Bosch Sada GSB 120-LI, kufr + 23 ks příslušenství
Kód: 06019G8102
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
GSB 120-LI Professional, 2 Li-Ion akumulátory 2,0 Ah, Nabíječka, 11dílná sada šroubovacích hrotů, 12dílná sada vrtáků, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Vrtání s mechanickým příklepem pro vrtání do zdiva
- Dvourychlostní převodovka: Přednastavení otáček a krouticího momentu
- Kompaktní délka hlavy: Krátká hlava pro práci v malých prostorech
- LED světlo osvětluje tmavé pracovní prostory pro snazší práci
- Flexible Power System: Flexibilní systém napájení spolupracuje s bateriemi a nabíječkami Bosch stejného napětí
- Elektronická ochrana článků baterie (ECP) pro delší výdrž a životnost baterie
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSB 120-LI Professional: Podrobnější informace
Výkonná akumulátorová příklepová vrtačka Bosch GSB 120-LI Professional poskytuje dostupnou flexibilitu pro šroubování a vrtání do dřeva, oceli, plastu a zdiva. Její optimalizovaná 2-rychlostní převodovka umožňuje dosáhnout vyšší produktivity při práci díky vynikajícímu krouticímu momentu. Funkce Electronic Cell Protection chrání akumulátor vrtačky před nízkým napětím, nadměrným proudovým odběrem a hlubokým vybitím, čímž prodlužuje jeho životnost a výdrž. Toto nářadí nabízí dostupnou spolehlivou kvalitu Bosch pro jakékoli profesionální použití při širokém spektru prací.
Objednací číslo Bosch
06019G8102
0 601 9G8 102
0.601.9G8.102
EAN
3165140956024
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové příklepové vrtací šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140956024 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Krútiaci moment, max. (tvrdý/mäkký spoj): | 30 / 14 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 400 / 1.500 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,8 kg |
| Upínací rozsah skľučovadla, max: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 20 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva: | 8 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 8 mm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
