Bosch Přímá bruska GGS 28 LC
Kód: 0601221000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací kleština se zajišťovací maticí, Klíč 13 mm, Klíč 19 mm, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Výkonný motor s příkonem 650 W a s plynulým rozběhem pro rychlý postup v práci
- Dlouhé, štíhlé vybrušovací vřeteno – zvlášť vhodné pro použití na těžko dostupných místech
- KickBack Stop: rozpozná zaseknutí kotouče a okamžitě vypne motor
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Přímé chlazení: Vysoká kapacita chrání před přetížením a zaručuje dlouhou životnost
- Delší životnost nářadí; při extrémním přetížení se nářadí vypne
- Nízké servisní náklady díky vylepšeným uhlíkovým kartáčům
- S konstantní elektronikou pro udržování konstantních otáček i při vysoké zátěži
- Nový upínací systém pro upnutí brusných tělísek bez vůle pro přesnou práci
- Samočinně vypínatelné uhlíky pro vysokou ochranu motoru
- Kuličkové ložisko s dvojitým těsněním pro dlouhou životnost díky nízké citlivosti na prach
- Kuličkové ložisko v pryžovém lůžku pro menší citlivost na vibrace při nevyváženém příslušenství
- Přímé chlazení pro vysokou odolnost vůči přetížení a dlouhou životnost
- S možností stacionárního použití díky upínacímu krčku s průměrem 43 mm
- Konstantní elektronika
- Motor Champion
- Přímé chlazení
- Vypínání při zpětném rázu
- Plynulý rozběh
- Ochrana proti přetížení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GGS 28 LC Professional: Podrobnější informace
Elektrická GGS 28 LC Professional od Bosch z třídy přímých brusek umožňuje jedinečně výkonné broušení ploch. Její 650wattový motor ve třídě Heavy Duty zajišťuje rovnoměrné výsledky. Díky vysokému točivému momentu a praktickému designu je bruska ideální pro povrchové použití s lamelovými brusnými kotouči, kartáči a dalším příslušenstvím. KickBack Stop zajišťuje zvýšenou ochranu uživatele. Toto elektrické nářadí je určeno k broušení kovů. GGS 28 LC Professional nabízí také funkce jako konstantní rychlost, přímé chlazení motoru, ochrana proti přetížení a předvolba rychlosti.
Objednací číslo Bosch
0601221000
0 601 221 000
0.601.221.000
EAN
3165140584838
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priame brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140584838 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 650 W |
| Výkon: | 380 W |
| Menovité otáčky: | 30.000 min-1 |
| Max. priemer upínacej klieštiny: | 8 mm |
| Plocha na kľúč na - Upínacia matica: | 19 mm |
| Plocha na kľúč na - Brúsne vreteno: | 13 mm |
| Priemer krčka vretena: | 43 mm |
| Max. priemer brúsneho nástroja: | 50 mm |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Priama brúska Bosch GGS 28 C / CE a GGS 28 LC / LCE Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
