Bosch Pokosová pila se zákluzem GCM 12 SDE
Kód: 0601B23100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vertikální kapacita řezu 120 mm
- Variabilní otáčky pro přizpůsobení rychlosti řezání danému materiálu
- SDS výměna pilového listu
- Bosch Heavy Duty – Vylepšený výkon, vlastnosti a robustnost
- Systém Click & Clean – 3 hlavní výhody:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach je odsáván okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Efektivní práce s důslednou ochranou uživatele: Funguje i při výpadku proudu a zaručuje, že nářadí se zastaví mnohem rychleji než bez brzdového systému
- Funkce plynulého spouštění – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Intuitivní blokování sklonu
- Integrovaná prodloužení stolu pro dosednutí materiálu
- Snadná výměna pilového listu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCM 12 SDE Professional: Podrobnější informace
Snadné zpracování velkých obrobků s Bosch GCM 12 SDE Professional. Její extrémně vysoká řezná kapacita 120 mm vertikálně a 400 mm horizontálně umožňuje řezy do velmi velkých a hrubých předmětů. Díky variabilním otáčkám GCM 12 SDE Professional je tato pokosová pila velmi všestranná pro použití v široké škále materiálů. Pro maximální pohodlí lze pilový list rychle a bez nářadí vyměnit. Tato pokosová pila je vhodná pro příčné, pokosové, šikmé a drážkové řezy do dřeva, dřevěných trámů a dřevěných kompozitních materiálů, jakož i panelových materiálů, podlahových panelů, hliníku a plastů. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean a různými pracovními stoly. GCM 12 SDE Professional nabízí také funkce, jako je zámek náklonu, inteligentní brzdový systém, přesný laser, měkký start a předvolba rychlosti.
Objednací číslo Bosch
0601B23100
0 601 B23 100
0.601.B23.100
EAN
3165140769648
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Panelové píly na drevo |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140769648 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 85 mm |
| Průměr kotouče: | 305 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.800 W |
| Voľnobežné otáčky: | 3.100 – 4.000 min-1 |
| Hmotnosť: | 28,4 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,6 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,7 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 3,0 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 85 x 370 mm |
| Kapacita rezania pri 0° s rozpierkou (vertikálne max.): | 120 x 200 mm |
| Kapacita rezania pri 0° s rozperkou (horizontálne max.): | 70 x 400 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 85 x 250 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 60 x 360 mm |
| Nastavenie úkosu: | 52 ° L / 60 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 47 ° P |
| Dĺžka: | 860 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 530 mm |
| Laser: | nie |
| Napätie: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
