Bosch Odsávání pro vrtací kladiva SDS-max GDE max Professional
Kód: 1600A001G9
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Vložka do L-Boxx, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Pro čistou práci: méně dodatečných čisticích prací
- Snadná manipulace: rychlé přizpůsobení různým vkládacím nástrojům a pracovním polohám
- Univerzální: vhodné pro všechna aktuální kladiva Bosch s SDS-max
- Perfektně přizpůsobeno pro systém Click & Clean (možné přímé připojení vysavače)
- Dodávka včetně vložky L-BOXX, která nabízí také místo na odsávání k vrtání GDE 68 Professional
- Vhodné také pro dlouhé sekáče (max. 600 mm)
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
1600A001G9
1 600 A00 1G9
1.600.A00.1G9
EAN
3165140760621
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro odsávání k vrtačkám, vrtacím, sekacím, bouracím kladivům |
|---|---|
| EAN: | 3165140760621 |
| Balení: | karton |
| Kompatibilné s: | všetkými aktuálnymi vŕtacími a sekacími kladivami Bosch SDS max |
| Hmotnosť: | 750 g |
| Dĺžka: | 410-660 mm |
| Výška: | 129 mm |
Systémové príslušenstvo Bosch GDE max (adaptér na odsávanie) Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
