Bosch Měřicí kolečko GWM 32
Kód: 0601074000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné puzdro, Balenie kartón
Používateľské výhody náradia
- Ergonomická pištoľová rukoväť a ľahké hliníkové vyhotovenie pre príjemnú prácu
- Teleskopická násada s plynulým nastavením výšky pre vyššiu flexibilnosť a viac komfortu
- Koliesko z hliníkového odliatku s robustným gumeným plášťom pre použitie na každom povrchu
- Presné počítadlo v odolnom plastovom kryte
- Jednoduché tlačidlo reset
- V balení aj transportná taška
- Stojan na koliesko
Meracia technika Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Objednávacie číslo Bosch
0601074000
0 601 074 000
0.601.074.000
EAN
3165140781541
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřící kolečka |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140781541 |
| Balení: | karton |
| Priemer kolieska: | 31,83 cm |
| Obvod kolieska: | 1 m |
| Max. hodnota merania: | 9999.99 m |
| Rukoväť: | teleskopické držadlo |
| Materiál: | hliník |
| Presnosť merania: | ± 5 cm/100 m |
| Meranie: | manuálne |
| Meracie jednotky: | m/dm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
Meracie koliesko Bosch GWM 32 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
