 4× lepší citlivosti za slabého světla budete vždy vypadat co nejlépe.

Smartphone Motorola se softwarem Engine pro vylepšení snímků
Smartphone Motorola je vybaven moderním softwarem s podporou AI, díky čemuž okamžitě optimalizuje detaily, kontrast a ostrost, proto bude každá fotografie vypadat profesionálně.

Chytrý telefon Motorola pro čisté snímky za všech světelných podmínek
S optickou stabilizací (OIS) a pokročilými algoritmy pro slabé osvětlení zachytí smartphone Motorola EDGE 70 vždy ostré záběry. Všechny fotky pořízené i po setmění tak budou ostré, stabilní a plné barev.

Buďte ještě produktivnější se smartphone Motorola
Catch Me Up a Remember This vás udrží organizované a vždy v obraze. Tyto funkce na smartphone Motorola EDGE 70 šetří čas a pomohou vám soustředit se na to důležité. moto ai označí a uspořádá vaše uložené snímky obrazovky, poznámky a fotky, například když potřebujete inspiraci, stačí říct.

Motorola mobil odemkne vaši kreativitu naplno
Playlist Studio vám pomocí moto ai sestaví perfektní soundtrack. Nezáleží na tom, zda se potřebujete soustředit na studium, chcete si odpočinout nebo doplnit energii – vše máte na dosah, bez námahy. Motorola mobil EDGE 70 nabízí i Image Studio, které promění vaše nápady v jedinečné vizuály.

AI mění způsob, jak s telefonem pracujete
Telefon Motorola EDGE 70 přináší chytré a intuitivnější zážitky, díky čemuž telefon předvídá vaše potřeby. S funkcí Načúvanie máte okamžitý přístup k nahrávání, přepisu a souhrnům, které zvýší vaši produktivitu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Edge |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840493606774 |
| Barva: | zelená |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Názov modelu: | Motorola Edge 70 |
| Modelové číslo: | XT2601-2 |
| Rok predstavenia: | 2025 |
| Konfigurácia SIM: | Dual SIM |
| Slot na pamäťovú kartu: | Áno |
| Funkcie: | Bezdrôtové nabíjanie, Čítačka odtlačkov prstov v displeji, Dolby Atmos, Odomykanie tvárou, OTG, Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Rýchle nabíjanie, Vlastná integrovaná AI |
| Zabudované AI funkcie: | Asistent webového prehliadania (AI), Textový asistent (AI), Tvorba poznámok (AI), Úprava fotografií (AI), Vyhľadávanie podľa obrázka/textu (AI) |
| Uhlopriečka displeja: | 6,7" (17,02 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 2712 × 1220 |
| Rozlíšenie displeja (štandard): | Full HD |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Vlastnosti displeja: | Adaptívna frekvencia, Gorilla Glass, HDR 10+ |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Jemnosť displeja: | 446 PPI |
| Svietivosť displeja: | 4 500 Nitov |
| Tvar výrezu v displeji: | Kruh |
| Typ: | dotykový displej |
| Odolnosť: | Odolný voči nárazom, Vodoodolný |
| Stupeň krytia: | IP69 |
| Verzia Gorilla Glass: | 7i |
| Výška: | 159 mm |
| Šírka: | 74 mm |
| Hĺbka: | 5,99 mm |
| Hmotnosť: | 159 g |
| Typ fotoaparátu: | Makro, Širokouhlý |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 2 × |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 × |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Svetelnosť zadného fotoaparátu: | f/1,8 |
| Rozlíšenie širokouhlého fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Svetelnosť širokouhlého fotoaparátu: | f/2 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Svetelnosť predného fotoaparátu: | f/2 |
| Stabilizácia obrazu: | Elektronická (EIS), Optická (OIS) |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Podporované rozlíšenia a snímková frekvencia (FPS): | 1080p (Full HD) 120fps, 1080p (Full HD) 240fps, 1080p (Full HD) 30fps, 1080p (Full HD) 60fps |
| Funkcie fotoaparátu: | AI fotoaparát a editácia fotografií, Automatické zaostrovanie, Nočný režim |
| Kapacita batérie: | 4 800 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 68 W |
| Max. výkon bezdrôtového nabíjania: | 15 W |
| Používateľsky vymeniteľná batéria: | Vstavaná batéria |
| Označenie procesora: | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4 |
| Počet jadier procesora: | 8 × |
| Frekvencia procesora: | 2,8 GHz (2 800 MHz) |
| Grafický akcelerátor: | Adreno 722 |
| Bezdrôtové technológie: | A-GPS, Bluetooth, eSIM, GPS, NFC, WiFi |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Dátové služby: | 5G, EDGE (2.5G), GSM/GPRS (2G), LTE (4G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | eSIM |
| Volanie cez internet: | VoLTE, VoWiFi |
| Konektory: | USB-C |
| Senzory: | Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Senzor priblíženia (proximity), Svetelný senzor |
| 3,5 mm Jack: | Nie |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Nabíjací kábel (USB-C na USB-C) |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Integrovaná umelá inteligencia: | Google Gemini |
| Energetická trieda: | A |
| Rozsah napájacieho výkonu: | 5 – 68 W |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Motorola Mobility |
|---|---|
| Adresa : | Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1ª Planta, 28050 Madrid, Španielsko, https://www.motorola.com |
