Bosch Odsávání pro vrtací kladiva SDS-plus GDE 16 Plus Professional
Kód: 1600A0015Z
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Adaptér pro vrtací korunky pro Bosch GDE 16 Professional, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Pro čistou práci: téměř žádné dodatečné čisticí práce
- Snadná manipulace: připojení k příklepovému kladivu s SDS-plus a vysavači pouhým cvaknutím
- Funguje se všemi příklepovými kladivy s hmotností 2 a 3 kg s SDS-plus s upínacím krkem 50 mm
- Přesná práce díky robustní hliníkové teleskopické kolejnici
- Maximální flexibilita: hodí se pro praváky i leváky – v případě potřeby lze odejmout
- Vhodné pro vrtací korunky do průměru 82 mm
- Perfektně přizpůsobeno pro systém Click & Clean (možné přímé připojení vysavače)
- Vhodné pro příklepová kladiva Bosch: GBH 2-20 Professional, GBH 2-24 D Professional, GBH 2-24 DF Professional, GBH 2400 Professional, GBH 2600 Professional, GBH 2-26 RE Professional, GBH 2-26 DRE Professional, GBH 2-26 DFR Professional, GBH 2-28 DV Professional, GBH 2-28 DFV Professional, GBH 3-28 DRE Professional, GBH 3-28 DFR Professional, GBH 180-LI Professional, GBH 18V-28 DC Professional, GBH 18 V-EC Professional, GBH 36 V-LI Professional, GBH 36 VF-LI Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
1600A0015Z
1 600 A00 15Z
1.600.A00.15Z
EAN
3165140733977
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro odsávání k vrtačkám, vrtacím, sekacím, bouracím kladivům |
|---|---|
| EAN: | 3165140733977 |
| Balení: | karton |
| Min. priemer vrtáka: | 4 mm |
| Max. priemer vrtáka: | 16 mm |
| Max. priemer dierovej píly: | 82 mm |
| Max. priemer vŕtacej korunky: | 82 mm |
| Min. celková dĺžka vrtáka: | 50 mm |
| Max. celková dĺžka vrtáka: | 230 mm |
| Max. pracovná dĺžka vrtáka: | 120 mm |
| Hmotnosť: | 520 g |
| Hmotnosť adaptéra: | 115 g |
| Kompatibilné s: | Všetky SDS-plus kladivá s hmotnosťou 2 a 3 kg a upínacím krkom 50 mm |
| Dĺžka: | 393 mm |
| Výška: | 190 mm |
Systémové príslušenstvo Bosch GDE 16 Plus (odsávací nástavec) Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
