Bosch Odsávací kryt GDE 180-CG Professional
Kód: 1600A033ZB
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Řezání bez prachu díky praktickému odsávacímu nástavci, který odsává prach přímo tam, kde vzniká
- Rychlé a snadné nasazení díky jednoduchému zacvakávacímu mechanismu – není třeba odebírat kotouč ani ochranný kryt
- Snadné připojení k vysavači prostřednictvím připojovacího rozhraní Bosch Professional Click & Clean
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch GDE 180-CG Professional: Podrobnější informace
Při řezání betonu nebo kamene vzniká jemný křemičitý prach, který se rozptyluje do vzduchu a může způsobit vážné dlouhodobé respirační problémy. Odsávací nástavec Bosch GDE 180-CG Professional je navržen pro odsávání prachu v místě jeho vzniku a umožňuje bezprašné řezání se všemi kompatibilními úhlovými bruskami Bosch Professional s průměrem kotouče 180 mm. Díky stejně jednoduchému a intuitivnímu zacvakávacímu mechanismu, jaký využívá i ochranný řezací kryt, lze odsávací kryt jednoduše „nacvaknout“ na brusný ochranný kryt bez nutnosti odebírat kotouč nebo kryt. Po bezpečném nasazení stačí připojit odsávací kryt k vysavači připojovacím rozhraním Click & Clean, které umožňuje plynulé odsávání prachu a zdravější, téměř bezprašné pracovní prostředí.
Odsávací nástavec Bosch GDE 180-CG Professional lze používat k odsávání prachu při řezání betonu, kamene nebo cihel. Zvláště jej doporučujeme řemeslníkům, kteří často pracují s těmito materiály, např. krajinářům, zahradníkům, pokladačům střešních krytin, tesařům a montérům rámových konstrukcí. Bosch GDE 180-CG Professional je beznástrojový zacvakávací nástavec pro odsávání prachu, který se bez problémů připojuje k vysavačům prostřednictvím připojovacího rozhraní Bosch Professional Click & Clean.
Objednací číslo Bosch
1600A033ZB
1 600 A03 3ZB
1.600.A03.3ZB
EAN
4053423321265
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odsávacie kryty pre uhlové brúsky180 mm závit M 14 |
|---|---|
| EAN: | 4053423321265 |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
| Hodí sa pre priemery rezacích kotúčov: | 180 mm |
| Max. hĺbku rezu - kotúč 180 mm: | 55 mm |
| Kompatibilné s: | GWS 18V-180 P |
| Hmotnosť: | 0,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
