Bosch Odsavač prachu pro SDS max GDE max Professional
Kód: 1600A033BA
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Vložka do L-Boxx, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Univerzální odsávání prachu kompatibilní s téměř všemi kladivy SDS max umožňujícími práci s nízkou prašností
- Umožňuje různé pracovní pozice, výměnu sekáče bez odejímání odsávání prachu a je vybaveno adaptérem pro zdrsňovací nástroje
- Kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean a mnoha jinými systémy
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDE max Professional: Podrobnější informace
Potřebujete řešení pro odsávání prachu, se kterým se snadno manipuluje a které funguje na širokou škálu prací? Bosch GDE max Professional umožňuje práci s nízkou prašností a pomáhá zkrátit časově náročné čištění. Je to univerzální řešení pro odsávání prachu téměř pro všechna bourací a vrtací kladiva SDS max a sekací práce. Dodává se s praktickým nástavcem pro zdrsňovací nástroje SDS max. Práce s Bosch GDE max Professional je mimořádně komfortní, protože poskytuje svobodu při práci v různých pozicích a umožňuje výměnu sekáče bez odejímání odsávání prachu. Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean, jakož i s mnoha jinými systémy.
Profesionální odsávání prachu Bosch GDE max Professional je vynikající při sekání kladivy třídy SDS max. Je kompatibilní s téměř všemi bouracími a vrtacími kladivy SDS max.
Objednací číslo Bosch
1600A033BA
1 600 A03 3BA
1.600.A03.3BA
EAN
4053423304138
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro odsávání k vrtačkám, vrtacím, sekacím, bouracím kladivům |
|---|---|
| EAN: | 4053423304138 |
| Balení: | karton |
| Kompatibilné s: | všetkými aktuálnymi vŕtacími a sekacími kladivami Bosch SDS max |
| Hmotnosť: | 760 g |
| Dĺžka: | 444 mm |
| Výška: | 129 mm |
| Šírka: | 95 mm |
Systémové príslušenstvo Bosch GDE max (adaptér na odsávanie) Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
