Bosch Přímá bruska GGS 28 C
Kód: 0601220000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací kleština se zajišťovací maticí, 2x vidlicový klíč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Kompaktní ergonomický tvar pro různé brusné práce
- Výkonný motor s příkonem 600 W a s plynulým rozběhem pro rychlý postup v práci
- KickBack Stop: rozpozná zaseknutí kotouče a okamžitě vypne motor
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Přímé chlazení: Vysoká kapacita chrání před přetížením a zaručuje dlouhou životnost
- Delší životnost nářadí; při extrémním přetížení se nářadí vypne
- Nízké servisní náklady díky vylepšeným uhlíkovým kartáčům
- S konstantní elektronikou pro udržování konstantních otáček i při vysoké zátěži
- Nový upínací systém pro upnutí brusných tělísek bez vůle pro přesnou práci
- Samočinně vypínatelné uhlíky pro vysokou ochranu motoru
- Kuličkové ložisko s dvojitým těsněním pro dlouhou životnost díky nízké citlivosti na prach
- Kuličkové ložisko v pryžovém lůžku pro menší citlivost na vibrace při nevyváženém příslušenství
- Přímé chlazení pro vysokou odolnost vůči přetížení a dlouhou životnost
- S možností stacionárního použití díky upínacímu krčku s průměrem 43 mm
- Konstantní elektronika
- Motor Champion
- Přímé chlazení
- Vypínání při zpětném rázu
- Plynulý rozběh
- Ochrana proti přetížení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GGS 28 C Professional: Podrobnější informace
Elektrická přímá bruska Bosch GGS 28 C Professional je praktický, univerzálně použitelný základní model z třídy přímých brusek. Možnost předvolby otáček v kombinaci s kompaktním a ergonomickým designem umožňuje široký rozsah prací. 650wattový motor nářadí s pozvolným rozběhem zajišťuje rychlý postup práce. KickBack Control navíc zvyšuje ochranu uživatele. Toto elektrické nářadí je určeno k broušení kovů. GGS 28 C Professional nabízí také funkce jako konstantní rychlost, přímé chlazení motoru a ochrana proti přetížení.
Objednací číslo Bosch
0601220000
0 601 220 000
0.601.220.000
EAN
3165140584807
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priame brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140584807 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 600 W |
| Výkon: | 350 W |
| Menovité otáčky: | 30.000 min-1 |
| Max. priemer upínacej klieštiny: | 8 mm |
| Plocha na kľúč na - Upínacia matica: | 19 mm |
| Plocha na kľúč na - Brúsne vreteno: | 19 mm |
| Priemer krčka vretena: | 43 mm |
| Max. priemer brúsneho nástroja: | 50 mm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Priama brúska Bosch GGS 28 C / CE a GGS 28 LC / LCE Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
