Bosch Měřicí kolečko GWM 40
Kód: 0601074100
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká stabilita a dlouhá životnost
- 6místné počítadlo, ze kterého se dá jednoduše odečíst a je odolné vůči nárazu
- Jednoduché vynulování stisknutím jednoho tlačítka
- Snadno se dá sklopit a prakticky přenášet
- Ergonomická rukojeť pro pohodlné držení a použití
- Extra robustní závěs z litého hliníku, zámek rukojeti z nerezové oceli pro větší odolnost v dalších letech
- Brzda k uzamčení kola při přerušení práce nebo přepravě
- Řemenový pohon - pro přesnost na centimetr a roky spolehlivosti
- Přídavné madlo pro ještě snazší přenášení
- V balení také transportní taška
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601074100
0 601 074 100
0.601.074.100
EAN
3165140781558
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřící kolečka |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140781558 |
| Balení: | karton |
| Priemer kolieska: | 39,37 cm |
| Obvod kolieska: | 1,23 m |
| Max. hodnota merania: | 9999.99 m |
| Rukoväť: | sklopná |
| Materiál: | oceľ |
| Presnosť merania: | ± 5 cm/100 m |
| Meranie: | manuálne |
| Meracie jednotky: | m/cm |
| Hmotnosť: | 3,3 kg |
Meracie koliesko Bosch GWM 40 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
