Bosch Vysavač na mokré/suché vysávání GAS 35 H AFC
Kód: 06019C3600
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Štěrbinová hubice průměr 35 mm 2607000165, Bezpečnostní sáček do filtru - dostupné samostatně jako sada 5 ks 2607432050, Jednorázový PE sáček - dostupné samostatně jako sada 10 ks 2607432051, Koleno 2608000573, Sada podlahových hubic průměr 35 mm 1609390478, Skládaný filtr třídy H (HEPA) PTFE 2607432052, 3x 0,35 m chromovaná sací trubka průměr 35 mm 2608000575, Hadice 5 m průměr 35 mm antistatická s adaptérem na nářadí 2608000566, Balení karton
Jakou třídu ochrany před prachem potřebujete?
L, M, H je norma pro hodnocení odsavačů prachu (evropská norma EN/IEC 60335-2-69, dodatek AA). Je široce používaná v Evropské unii, Velké Británii, Austrálii a na Novém Zélandu. Pomáhá rychle určit úroveň ochrany, kterou odsavač prachu nabízí, díky viditelnému, standardizovanému hodnocení míry ochrany: Nízká (L-ow), Střední (M-edium), Vysoká (H-igh)
Třída H
- Vhodné pro: azbest**, oxid křemičitý, tvrdé dřevo, olovo, spóry plísní, karcinogenní a patogenní látky apod. **Důležité: Některé země mohou mít další požadavky na odsávání azbestového prachu. Předpisy týkající se odsávání azbestového prachu se mohou v jednotlivých zemích lišit. Například podle německých předpisů (2024) musí mít odsavače prachu certifikaci TRGS 519, aby byly vhodné pro odsávání azbestového prachu. Zdroj: baua.de/
- Proč se uživatelům líbí: Vynikající sací výkon a rychlost filtrace nabízejí vyšší úroveň ochrany
- Pro zařazení do třídy H musí mít vysavače prachu:
- Účinnost filtrace: >99.995%
- Měří se rychlost proudění vzduchu
- Při poklesu rychlosti proudění vzduchu se spustí alarm
- Téměř nulové úniky, díky čemuž je zabráněno úniku znečištěného vzduchu
- Bezprašná likvidace filtru a prachového sáčku
- Filtr přístupný pouze šroubovákem
- Na odsavačích prachu je vždy zřetelně uvedeno L nebo M nebo H
Uživatelské výhody nářadí
- Jako praktické řešení pro transport a odkládání pro mobilní použití poskytuje možnost jednoduše nahoru L-BOXX zacvaknout
- Trvalý sací výkon pro nepřerušovaný postup práce díky automatickému čištění filtru (AFC)
- Certifikovaná třída H pro karcinogenní a patogenní prachové částice a vyšší ochranu uživatele
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Nejpohodlnější a nejjednodušší čištění filtru díky automatickému čištění filtru (každých 15 s); konstantní sací výkon umožňuje pokračovat ve vykonávané práci
- Profesionální elektrické nářadí Bosch pro stavební práce
- Zásuvka pro připojení elektrického nářadí s automatickým zapínáním a vypínáním včetně funkce doběhu pro komfort obsluhy navíc
- Integrované držáky pro rozsáhlé příslušenství, kabel a hadici přímo na vysavači
- Robustní podvozek s kolečky nezanechávajícími stopy pro pohodlný transport
- Kontrola objemového průtoku s akustickým signálem při poklesu minimálního průtoku vzduchu pro vysokou ochranu uživatele
- Plynulá regulace sacího výkonu na vysavači a objímce na nářadí
- Automatické vypínání při dosažení max. stavu kapaliny
- Systém Click & Clean:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Jednoduchým "click" můžeš bez problémů připojit nářadí, nástavce a hadice - bez dalšího nářadí
- Maximální sací výkon bez ztrát
- Připraveno pro všechny typy odsávání prachu, včetně mokrého suchého
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
GAS 35 H AFC Professional: Podrobnější informace
GAS 35 H AFC Professional je vysokovýkonný odsavač prachu namokro/nasucho, který poskytuje vyšší úroveň ochrany uživatele. Jeho bezpečný filtr zachytí 99,995 % prachu ohrožujícího zdraví. Certifikace prachové třídy H zvyšuje úroveň ochrany zdraví před karcinogenními a patogenními prachovými částicemi, jakož i organickým materiálem (např. plíseň) a materiály používanými na výrobu nádob (např. laminát). Jeho mechanismus automatického čištění filtru umožňuje nepřerušovanou práci. Kontrola objemového průtoku vzduchu monitoruje konstantní průtok vzduchu přes sací hubici a pokud je průtok příliš nízký, poskytuje zvukový varování.
GAS 35 H AFC Professional je certifikován pro prachovou třídu H, jako např. karcinogenní a patogenní prach. Kufr L-BOXX lze upevnit na odsavače prachu namokro/nasucho a snadno přenášet. Elektrické nářadí Bosch Power Tools se systémem Click & Clean System lze připojit k vysavači GAS 35 H AFC Professional přímo a bez nutnosti použití adaptéru.
Objednací číslo Bosch
06019C3600
0 601 9C3 600
0.601.9C3.600
EAN
4059952564494
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952564494 |
| Balení: | karton |
| Čištění filtru: | Automatické (AFC) |
| Max. podtlak - Turbína: | 254 mbar |
| Max. průtok - Turbína: | 74 l/s |
| Objem nádoby vysavače (brutto): | 35 l |
| Prachová třída: | H |
| Síťová zásuvka: | ano |
| Kolieska, počet: | 2+2 |
| Automatika štart/stop: | áno |
| Max. výkon pripojeného elektrického náradia: | 2.200 W |
| Min. výkon pripojeného elektrického náradia: | 100 W |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Frekvencia: | 50–60 Hz |
| Objem nádoby (netto): | 25 l |
| Objem netto (kvapalina): | 19 l |
| Objem vrecka na prach: | 19 l |
| Max. podtlak - Vysávač: | 230 hPa |
| Max. prietok - Vysávač: | 36 l/s |
| Hmotnosť (krátka verzia)Dĺžka: | 12,4 kg |
| Stupeň ochrany: | IP X4 |
| Dĺžka: | 515 mm |
| Šírka: | 375 mm |
| Výška: | 575 mm |
| Plocha filtra: | 5.000 cm2 |
Prehľad Bosch Professional: Tipy a triky na vŕtanie betónu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
